Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelia93

Problem z alkoholem chce przestać pic

Polecane posty

Gość kornelia93

MMam problem z alkoholem. Upijalam sie czasami do takiego stanu, ze na następny dzien nie pamiętałam co robiłam i jak wróciłam do domu. Jest to bardzo straszne chce z tym skończyć przede wszystkim dlatego, ze nie chce nigdy więcej ranić mojego faceta. Często po alkoholu sie kłóciliśmy. Postanowiłam nie pic ale nie chodzę na żadna terapie bo wydaje mi sie, ze sama dam radę. Nie pije juz tydzień i jest mi z tym bardzo dobrze. Wiem, ze tydzień to nic ale mam nadzieje, ze czeka mnie milion takich tygodni. Nie chce do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno pić trzeba umić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jak cie stres,zlapie,napewno go zachlasz. Ja 3 tydzien sie nienapilem ,wczoraj 1 piwo i w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia93
Najgorsze było to, ze piłam, piłam i nie było mi nic i nagle jak alkohol uderzył to i pamięć znikała. Mysle, ze nie zachlejcie bo ten tydzień był dla mnie bardzo stresujący i nie sięgnęłam po nic a butelka z winem stoi w kuchni na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij pić wodę przegotowaną. Nawet na umór. Umysł zastąpi nałóg tańszym i zdrowszym zamiennikiem... a z wody potem łatwiej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia93
Widać nie masz silnej woli jeżeli po 3 tyg sięgnąłes po piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia93
Z wody nie trzeba rezygnować :) ale dobry pomysł, zeby zastąpić alkohol czymś niealkoholowych. Właśnie tak bede robiła na imprezach lub np sylwestrze który sie zbliża dużymi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie niemam silnej woli,ale mialem kase moglem sie nachlac a zrezygnowalem,siedze w domu sam mam ochote wyjsc do ludzi a znam samych pijokow. Siedze dzis tez,pitole nigdzie nieide ,gdzie sie czlek nieobruci to same znajome geby naprane ,czekam na wiosne wezme kije i na rybki se pojade,w zimie z nodow chlam p******y swiat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się jak się chce
prosta metoda aby przestać pić, uwaga....... przestać pić. No prosze jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×