Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pewnego razu tesciowa... piszemy rymowankę, dołączajcie się :)

Polecane posty

Gość gość

pewnego razu tesciowa szla drogą, wpadła do rowu, a w rowie ryczala krowa a sąsiad: "dwie krowy, znowu!" tesciowa wszystko wie dobrze na modzie, na dzieciach najlepiej się zna modna lecz mieszka w starej ruderze dom jak śmietnisko, zepsuty kran wodą łka ona ci zawsze doradzi wie lepiej co dobre i przy tym niemiła. a innym słodko pokadzi choc wczoraj im tył obrobiła. szczyci sie ze umie mącić sama przyznaje, lubi tę grę ze schodów nie mogę jej strącić bo życie mi miłe, nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taka synowa to menda. Po domu w szlafroku się pęta. Do wszystkich ma żal niesłychany, że wokól same barany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier*dalaj ty psycholu od teściowych!!!!!!! Który to już mamy temat? 30? 40? 50? Je*b się w chu*j!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 widać jej zalazły za skóre. ty spier....aaj a nie autorka. lecz sie debilko jak nie pasuje to nie czytaj. idz sie powieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba by mnie pogrzalo by tracic czas na wierszyk o tesciowej. Ale wspolczuje autorce skoro zalozyla taki denny temat niezle ma zrypana psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% synowych to świry,jedynie co potrafia to szczekac i nogi rozkladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuski
Kochasz moje dzieci, lecz tylko przy ludziach, nie gustujesz w warzywach, lecz kurzych podudziach. Dzięki Tobie poznałam czymże jest złośliwość, żyjąc w przekonaniu, że Teściowej to powinność. Przygarnęłaś nas łaskawie, lecz sapiesz i dyszysz, codziennie gdy tylko nas wszystkich usłyszysz. Obgadujesz mnie paskudnie, już weszło ci to w krew, nie patrzysz czy ja słucham, czy przykro mi jest też. Wredność tryskająca z ust twych na śniadanie, chlebem mym powszednim niedługo się stanie. Doprowadzasz mnie do łez, obłędu i szału, do domu wariatów wybieram się pomału. Nie pijam już kawy, bo podnosisz mi ciśnienie, wiem, że mnie podglądasz, więc nigdy się nie lenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kazda synowa to Len do potegi smierdzacy! Tylko by sie gzdzily I pachnialy a biedne chlopy robia na takie larwy I waciki!!! Tylko d**y DAC urodzic I podzucac tesciowej do roboty lenie jak I w domu I do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej autorko to ty wymyśliłaś podobny topik o agatce ? To tylko świadczy o tym jakie zjeby tu siedzą co nie mają żywcem co z czasem robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:18 ojej a nie lepiej po prostu szukać roboty i wyprowadzić sie na swoje ? nie musiałabyś tracić czasu na wierszyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuski
do gość dziś O przepraszam :) nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.Moje synowe to super dziewczyny pod każdym względem . Są synowe w porządku tak jak teściowe i na odwrót a Ty pewnie jesteś jędza teściowa więc wyrazy współczucia składam dla twojej synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa się czuje jak w domu, śrubokrętem otworzy se drzwi Wyniesie meble pospołu, z teściem co wódą dyszy Sztućcami też nie pogardzi, talerze przydadzą się jej Gdy dywan nowy zobaczy, łapie go szybko że hej Pomyka jak młoda kozica, łupy pod pachą niesie Ach modlę się w każdej godzinie, by dał jej ktoś w łeb gdzieś w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowo ty stary rowerze Teściowo pedałów ci brak Jak c***edały doprawię Pojedziesz na tamten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowo ty stary rowerze, gdy ciebie zobaczę cholera mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×