Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

himpokrytka

zapodajcie meskie imię

Polecane posty

Gość gość
Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM dziś spałaś z nimi ?' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak padnie na takie imie z którym spałam to napiszę o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk 1. mój rówieśnik, 1 liceum, wychodzenie na lekcji spotykanie sie i namietne całusy, na przerwię to samo, u mnie był raz i ja u niego raz na imprezie andrzejkowej, napił się wtedy i poszedł spać o 12 a ja mialam umowiony powrót na 1, musiałam czekać w pokoju jego siostry. Po 7 tygodniach rzucilam go. 2. mega przystojny, ro starszy,nie zdał więc chodził ze mną do klasy, przytulalismy się i zawsze mówił "oj angel jaka ty jestes z******ta, szkoda że masz dziecko/dzieci" do tej pory jak się zobaczymy to on mnie obejmuje i mówi co tam słychać kochanie, jak ty pieknie wygladasz etc etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie opowiadasz historii o swoim zyciu tylko pokazujesz ze dzi...ffa z ciebie ze sie puszcz..alas od 12 lat nie wstyd ci? Weneryczko.. Pomysl sobie kto cie zechce teraz wytluku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz lub Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Bożydar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian brat mojej koleżanki, ze 2 razy zawiózł nas na impreze i podpytywał swoją siostrę czy jestem sama itp. ja nim nie zainteresowana, on mnie lubi bardzo bo zawsze po "cześć"coś zagaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz, pierwsza randka bardzo romantyczna, szybko pojawiła się chemia, seks 6 razy, byliśmy ze sb około miesiąca, był nawet u mnie w domu, ja u niego kilka razy, ja na początku sie zaangażowałam on nie bardzo, potem spóźniał mi się okres (byłam już ze zberem) na szczęscie tylko się spóźniał... rzuciłam go dla zbera, on długo pisał, nadal pisze że chce ze mną być itp. co najlepsze jak wracałam od zbera on odbierał mnie z dworca i odwoził do domu chyba ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ bylas puszczalska i to od małego nie zal ci takiego zycia? mialas ich az tak duzo ze prawie kazde imie tu wymienione pasuje? podejrzewam jednak ze mimo pewnego cwaniactwa masz cos z deklem i z psychiką tez i tak naprazwde te historie sa w wiekszosci z palca wyssane,zadziwiające ze jakis gosc wyniemił imię a tu to moj pierwszy chłopak, potem inny gosc wymienił inne imie a ty to był moj drugi chłopak itd,chyba ty sama sobie zadajesz pytania z goscia a potem jako him odpowiadasz a to swiadczy o tym ze jestes bajkopisarką,narcyzką i schizofreniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemysław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJTUJ napierał na twoją vaginę taki gagatek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej każdy facet miał na imię penis, j****a przez pól wioski szlora, która matka wyzywa od kuref. I ma rację. Miss obciagania w wiejskiej remizie, mowią na nią szlauf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tylko jednego faceta ze swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie mialas Przemyslawa a nasz jurny prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty miałaś jednego , koniowi jak obciągnęłaś. Ciebie miał każdy tępa zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde him sorki ja wiem ze tu jest anonimowisc ale jak by mi tak hejtowali to bym się tu nie udzielala nawet anonimowo,tu cie kazdy zna i masz wyrobioną opinie,nienajlepszą...nie głupio ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez Przemysława się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłam mi na niczym juz nie zależy, Tomka też nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie małe? to jedynki.sama mam 2 rozmiary wieksze a i do tego mi tak nie zwisają i sa bardziej jędrne,okrągłe. i jestem po 30tce i 2 dzieci. powinnas zrobić operację bo to wstyd takie cienkie jak sznureczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie za duże :D cóż HIM ma za swoje, tak to jest jak się ma parcie na szkło i licząc na ochy i achy, wysyła się intymne foty w eter :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie raźcie tymi chudymi cycorami toć to wzrok mozna stracic,juz wiecej nie patrze bo jeszcze jakiej zaćmy dostanę czy cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwisa mi to... wiekszym zerem już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz tu swoje dane osobiste, i tak większym zerem nie będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×