Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

himpokrytka

jak zmusić męża do opieki nad synem

Polecane posty

Gość gość
Kutwa to serio podszyw? :O Ja się tu udzielam i angażuję, a to zwykłe żarty? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko znajdę pracę od razu poczynam kroki, moi rodzice będą mieć wymarzony święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myśle że him nie ma od 2 tygodni z pewnego powodu, a to rzeczywiście fantazje jakiegoś hmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pijak znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie o co mnie teraz moja matka gnębi?? jest na prawdę chora psychicznie bo znalazła sb fest powód... niespełna 7 letnia córka bardzo słabo czyta, matka mnie za to gnębi chociaż w jej klasie tylko troje dzieci dopiero ma opanowane czytanie a najśmieszniejsze jest to że mój brat a najstarszy syn mojej matki nie zdał w pierwszej klasie bo nie umiał czytać ale zwróćcie uwagę że teraz jest rok wcześniej czyli on mając 9 lat dopiero zaczął czytać a ona się czepia 6 letniego dziecka że jest pustakiem jak mamusia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"pisałaś" cytuję :D- od 6 do 8 lat obowiązek dostarczania i odbierania, świetlica tylko dla dojeżdżających. :P hmm? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy w małych też, ale pewnie tak, wystarczy sprawdzić w wyszukiwarce wpisując miasto + "szkoła podstawowa świetlica czynna" czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie było mnie prawie 2 tygodnie ale dziś niedziela i za dużo wezbrało we mnie emocji... nie znalazłam innego forum niestety... odkąd odeszłam z kafe na jedno mi lżej ale brakuje mi rozmów bo w domu nie mam z kim a syn był chory więc siedziałam z nim w zamkniętych ścianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him, jeśli to ty to udowodnij to, wklej foto z kartką z napisem "kafeteria" i dzisiejszą datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec leje cie kablem ?? Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do sedna sprawy syn ma poważny problem, robi coś strasznie złego i jeśli przedszkolanka przyuważy to jutro to na pewno go zabiorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
himpokrytka dziś a dlaczego założyłaś nowy nick?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie leje, zawsze tylko straszy i nie tylko kablem, czasem pasem, siekierą ale zawsze tylko straszy...i wyzywa... mam nagrania jakby ktos nie wierzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że już przestało was interesować co robi moj syn takiego niepokojącego ale i tak bym nie powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś tutaj nie rozumiem, masz sześcioletnie dziecko i nie potrafisz sobie z nim poradzić? To co będzie, jak wejdzie ono w wiek dojrzewania, kiedy kłopoty wychowawcze są na porządku dziennym i to nawet u spokojnych dzieci? Jak możesz pozwolić na to, żeby syn Cię bił? Ojcu się nie dziwi, faceci to cieniasy, nie potrafią sobie poradzić ze sobą a co dopiero z krnąbrnym dzieckiem. Sama musisz nad nim zapanować, zanim zainteresuje się Twoją niemocą kurator. To jest ostatni dzwonek, żeby Cię słuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno powinnyście założyć staremu sprawę, od razu by go zamknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec był juz karany i więzienia się nie boi, natomiast jakby wyszedł pozabijał by nas wszystkich jak sam powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him mogłabyś wejść na tego meila- miłośćalbosmierć-ważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż też straszył mnie kuratorem bo syn przezywał i był niegrzeczny u niego, ja odpowiedziałam mężowi że na to czekam a on że jestem wariatką, mojego znajomego siostra miała kuratora i pomógł jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wejdę na @ dziś powinnam już spać, niestety nie dowiedziałam się jakie mam poczynić kroki i z czym iść do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo ważna sprawa a nie pierdoły, nie moge pisać tego na kafę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym by mąż zajmował się dziećmi przez 3 pełne weekendy w miesiącu nie oczekuję od niego więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro był karany to tym bardziej by go przymknęli.. rozumiem, że karany był za znęcanie się nad rodziną? i że to amtka założyła sprawę przeciw niemu? i fakt, kuratorzy są pomocni, w mojej rodzinie dzięki kuratorowi właśnie zamknęliśmy w końcu jednego agresora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×