Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość gość

Miesiąc temu przeszłam operacje przepukliny pachwinowej. Przez 6 najbliższych miesięcy nie mogę się opalać ale chciałam poddać się depilacja laserowej bikini. Czy mogę? Mam 3 blizny na brzuchu(który nie będzie poddawany zabiegowi) ale nie wiem czy światło laseru nie wpłynie na powstanie blizny nie do usuniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej skonsultuj to ze specjalistą, w dobrym gabinecie powinni Ci doradzić. Czy możesz i jakie są ewentualne przeciwwskazania do depilacji laserowej. Polecam depilację laserową w salonie Tres Jolie w Warszawie! Maja super laser, wszystko przebiega jak trzeba. Najpierw - przed samą depilacją miałam konsultację, rozmawiałyśmy o przeciwwskazaniach i na co trzeba uważać, oraz jak się przygotować do zabiegu i jak dbać o skórę po zabiegu. Czułam się dobrze poinformowana i bezpieczna. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam depilację laserową w Klinice Odchudzania na Ursynowie. Mają tam bardzo dobry laser Light Sheer . Robiłam sobie m. in. depilację łydek i depilację bikini. Wreszcie mam spokój z goleniem i innymi atrakcjami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie przyłączę się do dyskusji. :-) Swoją depilacje laserową robiłam w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki na Bemowie. Miejsce godne do polecenia, jeśli mieszkacie w okolicy - warto tam się udać. Mają bardzo dobre podejście do klientek. Każdą klientkę traktują indywidualnie i dobierają zabiegi odpowiednio do potrzeb i możliwości finansowych. Nie wciskają niczego na siłę! No i zawsze przed zabiegami jest konsultacja, mówią co i jak, informują o przeciwwskazaniach itp. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasziczka
myślę ze nie powinno to wpłynąć jednak wiadomo że w dobrej klinice ze specjalistami na pewno Ci powiedzą co i jak. Także na spotkaniu dopytaj. ja byłam w Klinice Miracki i robiłam depilację - sam zabieg super sprawa, wiadomo że trzeba powtarzać ale czego się nie robi dla wygody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Pisze parce magisterska o zastosowaniu laserów w kosmetologii i przeprowadzam ankietę na ten właśnie temat. W wolnej chwili bardzo prosiłabym o wypełnienie ankiety Wasze odpowiedzi są mi niezmiernie potrzebne. Zajmuje tylko chwilke i jest bardzo prosta. Każda ankieta jest dla mnie ważna :) Z góry bardzo Wam dziękuje! http://www.ankietka.pl/ankieta/214664/zadowolenie-pacjentow-z-zabiegow-laseroterapii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Pisze parce magisterska o zastosowaniu laserów w kosmetologii i przeprowadzam ankietę na ten właśnie temat. W wolnej chwili bardzo prosiłabym o wypełnienie ankiety Wasze odpowiedzi są mi niezmiernie potrzebne. Zajmuje tylko chwilke i jest bardzo prosta. Każda ankieta jest dla mnie ważna :) Z góry bardzo Wam dziękuje! http://www.ankietka.pl/ankieta/214664/zadowolenie-pacjentow-z-zabiegow-laseroterapii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie ważne informacje otrzymałam w Ego Med Spa w Krakowie. Znalazłam ich w internecie i po pierwszej wizycie wykonałam u nich depilację laserową. Rezultaty są bardzo trwałe i dobrze widoczne, dokładnie tego oczekiwałam. Czuję się teraz znaczniej komfortowo i uważam, że jest to najskuteczniejsza forma depilacji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×