Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co facetowi kobieta? czy mężczyzna też się zakochuje?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie skierowane do panów. Jaki jest cel wchodzenia przez was w związki? Czy wszyscy faceci także zakochują się jak kobiety czy bardziej jest to zauroczenie a potem przyzwyczajenie. Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez urazy, ale mało inteligentna jesteś, chodzi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko? To po co w takim razie się żenią? Dlaczego zmieniają partnerki? Dlaczego facet z pozycją nie będzie z demonem seksu tylko z laska ze swojego środowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet będzie z laską, która jest młoda, ładna i zawsze chętna na seks. Sekretarka, studentka albo asystentka o 20 -40 lat młodsza od dyrektora czy profesora w żaden sposób nie należy do jego środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo w takim razie dyma stary profesor? A co z brzydkim kobietami? One też zakładają rodziny i to nierzadko z przystojniak ami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od człowieka. Są tacy, którzy się zakochują i są tacy którym zależy tylko na kontakcie fizycznym. Wydaje mi się, że zależy to w dużej mierze od domu w którym się wychował. Jeżeli chodzi o mnie, moja kobieta jest dla mnie inspiracją, bez niej moje życie byłoby szare, nudne i bez sensu. Kocham ją za to jaka jest. Wygląd jest ważny, ale na samym wyglądzie daleko się nie zawędruje, bo uroda przemija. Dużo jest małżeństw opartych tylko na seksie i dlatego dużo rozwodów. Jeżeli partnera dobiera się pod kątem wspólnych pasji, zainteresowań i ogólnie podejścia do życia to związek ma szanse być trwały. Kobieta jest dla mężczyzny oparciem i na odwrót, łatwiej żyje się we dwójkę. Z takich czysto praktycznych względów również dużo łatwiej żyć we dwie osoby w jednym mieszkaniu niż w pojedynkę, jeżeli oboje pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabous, przywraca wiarę w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×