Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zachowanie kolegi z pracy co myslicie

Polecane posty

Gość gość

Strasznie podoba mi sie kolega z pracy. No i z tym kolegom duuuzo rozmawiam, wyglupiamy sie, zartujemy no inaczej mnie traktuje niz reszte wspolpracownikow. Dzisiaj była taka sytuacja w pracy z winami, miał zawiesc klientowi duza ilosc wina i niesie to wino i smieje sie do mnie "chodz bierzemy to wino i chodzmy sie napic, upijemy sie" ja mu na to z usmiechem, ze przeciez podobno on alkoholu nie pije a on na to ze nie ma okazji to moze sie znajdzie. On mieszka z dziewczyna i wiem ze teraz chwilowo gdzies pojechała. Jak myslicie moge mu sie podobac i moze byc cos na rzeczy czy tylko głupio sie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupio sie rajcujesz miej troche honoru i nie odbijaj zajetego faceta,Sama pewnie tez zajeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie powiedzenie, nie wolno wchodzić między wódkę, a zakąskę. Nie jest wolny, nie pakuj się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nawet nie mysle pakowac sie w zaden romans z nim nie ma takiej opcji. Tak po prostudla siebie chciała bym wiedziec czy ja tez moge mu sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie cie lubi i żartyje ja tu nie widze podtekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej , po prostu moze chcialby sobie zamoczyc grzybka u ciebie jednorazowo, to probowal jakos glupio zagadac. :O moze on tak wiekszosc lasek zagaduje? ( nie mowie tu o pracy..) i tak jak poprzedniczki pisza: nie pakuj sie miedzy wodke a zakaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie ma dymu bez ognia i on z toba flirtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to flirt i taki zarcik z podtekstem. A raczej miej sie na bacznosci bo kazda znajomosc o zabarwieniu erotyczbym tak sie zaczyna gadka szmatka a potem przejdzmy do czynow. Widocznie takie ma mysli i nawet nie swiadomie moze ci o nich opowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×