Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kredyt?

Polecane posty

Gość gość

Planuję kupić samochód córce na 18 urodziny, niestety muszę wziąć kredyt bo same oszczędności nie wystarczą. Jaki kredyt polecacie i w jakim banku najkorzystniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa_a
rajf ma fajne oferty, sprawdź sobie na ich stronie, bo na infolinie ciężko się dodzwonić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porównywarek internetowych to nie ma co korzystać, bo w praktyce jest tak, że banki są gotowe pójść na ustępstwa, jeśli się z nimi porozmawia. Wiadomo, żeby prowadzić skuteczne negocjacje to trzeba się znać, dlatego dobrą opcją jest skorzystanie z usług pośrednika. Zleć IPM Kredyty znalezienie Ci najlepszej oferty, powiesz czego oczekujesz itp. a oni załatwią Ci dobre warunki. Beż BIK i co najważniejsze w banku, czyli bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata55521
Jest wiele opinii, ale najlepiej powoływać się na sprawdzone opinie na forach specjalistycznych. Rozumiem, że wybór banku w którym weźmie się kredyt jest trudny, ale można po prostu złożyć wniosek online na platformafinansowa.pl i dobiorą ofertę kredytu z banku, który ma aktualnie najlepszą ofertę, także nie będzie konieczne samodzielne porównywanie ofert kilku banków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magika09
Rzeczywiście porównywarki nie są najlepszym rozwiązaniem. Brałam kredyt na samochód (nie córki, ale swój :)) i korzystałam z pomocy doradcy finansowego Łukasza Mendochy. Bardzo jestem zadowolona, bo pomógł mi wybrać najkorzystniejszą ofertę i jego usługi polecałam też mojej siostrze, która brała kredyt na mieszkanie i też była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×