Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry pedicure warszawa

Polecane posty

ja korzystam z usług MO's Beauty Academy na jana pawła, mają super czysto, fajna obsługa, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

totalnie polecam MOs Beauty Academy, gdzie wykonują profesjonalny pedicure a do tego jest czysto i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zadbać o stopy, pękające, szorstkie pięty czy właśnie zrobić pedicure polecam Pania Agnieszkę, przyjmuje w Gabinecie Zdrowej Stopy u pani Asi Kowalewskiej. W Gabinecie Zdrowej Stopy, to Sady Żoliborskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze polecam mos beauty, jeśli chodzi o warszawę to właśnie z tego gabinetu jestem najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dawna jestem klientką MOs Beauty na Jana Pawła i bardzo serdecznie polecam to miejsce, przy zabiegach można się miło zrelaksować i nabrać nowej "świeżej" energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wspomniane MOS Beauty, jedyne takie miejsce, gdzie czuję się zrelaskowana oraz zadbana, profesjonalna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałą klientką Gabinetu Zdrowej Stopy w warszawie. Znakomita podolog Joanna Kowalewska i Pani Agnieszka która wykonuje właśnie pedicure i inne zabiegi na stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam dziewczyny salon Gnatyshyn na Kasprzaka w Warszawie. Mają rozsądne ceny i bardzo profesjonalnie wykonują zabiegi. Ja jestem bardzo zadowolona.

Edytowano przez aldonaW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje ulubione miejsce w Warszawie na ul Sady Żoliborskie- w Gabinecie zdrowej stopy . Polecam to miejsce,przyjmuje tu wspaniała podolog pani Joanna Kowalewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam problem z wrastającym paznokciem u prawej stopy - jeden z lekarzy stwierdził, że trzeba będzie go usunąć chirurgicznie, aby mógł zacząć dobrze odrastać. Poszukałam w internecie i dużo osób polecało Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie, a w szczególności p. Agnieszkę Głuszczak. Trochę zniechęcona udałam się do gabinetu, aby zasięgnąć opinii. P. Agnieszka zdecydowanie odradziła zrywanie paznokcia, ponieważ takie działanie wcale nie pomogłoby w jego prawidłowym odrastaniu. Została zalecona specjalistyczna klamra. Bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty - paznokieć zaczął odrastać w prawidłowy sposób. Polecam to miejsce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×