Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

himpokrytka

zapodajcie meskie imię

Polecane posty

kto tu siedzi i mnie sledzi ma wszystko nawet nazwisko panieńskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiekszym dnem juz nie ale po co wogóle to wszystko robisz? po co się tak obnazasz,swoją tozsamosc, co z tego masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM, owszem, możesz :D zawsze możesz iść robić pokazy na SU, penetrując się jakimś warzywem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja poszukam twoich danych bo bardzo mi sie podobasz i chce cie poderwac. Przyjade do ciebie z bombonierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu siedzi i mnie sledzi ma wszystko nawet nazwisko panieńskie ----nie zdziwie się jak to za jakiś czas i to wypłynie, skoro foty tzytzów już latają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech wypływa myślisz ze ja się tym przejmę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him-co ci daje kreowanie się na ofiarę masz z tego jakies korzysci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona robi to celowo, liczy na współczucie, a potem zachwyty tutejszych koniobijców jakaż to ona jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa pisda z mikrocycami i brzuch z sadłem i rozstępami rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nwm co mi daje bycie ofiarą, nie ma to znaczenia w tej chwili kiedy rozpierdolił mi się zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde odejdz stąd nie widzisz jak sobie marnujesz tu życie? wczoraj zdjęcia z twarzą dzisiaj gole cycki- poznałam że twoje po kafelkach bo wcześniej wstawiałaś zdjęcia z łazienki tylko w staniku...wiesz ile tu wchodzi ludzi??? tysiące, a ty nie jesteś anonimowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him zreinstaluj cycki, bo ci wiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad dziś znowu tak wywłoka, daje tu swoje żałosne mądrości hehe ch//uj cię to obchodzi co ona robi ! Patrz lepiej na swój marny żywot... Żywot kur//wy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zdjęcie him poznaje nawet po parkiecie i po skórze na dłoniacg do tego te rozstępy po dwóch ciążach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa kurfie łba nie urwie. Dlatego mają trio upośledzonych ze srysią sraką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markadiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra odchodzę k******. mam dość, nie nadaję się do życia kompletnie, muszę cos z tym zrobić. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB tu nawet nie trzeba poznawać po kafelkach, tam jest foto z połową twarzy i nawet błysk w lustrze flasha nie zakrył tego, że to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś nie znasz mnie ja mam bardzo dobrą opinię i gdybym ją sobie w jakikolwiek popsuła to mój brat który ze względów zawodowych bardzo dba o pozory chyba by mnie zabił :) za wagary usłyszałam że przynoszę wstyd nazwisku więc za takie coś nie wiem co by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A s********j wywłoko, odchodzisz jak noxelia , jutro przyleziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM dziś nwm co mi daje bycie ofiarą, nie ma to znaczenia w tej chwili kiedy rozpie**olił mi się zwiazek. kolezanko ja to wiedzialam od samego poczatku jak to opisywalas i pisalas ze w czerwcu on cię wezmie do siebie bo nie mozesz wytrzymac z ojcem i tak czekalas do tego czerwca \'jeszcze tylko pol roku"... a ja juz wtedy wiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
apropo wtedy jak myślałaś że jestem zbereznikiem bo pisałaś głupoty, a ja się obruszyłam... nie pomyślałaś że kiedy coś dotyczy osoby która nie jest ci obojętna to mnie też to dotyka? nie jestem egoistką i to jest naprawdę wstyd i szkoda mi tych facetów(jeśli byli normalni) bo jak mówiłam wchodzi tu tysiące osób i pewnie jak nie oni to ich znajomi i śmieją się z tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona stąd nie pójdzie, kiedyś pieprzyła że chce przebić Noxelię w popularności na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.27 W sobotę zatankuje do pełna i pojadę do Nowego Sioła, spotkac moją koleżanke z kafe. Jest tam jakas kawiarnia, żebyśmy mogli herbatę spokojnie wypić i porozmawiać ? mam zamiar Ci się oświadczyć, więc lepiej, żeby nie była to jakaś speluna, chodzi o romantyczny nastrój... Dam znać jak już będę na ulicy Boczne Podwale ok ? Zgłoś gość 2015.10.27 a cha, a potem będziemy mieli dużo dzieci i będziemy żyli długo i szczęśliwie jak w bajce smiech.gif his infernal majesty 2015.10.27 nie ma sprawy podskoczymy do Cieszanowa a najlepiej do Lubaczowa i się coś znajdzie romantycznego usmiech.gif him tak łątwo cię namierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z innego tematu "his infernal majesty 2015.10.27 wzruszyłam się... mój D.obiecał wiersz (sam z sb) lecz nie doczekałam się..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubaczów? Cieszanów? Hm, to dlaczego ta wywłoka miała na fotka.pl wpisaną lokalizacje Lublin? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty 2015.11.01 pamietacie jak pisałam o P.? że zaciągnęłam go do biura... zamknęłam na klucz, usiadłam na zlewie, on między moje nogi, zdjęłam bluzkę, zaczęłam się do niego dobierać a ono bidne zaczeło sie telepać i nici z tego były?? pisaliście że nie dziwicie się chłopinie bom brzydka hehe impotent i tyle..." http://f.kafeteria.pl/temat/f1/na-dzien-dzisiejszy-moje-zycie-p_6377221/10 P. to Przemo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×