Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka12346

Łupież różowy Gilberta w ciąży pomocy

Polecane posty

Gość olka12346

Strasznie swędzi diagnoza Łupież Różowy Jestem w 10tyg ciąży boje sie cokolwiek używać by nie zaszkodzić dziecku. Prosze podpowiedzcie co można a co nie w ciązy miał to kto;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja :) no rzeczywiście paskudztwo, a jeszcze w ciąży... brr ;) polecam ci emolienty do natłuszczania skóry i - tak, wiem jak to brzmi - ale nie drap się! To pogarsza sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa12346
witaj bardzo dziekuje za odpowiedź juz nie daje rady :( czasem same łzy mi lecą bo ......:( a jakie emolienty ? możesz cos napisąć polecić do kompieli czy smarowania? oby nie zaszkodzilo dzidzi :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, dziecku nie zaszkodzi - ani Gilbert, ani emolienty :) polecam Ci emolium, do kupienia w aptece. Dla pewności pogadaj z farmaceutą. Dasz radę :) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka12346
to jest okropne :( nie daje rady ;-( doradz jak sobie radziłaś z tym by nie swędziało oprócz kremów ? Mialas to w ciąży /? czy po 3tyg bedzie juz mniej/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście nie byłam wówczas w ciąży, ale rozumiem Cię doskonale - u Ciebie jeszcze pewnie nakłada się na to świąd rozciągającej się skóry. Kup koniecznie to emolium, pomoże Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka12346
ok dziekuje mam nadzieje ze mniej bedzie swędzieć ;( Bo mnie to nie bardzo męczy łzy aż same lecą . IDe do apteki zapytam o ten krem co poleciłaś .Też nim kremowałaś? Myslisz ze po 3tyg bede juz mieć mniej tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno :) nie martw się. ale dbaj o skórę, bo jeszcze długo potem jest bardzo sucha, napięta i wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka12346
a zwykła Oliwką można tez smarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś iść do dermatologa. Ja też przez to przechodziłam w II trymestrze. Lekarz przepisał maść sterydową bezpieczną w ciąży. Minęło po paru dniach. Wcześniej męczyłam się kilka tygodni i myślałam, że skórę sobie zdrapię. Nie pomagały oliwki, emolienty i inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam cala serie elo-bazy . Super natluszczaja i w ciazy spokojnie mozesz uzywac, sama ich stosowalam. I dbaj o skore nawet juz jak zejdzie ci to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka12346
bylam u dermatologa i powiedzial ze sterydy moga zaszkodzić dziecku wiec ich nie wzielam .....dlatego tez szukam domowych sposobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka12346
a krem Oilatum Baby Emolient dla dzieci można stosować w ciaży ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×