Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aurelkaa977

Chłopak mało się ze mną spotyka

Polecane posty

Gość Aurelkaa977

Mój chłopak jest na 1szym roku studiów, ja jestem w trzeciej klasie liceum. Jako że on wyjechał na studia do większego miasta, to widujemy się tylko w weekendy. On ma zajęcia w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki. Natomiast piątki ma wolne. Więc zjeżdża do domu już w czwartek po zajęciach. Natomiast spotykamy się dopiero w piątek na 3-4 godziny. Ale to nie jest dla mnie jakaś tragedia, bo przecież ja też nie zawsze bym mogła się spotkać w czwartek, bo mam normalnie w piątek lekcje i muszę się w czwartki uczyć. Z tym, ze on praktycznie nigdy nie poświęca mi czasu w soboty. Zawsze ma jakąś wymówkę, że w sobotę to on jedzie do babci na wieś założyć jej podłogę, pomalować płot, że przyjeżdża do niego jego małe kuzynostwo i musi się nimi zajmować, że idzie z kolegami na piłkę... No zawsze coś. I spotykamy się drugi raz dopiero w niedzielę i to tak na 2 godziny, bo tłumaczy to tym, że zaraz ma pociąg (musi wracać do miasta, w którym studiuje). Piszemy ze sobą też rzadko, bo odzywa się do mnie tak co drugi dzień. Jakby codzienny kontakt ze mną to było dla niego już zbyt wiele :/ Nie chcę go uwiązać na smyczy, ale po prostu widzę jak zachowują się chłopacy moich koleżanek, którym na moich koleżankach zależy. Spotykają się z nimi kiedy tylko mogą, a jak nie mogą to cały czas wysyłają im smsy albo dzwonią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazł sobie jakąś tam musisz wiedzieć że w dużym mieście jest mnóstwo dziewczyn które pozwalają na wiele i pewnie taką znalazł zabawia sie z nią to po co mu ty? myślisz że cie kochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelkaa977
Nie- tę teorię odrzucamy :) On nie jest taki "obrotny" jeśli chodzi o dziewczyny, ma 20 lat a ja jestem jego pierwszą. Poza tym on mieszka z moim przyjacielem i wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelkaa977
Dodam, że jesteśmy ze sobą od niedawna, jakieś 2-3 miesiące i od zawsze tak było- taka częstotliwość spotkań. Może po prostu jemu to odpowiada, ale trochę mi zawsze przykro z tego powodu... Bo mojej koleżanki chłopak też studiuje, ale jak tylko wraca do domu, to ledwo zostawi manatki w domu, już jedzie do niej, często u niej śpi i widzą się praktycznie przez caly weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za mało mu dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelkaa977
Proszę o poważne potraktowanie tematu i poważne odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy. ciesz się że w ogóle chce się z tobą spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×