Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co jej chodzi? Po co to wszystko.

Polecane posty

Gość gość

znam się z nią już dosyć długo, cały czas gdy się widujemy ewidentnie wysyła sygnały. jestesmy w relacji kolega/kolezanka wgl to jest p******e. rozmawialismy o tym ze sobą bo wkoncu zapytalem o co chodzi i czy chce się z mną umówić, sprobowac, bo ja tak. ale ona chce poczekać, czas mija i znowu to samo(wysyla sygnaly) i znowu mowi nie, bo nie chce O.o jezeli ktos znajdzie sens w tym wszystkim to moze sie udac dostac nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes do konca w jej typie, ale lubi byc adorowana. Dlatego wysyla sygnaly bys sobie calkiem nie odpuscil. szczerze? olej ja, bawi sie toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh tez tak mam z facetem, ale to dlatego, ze boje sie zaangazowac, nie chce byc zraniona itp., ale flirt jest fajny, nic wiecej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W ten sposób straciłem ostatnio dobra relację. dziewczyna wybrała innego bo on jej stawiał warunki a ja kochałem bez warunków. nie wiem czy to było dobre dla niej rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce. probowalem chyba wszystkiego O.o nie wiem sprawia wrazenie jakby sie bala czy cos. jak sie napije wtedy wgl widac ze chce ale co z tego skoro potem to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wgl to trwa juz z jakies pol roku. a i to ona zaczela O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej że jestes w niej zakochany czy że ją bardzo pożadasz i może zerwij tą relacje bo nie chcesz byscie się ranili. Może ona się spotyka z toba bo nie ma nic innego do roboty :/ wiec nie ma sensu tracic czasu na takiego kogos :/ dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze nie chce zrywac z nia kontaktu, ale chcialbym zrozumiec o co jej chodzi i czemu tak jest. a ona nie chce powiedziec czemu. po co sie tak zachowywac juz tyle czasu i ciagle mowic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Ty po prostu widzisz sygnaly tam gdzie ich nie ma. Też miałam takiego adoratora... myslal,ze wysyłam mu sygnaly i wsciekal się ze nic nie chce. I tak cały czas.identyko! A ja zawsze myślałam że on jest chory na głowę... był wolny jak się okazało i to chyba ta samotność mu siadla na glowe i spowodowała urojenia. Bo nie sadze zeby zwykly usmiech (grzecznosciowy bo pracowalismy razem)mogl byc odbierany jako sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewaj ją, umów się z inną. Niech zobaczy, że jak nie zadziała, to cię straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o to ze ona sie usmiechnie a mi odp*****la tylko o np 'w sumie bym chciala z toba byc ale poczekajmy' mija w huuj czasu 'nie chce bo nie' i od nowa entliczek pentliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już nie sa sygnaly tylko jasne konkrety. Jakby mi raz facet powiedzial ze nie wie (czy tez, na odwrot jak w twoim przypadku ) to byłby skreślony. Osoba która chce się pobawić zachowuje się właśnie w taki sposób ze zwodzi i przeciaga w czasie ,jak kopnoesz ja w d**e wystraszy sie, ale noe ppwinno być żadnego powrotu bez względu na tłumaczenia. Ona się tobą bawi a Ty za nią biegasz jak pies. Nie wiem czy masz problem z myśleniem? Czy jej dupa tobą zawladnela. Mi nie odpowiadaj - przed sobą się przyznaj jeśli potrafisz . I nie becz potem ze kobiety są złe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale nie jestem w stanie sb wyobrazic ze ktos sie BAWI uczuciami innej osoby bo po 1 ja bym tak nie był w stanie zrobic a po drugie po co ma to robic skoro nic z tego nie ma? jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz ograniczona wyobraznie najwyrazniej. Bo tacy ludzie istnieja i lubia sobie pogrywac z innymi, dlaczego ? Tego akurat nie wiem pewnie ich to w jakis sposob rajcuje. Moze sie cieszy, ze robi Cie w balona, bo czuje sie adorowana i jej sie to podoba, albo z jakis wlasnych psychicznych powodow. Ile ludzi tyle przykladow. Nie wiesz co ona ma w glowie. A Ty to dobry chlop jestes skoro uwazasz, skoro Ty bys tak nie zrobil to ktos tez nie jest w stanie :D Dobry ew. glupi :D ale bez urazy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to zdanie mnie rozbawilo:) znam osobę z takim tokiem myślenia i całe życie jest robiona w Trabe nawet ktoś z nią rozmawia i wręcz śmieje się w twarz ,to ona myśli ze to do niej a nie z niej. I nie potrafi pojąć ze ludzie sa różni a nie tacy jakich sobie wymyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma swoje powody, jakieś problemy osobiste, brak czasu. Jak ci na niej zależy to daj jej jeszcze trochę czasu. Porozmawiaj szczerze, może ona boi się, że jeśli wam nie wyjdzie straci kolegę. Podstawa to szczera rozmowa, czasem naprawdę komuś na drugiej osobie zależy tylko wszystko wali się jak na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche czasu to juz minelo. chyba faktycznie to oleje bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12.10 tylko ze nie mam mozliwosci porozmawiania z nia szczerze bo ona tego nie chce zrobic. strata czasu jestem k***a glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często się widujecie? Może warto szczerze porozmawiać, żeby przez niedomówienia nie stracić czegoś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już rzadko sie widujemy bo juz powoli zaczynam miec dosc czegos takiego. no ile mozna. gdyby chciala rozmawiac to byloby swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dajesz dziewczynie sprzeczne sygnały i ona boi się zaangażować, może jest niedojrzała. W jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzeczne? nie rozumiem :) wiek policealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ja olej bo ona chyba nie wie czego chce. Przyokazji robi Ci metlik w glowie i wychodzisz na idiote. Ogólnie wyglada na to, ze ona dobrze sie przy tym bawi. Lepiej miec kogos jako przyjaciela niz stracic bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×