Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dj kontra zespół

Polecane posty

Gość gość

odwieczny problem co wybrac na wesele - dj czy jednak tradycyjnie i zespół? co byście doradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh...na tym forum siedzi ponad 100 bezrobotnych dj, wiec jak myślisz co wybiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół. Zawsze można wybrać taki co w przerwie puszcza muzykę. Każdy coś znajdzie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy weźmie to, co uważa za słuszne. ja jednak jestem zwolenniczką DJów. Przede wszystkim za cały zespół trzeba zapłacić za jedzenie. A jak jest więcej osób, to wychodzi naprawdę spora suma. Po za tym Djów jest naprawdę duży wybór (np. http://www.artmargot.pl/pl/oferta/dj_prezenterzy/), więc jest z czego wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko potwierdzasz moją tezę ze dj-a bierze się tylko ze skąpstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę DJ bo praktycznie wszystko zagra, a po drugie, nie cierpię coverów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jeśli chcecie oszczędzać, to po prostu nie róbcie wesela. Moim zdaniem orkiestra to orkiestra, chyba że robicie imprezę dla znajomych to DJ jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia wiem że dj jest lepsza opcja. nie chodzi tu tylko o kwestie pieniedzy, ale o sposob prowadzenia uroczystosci. ja na swoim weselu miałam dj, ktory dodatkowo byl wodzirejem (www.djpepemusic.pl ) swietny koles, zabawiał gosci do bialego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można porównywać ludzi z zespołu którzy pracowali i szlifują swój warsztat latami z puszczaniem Mp3 - dj to już potrafi dziecko. Dj na niczym nie zagra, zespół Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Ja mam dj który gra dodatkowo na saksofonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE jestem za dj na weselach.Ogólnie się to nie sprawdza i trudno na takie opinie wpłynąć.Wyjątki od reguły istnieją,a takim są malutkie,ostatnio modne,wesela.Małe wesele to w praktyce,kilka tańczących par, pusty parkiet,kolokwialnie mówiąc.Zespół,kapela zmęczy taką publikę.Na takich weselach wystarczy różnorodna,małoagresywna muzyka odtwarzana przez dj-a dla tych co tam coś tańczą jak i dla tych,którzy słuchają,rozmawiają.Na większych imprezach dj się nie sprawdza,a jak coś dj-o podobne to zespół dyskietkowi.Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlturalna muzyka
oczywiście że zespół :) dj-e to szmatex,tandeta i wyciorstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół dyskietkowy? to Boys, Weekend, Zenek.... i cała ta pseudo muzyka disco polowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma gotowych dobrze brzmiących midi! to tak jak fotograf siedzi i zajmuję się obróbką swoich zdjęć, tak samo muzyk musi często dograć i dopracować wszystkie scieżki instrumentów danego utworu, a to zajmuje sporo czasu żeby przyzwoicie grało, trzeba mieć o tym pojęcie i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj? nie wchodzi w grę na wesele, gotowych kawałków puszczanych mogę posłuchać i włączyć sama za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdym weselu na jakim byłam był zespół i była świetna zabawa. Nie słyszałam żeby ktokolwiek chciał mieć dj'a na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas decyzja była prosta jeśli zespół to tylko ten przy którym bawiliśmy się na weselu znajomych jeśli będzie miał wolny termin to wybieramy ich natomiast jeśli nie będą mieć terminu to bierzemy Dj bo szukanie naprawdę dobrego zespół to czasochłonne zajęcie, to co mi osobiście nie podoba się w zespołach to zbyt częste przerwy natomiast jeśli chodzi o dj bo to na niego się zdecydowaliśmy dokładnie Dj PePe http://www.djpepemusic.pl/ to bardzo fajny i profesjonalny człowiek, przerwy były robione tylko i wyłącznie jak był ciepły posiłek to co mi sie spodobało to odtwarzanie przy jedzeniu tła tj. muzyki takiej delikatnej idealnej na podkład pod jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonka67
Zawsze myślałam, że zespół to jest renoma i lepsza impreza. Oczywiście byłam w błędzie! Po weselu znajomej z udziałem DJ Daro z Rybika- zmieniłam moje podejście do tego typu imprez i wiem, że od takiej osoby wiele zależy. Fajnie jak Dj zabawi wszystkich, ale jeszcze lepiej gdy imprezę się dobrze wspomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespoły grają disco polo i biesiadne piosenki - ja ich nie trawię. Nie chciałbym na swoim weselu słuchać kawałków o majteczkach w kropeczki czy seksualnej niebezpiecznej i innego kiczu. A poza tym tak jak ktoś wyżej - nie znoszę coverów. Wolałbym DJ'a, który puści dobrą muzykę, nie jakieś disco czy hity biesiadne, tylko po prostu dobre kawałki, które wszyscy znają (queen, rolling stonesi, lady pank i cała masa innych, wcale nie musi być disco polo żeby każdy się dobrze bawił). A żeby oprócz tego potrafił też dobrze poprowadzić wesele i różnego rodzaju zabawy - czyli po prostu wodzirej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niektórzy nie są na czasie z repertuarem jaki grają kapele weselne. Dobra kapela zagra wszystko - od tych majteczek w kropeczki (bo przy tym też ludzie się świetnie bawią) po znane zagraniczne kawałki rockowe, rock'n'roll'owe, itp. Takie kapele mają np: wokalistki które świetnie śpiewają zarówno po polsku jak i po ang a czasami nawet w innych językach. W dzisjszych czasach tacy grajkowie weselni to zazwyczaj multiinstrumentaliści i ludzie z wykształceniem muzycznym. Na weselu gra się to przy czym ludzie się bawią i nie rozumiem Paniusi jednej z drugą która nie lubi disco-polo więc tego na jej weselu nie będzie. Tak tylko że ludzie się przy tym super bawią i to zaręczam że wszyscy nawet ci którzy na co dzień słuchają całkiem odmiennej muzyki. DOBRA kapela jest 200% lepsza nawet od najlepszego DJa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Disco polo najlepsze na wesela :D Mówcie co chcecie, każdy się wypiera, że nie słucha, ale kogo do tańca nie porwie znane wszystkim Jesteś szalona ;) I to prawda, dobre zespoły zagrają każdy styl. U nas stanęło na http://superzespol.pl/ i oczywiście z polecenia, tzn. widzieliśmy ich na ślubie znajomych i nie było innej opcji, jak od razu rezerwować. Są naprawdę świetni, nie mam mowy o przerwach co 5 min i super prowadzą zabawy dla gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem DJ który jednocześnie był wodzirejem, i każdy z gości był mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Uważam, że teraz coraz częściej wybierany jest dj. Moim zdaniem dj Daro robi świetne imprezy. Możecie sprawdzić sobie ofertę ich usług na http://www.3-dj.pl/. Moja znajoma korzystała z ich usług i świetnie się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że DJ – zespół może zagrać tylko te utwory, które zna i których się nauczy… A dj to jednak ogarnie wszystko – u mnie był ten: http://prywatne-imprezy.pl i puszczał muzykę, przy której każdy mógł się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele robisz dla konkretnych gości. sama wiesz, czy przy DJ-u, czy przy kapeli będą się lepiej bawić. Po co te pytania. Dla jednych lepszy będzie DJ, a dla innych kapela. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo ludzie, którzy się bawią oczekują różnie i dlatego to pod nich musisz sama decyzję podjąć, co będzie w twoim wypadku lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze sceptycznie podchodziłem do Dj na weselu, ale ostatnio byłem na weselu u rodziny, gdzie grał dj z http://akmusic.com.pl i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiema rękoma podpisuje się pod orkiestrą. Może nie jestem na czasie, ale DJ na weselu do mnie nie przemawia. Niedawno miałam taki wybór i nie wahałam się od razu powiedziałam, że ma być orkiestra tylko nie wiedziałam jaka. Zaznajomi polecili, tą która u nich grała http://superzespol.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na coś nietypowego ;) Czterech zdolnych absolwentów Łódzkiej Szkoły Muzycznej założyło zespół smyczkowy http://www.mezzofourte.pl/ grający muzykę weselną. Czy muzyka klasyczna na ślubie to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niektórzy nie są na czasie z repertuarem jaki grają kapele weselne. Dobra kapela zagra wszystko Nawet najlepsza kapela nie zagra sensownie wszystkiego i moze będzie to oryginalne ale na pewno nie będzie to oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×