Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda8385

wzrost duza roznica miedzy partnerami

Polecane posty

Gość magda8385

witam, poznalam na portalu randkowym bardzo fajnego faceta; pisalismy ze soba miesiac za nim doszlo do spotkania (mieszkamy w innych miastach). wiem, ze on szuka czegos powaznego acz kolwiek jest bardzo atrakcyjny i dobrze zarabia wiec wiem ze ma duzo mozliwoaci. po miesiacu pisania codziennie na czacie on przyjechal mnie odwiedzic, sytuacja szybko sie rozwinela i wyladowalismy w lozku juz w pierwszy dzien. zostal w moim miescie jeszcze 3 dni, ktore razem ze mna spedzilsmyvrobiac rozne rzeczy razem (jedzenie,spacery) -uprawialismy seks jeszcze na drugi dzien i potem on nagle fizycznie sie ode mnie odsunal - nawet nie dal mi buziaka; nie zlapal mnie za reke, zachowywal sie jak kolega. ja uprzedzalam go od samego poczatku, ze jestem niska - mierze tylko 1.60m a on 1.84m, roznica jest dosyc duza bo ja na dodatek jestem drobna a on wysoki i postawny - mysle, ze jemu to do konca nie odpowiadalo wiec dlatego stal sie taki chlodny. dzis rano odwiozlam odwiozlam go na lotnisko i pozegnal sie ze mna jak z kolezanka. nie robil ze mna zadnego planu na nastepne spotkanie, mysle, ze juz wiecej sie nie odezwie. jak uwazacie? czy postawny wysoki mezczyzna potrafilby moze lubic drobna kobiete??, po co w takim razie w ogole przyjechal? widzial moje zdjecia i ze jestem niska i drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj. Już myślałam, że on ma powyżej 2 metrów :P On jak już to Cię wykorzystal po prostu, bo jest chujem, a nie dlatego że jesteś niska. PS. Jestem 2 cm wyższa od Ciebie i nigdy nie miałam aż takich kompleksów a rózni się mną interesowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie mu się, takie male nie są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dodam - że jakbyś mu się nie podobała to by do łożka z Tobą nie szedł. Po prostu wziął co chciał i tyle. Na przyszlość nei spiesz tak się z tym łożkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
najwidoczniej mu nie podpasowałaś ,żeby miał chęć dalej się spotykać i tyle. Nie rób sobie z tego powodu jakiś wyrzutów i nie zwalaj na wzrost. Po prostu coś nie wyszło i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
Druga spraw to zdjęcia nie wyrażają nas w 100% . Sam miałem kilka spotkań z dziewczynami poznanymi w necie i niestety ,ale każda wyglądała lepiej na zdjęciach. Dodatkowo w rzeczywistości dochodzi cała mowa ciała której na zdjeciach nie widać, mimika twarzy, gesty , odruchy. Czasami może się nam nie spodobać jak ktoś np się porusza ,albo dziwnie gestykuluje. rożnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
czy faceci nie potradia ocenic jeszcze przed pojsciem do lozka czy partnerka im sie podoba czy nie i czy beda chcieli od niej cos wiecej? czemu dochadza do takich konkluzji jak juz zaciagna ja do lozka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że nie wiedział tego przed seksem? zapewne wiedział ale skoro tak szybko dałaś się zaciągnąć do łózka a jemu tylko o bzykanie chodziło to skorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
Co do seksu na pierwszej randce to pytanie czy masz potem z tym jakis problem jak znajomosc dalej sie nie rozwinie. Seks to tylko seks i nie jest na nic gwarantem. Czasami faktycznie lepiej poczekać ,ale też z kolei jak lubisz seks dla seksu i nie zaboli Cię to ,że seks i potem nic to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty mu się podobałaś. Nic nie zmusi faceta do seksu jak baba jest dla niego brzydka. Po prostu olał Cię i tyle. Idę o zakłąd, że jakby się w łożku nei skończyło to by dalej zabiegał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, jemu chodziło o seks. Dostał co chciał, spędził miło czas i tyle, tu nie chodzi o Twój wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
"Ale Ty mu się podobałaś. Nic nie zmusi faceta do seksu jak baba jest dla niego brzydka. Po prostu olał Cię i tyle. Idę o zakłąd, że jakby się w łożku nei skończyło to by dalej zabiegał " Jeżeli ten facet chciał ja po prostu zaliczyć ,a potem zostawić to chyba lepiej jak ja olał po pierwszej randce niż jakby miał ja bzyknac po kilku i wtedy zostawić ? Po prostu najbardziej boli człowieka jak zostanie oszukany w jakiś sposob. Skoro autorka robiła sobie nadzieje ( i jest zdrowa psychicznie ) to pewnie miała ku temu podstawy bo koles jej moze naobiecywał roznych rzeczy ,a potem tylko bzyknał i olał. Pytanie jak spraw była postawiona przed spotkaniem. I co faktycznie obiecywał jej ten koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co szedl do lozka skoro niby mu wzrost przeszkadza niski? Powiem Ci z autopsji ,ze wielu bardzo wysokich panow lubi wrecz uwielbia malutkie filigranowe kobiety Mam meza ponad 2metry (masakra serio tyle ma i nie chodzi o to ze zle wyglada przyzwyczailam sie :) ale kazdy z nas ma takiej samej wielkosci serducho i te musi jednak napompowac na te ponad 2) , a ja jestem malenka filigranowa Szczerze to zachowal sie bardzo brzydko bo wyglada tak jaby przyjechal przeleciec dziewczyne , taka rekompensata za bilet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
gadalismy codziennie na czacie przez miesiac, wiedzial, ze nie szukam przygpdy, deklarowal, ze bardzo mu sie podobam. dopiero dzis wylecial i jeszcze nic nie napisal, moze jeszcze sie odezwie? moja najlepsza kolezanka tez ma profil na portalu randkowym i powiedziala mi ,ze go widziala online dzis po poludniu. zalosne. czuje sie okropnie, on mi przypadl do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jesteś łatwowierna. W sieci można udawać każdego, można pisać co nam się podoba. Masz nauczkę, najpierw poznaj faceta zanim zdecydujesz się na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1."ja jestem malenka filigranowa " - dziwi mnie, jak dorosła baba tak o sobie mówi. Maleńkie to jest małe słodkie kociątko 2. 160 cm to niski wzrost? Od kiedy, skoro średni wzrost to jakoś 163 cm 3. Wolał za darmo zaliczyć, niż płacić. Teraz szuka kolejnej naiwnej. I nie będzie miało dla niego znaczenia, czy ma 150 cm, czy 170cm, tylko czy mu da. To jest jego jedyne kryterium. Jak mu któraś da, to bierze co popadnie. 4. Jak na faceta 184 cm to nie jesteś jakiś olbrzymi wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5. Nie ma to jak wmawiać sobie, że przeciętny wzrost ma tu jakieś znaczenie. Łatwiej myśleć tak, niż że jesteś zbyt łatwa, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. Jeżeli już miałoby to być coś związanego z wyglądem, to na pewno nie wzrost. Jak jesteś laska, to faceta nie obchodzi czy masz 150 czy 170. Jak masz spory biust, wcięcie w talii, długie włosy, zgrabne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7. Jakimi partnerami? "Różnica wzrostu między facetem a naiwną panienką na raz" Tak chyba powinien brzmieć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po co starasz sie dogryzac autorce postu , jaki cel masz? mscisz sie na niej za swoje zycie nieudane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu doszedł do wniosku że jesteś łatwa skoro na pierwszym spotkaniu poszłaś z nim do łóżka. I nie chce mieć takiej kobiety. Chociaż z drugiej strony on też kawal ciula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mu sie nie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli ten facet chciał ja po prostu zaliczyć ,a potem zostawić to chyba lepiej jak ja olał po pierwszej randce niż jakby miał ja bzyknac po kilku i wtedy zostawić ?" Nie no jasne, że to kiedy ją zostawił czy po 1 czy po 3 randce nie ma znaczenia. Ale po prostu stwierdzam fakty, że wzrost tu nie ma nic do rzeczy. Wg mnie lepiej z seksem czekać - facet któremu zależy nie będzie na to zwracał uwagi, a bzykacz nie wytrzyma nawet paru tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A może po prostu doszedł do wniosku że jesteś łatwa skoro na pierwszym spotkaniu poszłaś z nim do łóżka. I nie chce mieć takiej kobiety. Chociaż z drugiej strony on też kawal ciula. " No właśnie, on tez łatwy :P Więc nie ma co wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda Pomimo ,ze sie ma potrzeby wlasne sexualne , ale chyba lepiej poczekac Do autorki : napisz do niego normalna wiadomosc jak mu lot minal wiesz ja np tak sie boje latac ze dzien wczesniej mam problemy , a niestety latam duzo , nie po kochankach , nie :), ale w dniu lotu i dzien przed to jestem mozna rzec innym czlowiekiem Moze odnioslas tylko mylne wrazenie , napisz do niego i tak nic nie tracisz :) Trzymaj sie i napisz jak tam i co tam , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Nie ja sie do niego nie odezwe pierwsza, juz nawet skasowalam jego numer, zeby mnie nie kusilo. Niech nie mysli, ze mi zalezy, nie powinien o tym wiedziec chyba lepiej, zeby tego nie wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
nie słuchaj te wyzej i nic nie pisz do niego bo sie osmieszysz tylko. Jak kolesiowi sero zależy to będzie się starał. Z tego co piszesz to raczej można wywnioskować ,że mu nie zależy, Miej swój honor i go olej jak się nie odezwie. Co do seksu na pierwszej randce to pierw sobie trzeba zadać pytanie czy jak po seksie nic nie wyjdzie to bedziesz sie z tym czuła dobrze czy nie ?? .. Moim zdaniem nie seks na pierwszej randce decyduje czy sie chce dalej spotykac czy nie i czy chodzi tylko o seks czy o coś wiecej. Jak jesteś wrażliwa to wtedy faktycznie lepiej z seksem zaczekać na później ,ale też nie za długo wiadomo bo i tak nigdy na 100 % nie poznasz człowieka..na 100% to sie poznaje jak sie rok mieszka razem i tez nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Taki jeden facet 31, dzieki za ciekawa porade, naprawde dzieki. Oczywiscie nie odezwe sie. Jesli po 2 tygodniach albo 3 wciaz sie nie odezwie to tylko napisze (przez facebook), ze zrobil mi przykrosc. Jesli by mu zalezalo to jak by sie zachowywal w ciagu tych 3 dni? Przyznam, ze spedzil go ze mna na spacerach i wspolnym jedzeniu, pytal sie o moje zycie. Tylko, ze nawet mnie nie pocalowal ani jeden raz nie przytulil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zciekawosci zapytam ile masz lat ? ile on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie olał cię bo jestś niska tylko dlatego, że dostał to czego chciał i teraz pewnie urabia już następną. A poza tym - szukasz czegoś poważnego a idziesz do łózka na pierwszym spotkaniu ?! :O i jeszcze jesteś zdziwiona :O:O jesteś łatwa to koleś skorzystał - ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×