Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety nie lubią zbyt wysokich facetów?

Polecane posty

Gość gość

Podobno kobiety lubią wysokich facetów, ale komuś kto ma 2 metry ciężko kogoś znaleźć. Jeśli będą miały do wyboru kogoś takiego i faceta średniego wzrostu to wybiorą tego drugiego. Jak to więc jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się najbardziej podobają faceci powyżej 195 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? Mam powyżej 195 cm i nie zauważyłem, żeby to się podobało w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, nie zwracam uwagi na takich wysokich facetów, bo sama jestem niska, mam 162 cm wzrostu. Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale wysocy faceci mnie 'przerażają'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 195cm to nie wysoki, a bardzo wysoki... osoby o taki wzroście często mają nieproporcjonalne sylwetki, a to jest pierwsza rzecz na którą zwraca się uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja, nie zwracam uwagi na takich wysokich facetów, bo sama jestem niska, mam 162 cm wzrostu. Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale wysocy faceci mnie 'przerażają'. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jakbyś takich znała, albo z takimi częściej przebywała to pewnie nie miałabyś takich odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też zależy ile dziewczyna ma wzrostu. Np taka 165cm z gościem 190+ wygląda komicznie, jak k***a ojciec z córką :D Zawsze mam beke jak widzę takich na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ponad 195cm to nie wysoki, a bardzo wysoki... osoby o taki wzroście często mają nieproporcjonalne sylwetki, a to jest pierwsza rzecz na którą zwraca się uwagę. Możliwe... czasem faktycznie się tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, żeby dziewczyna mająca 165 cm źle wyglądała z facetem 190+, zależy ile jest ten +, ale na pewno nie jak "ojciec z córką". Zresztą w obcasach będzie już 175.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałabyś chodzić w 20cm obcasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię jak taki zbyt wysoki patrzy na mnie "z góry" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka różnica wzrostu przeszkadza w seksie, niektóre pozycje są uciążliwe i to fakt, ze osoby bardzo wysokie są nieproporcjonalne, często są bardzo szczupli, przygarbieni i mają ręce prawie do kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi juz o sam wzrost mezczyzny to lepiej zeby byl znacznie wyzszy niz nizszy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w 20cm? Wystarczy w przeciętnych 10cm, facet nie musi być równy z kobietą nawet lepiej jak jest sporo wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym zawsze mnie ciekawiło jak taki wysoki typ całuje się z dziewczyną :D Klęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poza tym zawsze mnie ciekawiło jak taki wysoki typ całuje się z dziewczyną smiech.gif Klęka? Tak, klęka albo kładzie się:) Jak się zawsze zastanawiałeś to cię oświecę, bo mam około 200 cm. Schyla się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew powszechnym opiniom i stereotypom największe branie mają osoby, które są przeciętne. Tak to urządziła natura, osobniki wyróżniające się z tłumu, zbyt niskie lub zbyt wysokie, zbyt chude lub otyłe są "upośledzeni" genetycznie, a to sprawia że są mniej atrakcyjni, bo potomstwo ten "defekt" może odziedziczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DragonKissNeverMiss
A tam p********z, nikt nie ma takiego brania jak karpie z Lidla przed Bożym Narodzeniem. Obaliłem twoją teorię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo możliwe, bo przebywam w otoczeniu raczej niskich osób, bądź średniego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe że tak właśnie jest. Przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 162 wzrostu i jestem szczupłą, filigranową kobietką. Nie interesują mnie mężczyźni wysocy, max 175-180, czyli średni. Z takimi ponad 190 wyglądałabym komicznie.Ponadto obawiam się, że mając wszystkie członki duże, penis takiego mężczyzny również ma zbyt duże dla mnie rozmiary.W łóżku czułabym dyskomfort, jemu i mnie byłoby z tym źle.Nie chcę być rozrywana przez takiego potwora i chodzić obolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robię takich podziałów na wstępie - "lubię wysokich", "nie lubię blondynów", ale zauważyłam, że: - większość facetów, którzy mi się podobali z osobowości, a nawet też wyglądu była przeciętnego wzrostu - ok. 168-175 - większość facetów wysokich, z jakimi miałam przyjemność to zazwyczaj doopki, którzy mieli wybujałe ego. Do tego nie lubię wysokich facetów, bo są zwaliści, mniej zgrabni np. w środkach komunikacji miejskiej - rozpychają się, rozwalają, rozkraczają etc.... nieprzyjemny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 23 letnią kobietą i mam ten problem, że jestem wysoka. Peszę wielu mężczyzn.Mimo wzrostu jestem szczupła(182 wzrostu, 70 kg wagi),mam długie włosy, wyglądam dziewczęco. Jednak mężczyźni unikają tak wysokich kobiet("żyraf").Zresztą sama źle bym się czuła z kimś poniżej 185 wzrostu.Krąg się zamyka.Wysocy mężczyźni wybierają dziewczyny o ok 10 cm niższe, bo + szpilki wychodzi mi 185-188.I jak tu się z taką pokazać.Miałam chłopaka, który miał 190 wzrostu, ale nie wyszło. On teraz prowadza się z dziewczyną, która mogłaby wejść mu pod pachę.Zbyt duży wzrost jest problemem nie tylko facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_oon
Teoretycznie większym problemem niż u facetów, bo facet "nie może być za wysoki", a kobieta już tak, ale jaka "żyrafa"... jak ja nie znoszę tego określenia! Wcale się tym nie przejmuj. Jak masz 182 cm i jesteś szczupła to musisz przepięknie wyglądać. W szpilkach wychodzi około 190, ale nic nie szkodzi. Ja mam 198 cm, więc jak dla mnie super, ale znam wielu nie za wysokich, którym podobają się wysokie dziewczyny i w życiu by im to nie przeszkadzało. Jak to "jak się z taką pokazać"? Z dumą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_oon
gość dziś Wzrost nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na rozmiar przyrodzenia. Średniowiecze już się skończyło jakiś czas temu, "heeloł"! Pobudka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_oon
Dlaczego niby nie lubią? Lubią, a kogo by wybrały to już zależy od danego faceta i upodobań danej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie wysokich.Moj facet ma 196cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×