Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przestać przejmować się facetami

Polecane posty

Gość gość

Olewać, nie być zazdrosnym ani przesadnie zaangażowanym ? ja tak nie potrafię i przez to cierpię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana kochanka
nie będę doradzać, mam odwrotny problem, nie angażuję się, nie zależy mi, ale bardzo bym chciała kochanka, a nie mogę znaleźć, bo każdy się boi. może zacznij szukać kochanka to się zdystansujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym problem, że nie widzę świata tylko poza jednym facetem. A on robi co chce ;( i nie potrafię się od tego uwolnić... nie potrafie go olewać, a jak go widzę z jakąś panną dosłownie we mnie kipi.. ja tak nie chcę ! czuje się uwięziona we własnych uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej byloby jakbys tez zaczela go olewac to dziala przewaznie idealnie , tylko nabardziej dziala jak nie jest udawane bo jak jest to szybko sie zdemaskujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w tym rzecz ale jak ja mam to zrobić żeby nie udawać ? udawać mi jest ciężko nawet. Okropnie sie męcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu najlepiej miec na nich wyj****e . Sęk w tym, że nie da sie za bardzi tak na zawołanie :O Udawanie niedostepnej pomaga ,ale do czasu... pisze na podstwie swoim doswiedczen, jesli Ci zalezy za bardzo to zawsze bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiesz faceci lubia zdobywac i to wcale nie jest stereotyp.. Znasz powiedzenie " miej wyj****e to będzie ci dane"? no wlasnie. Wiec najlepiej sie nimi za bardzo nie przejmować, tzn robić z siebie fajna laske, ale jednoczesnie miec ich gdzies, tyle, ze nie zawsze to jest takie proste zeby tak na zawolanie kogos olewac.. Ale to dziala, uwierz mi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny ! ja jestem tego wszystkiego świadoma ale i tak robię inaczej... jestem strasznie impulsywna, planuje coś a i tak wykonam cos pod wplywem impulsu. Ile to juz razy obiecywałam sobie, że go bede olewać nigdy mi to nie wyszło. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, z eto nie jest proste, ale najbardziej pomaga :) jesli kiedys cos was laczylo ( a pewnie tak) to olewanie powinno pomoc... ktos moze napisac ,ze to dziecinne itd ,ale tak jest, ze oni leca na niedostepnosc nieraz sie o rym przekonalam, a jak mi zalezalo za bardzo to efekt byl odwrotny.. udawanie niedostepnej tez przynosi jakies efekty, ale lepsze sa jak jest tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie az mi wstyd za siebie :( tak łączyło nas kiedyś bardzo dużo i chyba cały czas łączy. ale zauważam, że to ja za bardzo się angażuje i przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olać to i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego jak utwierdzić faceta w przekonaniu, że jest całym naszym światem. Jeszcze nie daj Boże poodsuwać od siebie wszystkie życzliwe osoby i skupić się wyłącznie na nim. Nie znam ani jednego przypadku, kiedy takie zachowanie skończyłoby się dobrze dla kobiety. Dla faceta owszem, bo on wtedy ma wszystko i jest panem sytuacji. Ale babki zawsze po nadmiernym zaangażowaniu wychodzą ze związku poranione. I wchodzą w kolejny z równie wielkim zaangażowaniem. A nie warto. Trzeba docenić samą siebie, nikt za nas tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka solidarność z kobietami i prawdziwe wsparcie od życzliwego mężczyzny to prawdziwa rzadkość. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to prawda. Ale jak mam to w sobie zmienić ?, wiem ze źle robie a nie potrafie sobie z tym poradzić i tak się męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać zamiast siedzieć na kafe to raz, zrób sobie przerwę od facetów i skup się na sobie przez jakiś czas to dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo powiedzieć. :( akurat piszę referat a Kafe to między czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, jak napisał Gladyszczak - nie warto. Trzba zachowac honor i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera one tu wszystkie takie dobrotliwe, pokrzywdzone, uduchowione i empatyczne. Ciekawe czemu w realu same gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uduchowione i ematyczne owszem, tylko nie zawsze to pokazujemy, ze sie wami przejmujemy i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestaw się na kobiety, będzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×