Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gladyszczak

Dom opieki

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam ciotkę w Domu Rodzinnym w Nowym dworze mazowieckim, renomowany ZOL. Moi rodzice zrobili wcześniej bardzo szczegółowy rekonesans tego typu placówek i tutaj warunki zdecydowanie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach dom opieki czy spokojnej starości to świetna sprawa ! Ludzie na stare lata wolą spędzać czas w takim miejscu, gdzie mają rówieśników, mogą się czymś zająć. Mój dziadek został oddany do http://www.veteris.pl według mnie lepiej trafić nie mógł, fachowa pomoc z najwyższego poziomu, był mega zachwycony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaf

Dobra opcja to opieka dzienna, my stosujemy to rozwiązanie. Polega na tym, że oddaje się osobę starszą pod opiekę na kilka godzin czy cały dzień ale bez noclegu. Nasz dziadek kilka godzin dziennie spędza w Domu Dziennego Pobytu „Seniorek” w Rudzie Śląskiej. Ma tam bardzo dobrą opiekę, komfortowe warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 22.12.2018 o 13:40, Gość annaf napisał:

Dobra opcja to opieka dzienna, my stosujemy to rozwiązanie. Polega na tym, że oddaje się osobę starszą pod opiekę na kilka godzin czy cały dzień ale bez noclegu. Nasz dziadek kilka godzin dziennie spędza w Domu Dziennego Pobytu „Seniorek” w Rudzie Śląskiej. Ma tam bardzo dobrą opiekę, komfortowe warunki.

Niedaleko Rudy Śląskiej jest dobry ośrodek Port. Pracuje tam moja sąsiadka i mówi, że personel naprawdę podchodzi do każdego pacjenta z dużą życzliwością. http://domopiekiport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

U mnie z kolei dziadek przebywa w ośrodku na Śląsku - w Brennej  domseniora-silesia.eu  To dobry ośrodek, porządnie się tam zajmują pacjentami, jest dobra opieka zdrowotna, mili opiekunowie, różne zajęcia i terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Miałam ogromne rozterki czy oddać Mamę z Alzheimerem do domu opieki, jednak w pewnym momencie opieka nad nią mnie przerosła i zdecydowaliśmy się znaleźć dom opieki blisko nas, a z dobrą opinią. Trafiliśmy na Złotą Ostoję pod Warszawą i jesteśmy zachwyceni troską i wspaniałą opieką jaką jest otoczona. Nie żałuję decyzji, bo widzę, że sama nie byłabym w stanie zajmować się nią tak dobrze jak tamtejsza opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA

Domy Opieki OLIMP - nie zastanawia nikogo ogromna rozbieżność ocen? 

Te z "Google" są kiepskie, te  pochodzące z "ich" strony - same pozytywne. Skoro pochodzą z ich strony muszą być przefiltrowane, przecież nikt nie będzie strzelał sobie w przysłowiową stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA
Dnia 30.11.2015 o 22:01, Gladyszczak napisał:

Trochę w zeszłym tygodniu poszukałam, podzwoniłam i pojeździłam i trafiłem na Dom Opieki Olimp. Może ktoś słyszał coś na ich temat? Tutaj są ich dane http://www.domyopiekiolimp.pl/oferta/domy-opieki-mazowieckie/ Ogólnie to koleżanka podesłała mi namiary na ten ośrodek. Byłam zobaczyć osobiście w Józefowie jak to wygląda i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja jest bardzo dobra, całkiem niedaleko Warszawy, bardzo spokojnie, ale jednocześnie nie jest całkiem na uboczu.

Domy Opieki OLIMP - nie zastanawia nikogo ogromna rozbieżność ocen? 

Te z "Google" są kiepskie, te  pochodzące z "ich" strony - same pozytywne. Skoro pochodzą z ich strony muszą być przefiltrowane, przecież nikt nie będzie strzelał sobie w przysłowiową stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA
Dnia 30.11.2015 o 22:01, Gladyszczak napisał:

Trochę w zeszłym tygodniu poszukałam, podzwoniłam i pojeździłam i trafiłem na Dom Opieki Olimp. Może ktoś słyszał coś na ich temat? Tutaj są ich dane http://www.domyopiekiolimp.pl/oferta/domy-opieki-mazowieckie/ Ogólnie to koleżanka podesłała mi namiary na ten ośrodek. Byłam zobaczyć osobiście w Józefowie jak to wygląda i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja jest bardzo dobra, całkiem niedaleko Warszawy, bardzo spokojnie, ale jednocześnie nie jest całkiem na uboczu.

Domy Opieki OLIMP - nie zastanawia nikogo ogromna rozbieżność ocen? 

Te z "Google" są kiepskie, te  pochodzące z "ich" strony - same pozytywne. Skoro pochodzą z ich strony muszą być przefiltrowane, przecież nikt nie będzie strzelał sobie w przysłowiową stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

Świetne rozwiązanie to też dom opieki dziennej. Przydaje się wtedy, kiedy potrzebujecie opieki dla osoby starszej, ale tylko w godzinach waszej pracy. My korzystamy z Domu Dziennego Pobytu „Seniorek” w Rudzie Śląskiej www.ddp-seniorek.pl/ i jesteśmy zadowoleni z wyboru, sprawdza się to w 100 %.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×