Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lisek639

Naturalne kosmetyki Balsam do Ciała

Polecane posty

Witam, moja skóra potrzebuje ostatnio nawilżenia i postanowiłam spróbować kosmetyków naturalnych. Na Instagram ostatnio jest dość głośno o balsamach naturalnych z Bułgarii marki Stani Chef's. Używałyście tych balsamów, a może polecicie coś innego? Byle bez SLS i całej tej chemii z drogeryjnych balsamów? :)Może znacie coś lepszego np. z Rosyjskich czy Polskich kosmetyków? Oczywiście aby cena też nie była z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz widzę te kosmetyki, ale skład mają na prawdę ciekawy! Ja używałam Sylveco oraz Białego Jelenia, ale osobiście chyba też zamówię jakiś z tych balsamów na testy bo wyglądają obłędnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ale tylko próbkę, którą dostałam do ostatniego zamówienia. Próbka była bardzo wydajna, więc całość starczy pewnie na długo. Zapach obłędny! Na prawdę jak czuje się ten zapach to ma się ochotę zjeść ten balsam, a nie tylko się nim smarować :D Ogólnie mam jeszcze Sylveco Body Care, ale kosztuje prawie 3 razy tyle co te z Bułgarii. Też dobrze nawilża aczkolwiek jakiś super nie jest (obecnie go stosuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ŻAŁOSNA reklama... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze nicków założysz, żeby tym góóoownem spamować??? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE ale dziewczyny opisują też inne kosmetyki... Ja polecam Biały Jeleń u mnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patifg
Ja od dawna używam Sylveco, drogi, ale wydajny. Wart swojej ceny, polecam! O Stani Chef's nie słyszałam, ale ciekawe, zaraz poczytam o nich... Ludzie wy wszyscy tylko spam widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piiiisssddeczko, przestań udawać, już sprawdziłam gdzie się indziej zaczęłaś robić podkładki pod ten sam spam! Nawet nicki te same!!! WON! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka899
Biały jeleń, jest spoko :) Sylveco za drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara_plies
LAVERA, osobiście uwielbiam ich kosmetyki... Sprawdź bo warto :) A spamujcie,a nòż kogoś zainteresują, komuś temat i tak się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się już bardzo przydał, wiem, że tego czegoś w życiu nie kupię; spam = badziew, i tylr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka_zosia
Tak Lavera jest spoko, Sylveco :) Biały Jeleń coś tam nie był tak do końca naturalny... Ja nie znałam, przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składy, mają spoko i trzeba im to przyznać. Ja ostatnio zakupiłam dużą ilość Babuszki Agafii. Zobacz sobie, a ceny są chyba na razie jednymi z niższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsamu nie mam od nich, ale mam peeling do ciała i żel :) Może kiedyś przetestuje ale na razie mam balsam z Natura Siberica i jestem zadowolona z niego, cena ok. 25zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam SPAM spam spam spam spam spam spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie, pięknie, widzę, że już zaczynają się fałszywe "recenzje" tego góóowna na Wizażu... A co do tych "pięknych" składów: czemu nie napiszecie, że tam połowy składników nie podają? A nie podają, bo sory, ale krem czy balsam nie może składać się z oleju z wodą, bez żadnego emulgatora chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koleżanka wyżej nie wie, że cały skład musi być podany bo to kosmetyki z UE, więc jest to regulowane przez CPNP :) Także może się lepiej nie wypowiadać jak nie zna się tematu ;) Oj tam ja tam mam mleczko z Ziaja i polecam bo na prawdę dobrze nawilża i przede wszystkim jest delikatniejsze od balsamów, masz bardzo dużo zapachów i baz ja mam Awokado :) http://ziaja.com/kosmetyki/dla-niej/cialo/pielegnacja/mleczka-do-ciala/1590,mleczko-do-ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi, mimo oszczerstw i tak się dowiedziałam czego chciałam :) Wybrałam mleczko do ciała ale z Natura Siberica :) Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowo, nie ma co się przejmować bo ludzie i tak wszędzie widzą reklamę, taka już jest nasza mentalność i zaściankowość :) Nie miałam jeszcze nic z Natura Siberica, ale sprawdzę przy najbliższej okazji, tylko Ziaja musi się skończyć, a jeszcze trochę tego mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO Wizaż!! Reklamowe "opinie" tego szajsu już pousuwane, spamówa zablokowana (a tam jak i tu, ze 4 konta widzę co najmniej miała)! Są jeszcze normalne fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kosmetyki naturalne mają zdecydowanie lepszy wpływ na naszą skórę niż te kupione bezpośrednio z drogerii ze słabymi składami. W takich drogeryjnych często występuje parafina,która powoduje zapychanie się porów na naszej buzi. Ciekawy wpis na ten temat znajdziecie tutaj -> http://www.rapsa.pl/moda-na-ekologiczne-kosme tyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arta

Zamiast balsamu do ciała używam https://proaktiv.pl/s/2-30-0-NIEJONOWA-NANO-MIEDZ-KOLOIDALNA-CU-500---z-atomizerem-100-ml.html i wyniki oszałamiające. Jeszcze takiej gładkiej skóry nigdy nie miałam. Żadnych wyprysków, a miałam do nich tendencję. Trochę mnie na początku wysyfiło po pierwszym zastosowaniu, ale pewnie z tego powodu, że organizm się oczyszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 14:24, sandra.reika napisał:

ECO MAMA BALSAM DO CIAŁA firmy Efektima jest na prawdę fajny.  Polecam bardzo!

tak, jest cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balsam moge polecić, ale na twarz też mozna go stosować - zero chemii, wszysto naturalne z super produktów dla skóry  - Balsam kokosowy Pahwash mango z oleju kokosowego i masła mango - niezastąpiony , cudnie pachnący, fajnie sie wchłania i odbudowuje, nawilża i uelastycznia pięknie skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z naturalnych lubie Orientane, maja sporo produktow naturalnych i sa polska marka. Jesli chodzi o balsamy to te w kostce sa super moj ulubieniec to jasmin i zielona herbata, maja tez swietne masla do ciala, tutaj moim ulubiencem jest roza i liczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×