Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MisterGreen

Moja dziewczyna nie dba o siebie i dom

Polecane posty

Mój problem polega na tym że moja dziewczyna nic nie robi dosłownie. Wcześniej jak się spotykaliśmy było wszystko ok, w mieszkaniu było czystko, zazwyczaj było coś ugotowane, a i ona sama dobrze wygłądała. Problemy zaczeły się po wyjeździe do UK. Dziewczyna postanowiła pójść do pracy popracowała nie cały miesiąc, chodzi pracą bym tego nie nazwał bo zawsze się spóźniała, wychodziła wcześniej, lub wcale nie szła. Została zwolniona nic nie mówiłem, ale po paru tygodniach w domu jest burdel, podłoga się kleji, naczynia leżą pod łóżkiem, a ona sama potrafi nie iści się myć, czy spać w ubraniach. Trochę mnie to irytuję bo taka nie była, tnz od początku wiedziałem że przywykła do standardów rozpieszczonego dziecka gdzie nic nie trzeba robić a pieniądze i tak dadzą rodzice, więc nawet nie miałem w planach wysyłać jej do pracy, bo jestem w stanie nas utrzymać na niezłym poziomie, ale to już przesada. Dobrze znam jej Mamę i ona jest jej przeciwieństwem, w domu zawsze czysto, obiad podany, a też pracuje. Mówię do swojej dziewczyny żeby posprzątała, wracam jest odkurzone, a w kącie stos śmieci. A ona gra sobie na laptopie, czy ogląda seriale, rodzina mi radzi ją zostawić, ale nie chce tego robić za długo razem, za bardzo ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej to co czujesz i czego oczekujesz. Mozesz tez dac jej do przeczytania , by poznala odpowiedzi innych ludzi . Jesli szczera rozmowa nie przyniesie poprawy w jej zachowaniu nie masz innego wyjscia wyprosic ksiezniczke i podziekowac za znajomosc , Rodzina dobrze Ci radzi Nie przypuszczam by sie zmienila jesli nawet nie ma obowiazku pracy ;) , dobrze ze ma w Tobie bankomat , bo w Uk szybko mozna poplynac bez pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje. Skoro kochasz to wynajmij sluzaca i kucharke bo zgnijesz w brudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi nawet o to, bo w weekend jestem w domu, i możemy się razem za to zabrać, ale ona twierdzi że nie ma problemu, że jest czysto. Albo że zanim nie wróciłem to było czysto. Jak jej powiedziałem w czym problem to o 3 w nocy zaczeła zmywać. Ale kazałem jej iść spać, i rano sam to zrobiłem, bo łzy miała w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja rodzina ma racje rozstancie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez niestety tak uwazam , rodzina ma racje W sumie w zlym watku umiesciles to , lepszy byloby zycie uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna jest bardzo leniwa i wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś z nią pogadać. Powiedźjej co czujesz. Jeśli ty pracujesz i jest ok że ona nie pracuje bo możesz was oboje utrzymać to ona powinna dbać o dom, siebie i o to byś miał co zjeść itd. Sorry ale takie życie. Każdy coś musi robić. Musisz też sprawdzić co spowodowało, że tak się zachowuje. Może tak naprawdę boi się wychodzić z domu ze względu na język czy coś. Pogadaj z nią o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

Tak wygląda depresja, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna może mieć problemy natury psychicznej (depresja), albo jest bardzo leniwa i bierze Cię na litość i łezki. Nie wiem czy takie wspólne życie może komuś odpowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale to już jest grube przegięcie. W sytuacji gdy stać mnie na knajpę nie wymagam od dziewczyny gotowania obiadów nawet, jeśli ona nie pracuje, nie wiem jak z tym u ciebie, ale nie myć się? Serio?

Grube przegięcie. Może to jakaś depresja albo załamanie nerwowe. Nie wierzę żeby ktoś na serio był takim niemrawcem. Jeśli kryzys psychiczny się nie potwierdzi a rozmowa z dziewczyną nie odniesie skutku to w takiej sytuacji zakończyłbym związek. Nie widzę sensu relacji z taką leniwą mameją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dołeczek

Zgadzam się, to wygląda jak objawy depresji. Pewnie to tylko początek. Ale wyobraź sobie, siedzisz całymi dniami w domu, brak znajomych, rodziny, obce miasto... Są powody by czuć się okropnie. Może jakieś częstsze wyjścia, może zaproponuj uprawianie porannego joggingu? Będzie miała endorfinki to posprząta, zwłaszcza jeśli w Polsce nie miała z tym problemu. Dziwne, żeby nagle stała się "księżniczką" jeśli wcześniej taka nie była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem+

Zmień flejtuchę na chłopaka. To teraz modne być dewiantem_lgbtqxyz+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka

Chyba najbardziej pomoże jej znalezienie pracy. Będzie mieć stałe obowiązki, to lepiej zorganizuje sobie czas i będzie mieć więcej siły. Wiem po sobie. Jak nie pracowałam 4 miesiące to chodziłam całe dnie w piżamie i leżałam w łóżku. Każdy dzień był taki sam i nic mi się nie chciało. Teraz pracuję, normalnie w domu sprzątam, obiady też gotuję i psychicznie czuję się o wiele lepiej. Są osoby, które mogą siedzieć w domu i mieć wszystko ogarnięte i tak im odpowiada. Twoja partnerka nie umie zarządzać czasem i powinieneś jej pomóc. Jak nie skorzysta to lepiej się rozstać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka

Jestem kobietą, ale uważam, że każdy w związku powinien mieć obowiązki. Skoro partnerka nie pracuje to powinieneś wymagać tego obiadu i czystego mieszkania. Jeśli jej to nie odpowiada to zawsze może iść do pracy, a sprzątaniem czy gotowaniem się podzielicie. Na tym polega partnerstwo, a nie na tym, że jedna osoba pasożytuje na drugiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×