Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki materac dla dziecka najlepiej wybrać 160x80

Polecane posty

Gość gość
Moje dziecko śpi na materacu piankowym. Kupiłam go w okazyjnej cenie w sklepie www.bjas-design.pl w Szczecinie, ale prowadzą również sprzedaż online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kołysankę z hilding, ale wymiary ma 70x140 więc nie wiem czy wam podpasuje. generalnie bardzo dobry materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia58
Ja dla swojego syna kupiłam materac z Meble Marzenie, mają w swojej ofercie naprawdę dobre materace no i jest też duży wybór :) Dobry materac to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roskavv
Stoje przed wyborem materaca dla siebie i męża. Na blogach i stronach internetowych zdecydowanie wygrywa art-medic viscotherapy , stawiają od początku istnienia firmy na jakość, trwałość oraz na zdrowotność dla organizmu. Co jak co ale ten ostatni aspekt jest bardzo ważny, nie raz kręgosłup boli bo materac jest źle dopasowany :) Tutaj zainwestujcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla naszego maluszka kupowałam na http://materacyk.pl/ :) szukałam czegoś co będzie miało atesty i ogólnie dobre opinie oraz sprawdzonego dostawcę, tak żeby mieć pewność że dziecko będzie miało najlepsze rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzieci polecamy ekologiczne materace z pianki PlantPur. Są to materace, do produkcji, których wykorzystano oleje roślinne, minimalizując użycie szkodliwych substancji i nieprzyjemny zapach pianki. W ten sposób powstały materace bezpieczne i zdrowe dla ich użytkowników. Więcej informacji o tych materacach na stronie: plantpur.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Bardzo fajne materace znajdziesz na stronie Mebel-Partner :) Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Moje dziecko śpi na takim od roku i jest zadowolone. Wcześniej wybraliśmy zbyt twardy dla małej materac, teraz poczytaliśmy więcej informacji na ich temat i wybór był już bardziej świadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pianka. Na wszystkich naturalnych podłożach, w tym na kokosie, może rozwijać się pleśń i zatruwać zarodnikami dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleśń się rozwine wszędzie jak nieodpowiednio się dba o materac! Jak np materac się zakrywa tymi foliowymi pokrowcami co nie przepuszczają powietrza albo jak dziecko zasika materac czy zaleje i się tego nie wysuszy! No ale jak ktoś woli coś na tyle sztucznego ... ja wybieram zdrrowie dziecka akurat i materacyk ze zdrowym właśnie naturalnym wypełnieniem (gryka-kokos) mimo że musze suszyć i wietrzyć jak się zamoczy, ale przynajmniej zdrowe dla kregosłupa, bez porównania z innymi sztucznymi podłożami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się odpowiednio dna o materac to żadnej pleśni ani na kokocie ani na gryce nie bedzie , no ale to sa materace bardzo zdrowe tylko nie dla leni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara111
ja ze swojej strony moge polecić ci firmę comforteo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozawiatrow
trzeba sie kierować przede wszystkim dobrą jakością, a polska marka meble-marzenie jest w tym bardzo dobra, wiadomo że dziecku byle produktu nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnienia z gryki i kokosa są przez lekarzy polecane la dzieci, warto o gryce poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88a

Dzięki drogie mamy,  jestem po lekturze i to porzadnej, kilka nocy za mna ale przekonałam się mimo wszystk odo materacyka gryka - kokos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobry materac 160 na 80 polecić mogę Odeo z Fiki Miki, kupowalismy taki córce do łózka. Przede wszystkim chciałam materac wygodny , ale żeby tez był dla alergika dobry. A ten ma akurat specjalny pokrowiec, który można prać w pralne. Ogólnie wygodny, dwustronny jest, z 3 warstwa się skłąda. Porządny zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz dobrego materaca o rozmiarach 160 na 80, to polecam serdecznie materac buzz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja siosta też wymieniła niedawno materac swojemu 4 latkowi. kupila materac Fiki Miki 160/70.materac dba o komfort snu i zdrowy kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Córce kupiłam materac od Fiki Miki 160/80. Fiki Miki mają bardzo dobre materace jakościowo i cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×