Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Didaskalia

o ciele kobiet

Polecane posty

Gość Didaskalia

dziwia mnie niektore opinie facetow czy tez niektorych kobiet , ktore uwazaja, ze kobiece cialo jest atrakcyjne do moze 25 rz a pozniej zaczyna sie starzec podkreslam, ze mam na mysli cialo a nie twarz otoz jest masa mlodych spasionych dziewczyn, nawet nastolatek majacych zwalki tluszczu i cellulit owszem tez jest wiele zgrabnych ale figura to dobre geny i czesto tez ciezka praca czyli zdrowe odzywianie i sport znam wiele kobiet majacych 30 lat ktorych cialo wyglada atrakcyjniej niz 10 lat temu, bo wyszly z okresu dojrzewania, zaczely sie racjonalnie odzywiac i rezultaty sa moja matka ma ponad 50 lat i owszem ma pare kg nadwagi ale w sukienkach wyglada ladnie, cellulitu prawie nie ma a skora jest ladna, nue widze wielkiej roznicy miedzy nia a kobieta 15 lat mlodsza , tak samo nie widze tym bardziej roznicy miedzy 25 latka a powiedzmy 35 latka, zwlaszcza jesli nie rodzila zreszta popatrzmy chociaz na gorniak, kozuchowska,foremniak.wszystkie po 40 a ciala maja lepsze niz niejedna nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta popatrzmy chociaz na gorniak, kozuchowska,foremniak.wszystkie po 40 a ciala maja lepsze niz niejedna nastolatka x wszystkie maja forse, żadną fizyczną pracą się nieskalały i mają mordy ponaciągane jak Frankenstein :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę na saunę do strefy nagości. Po moich obserwacjach cało kobiet się wolno starzeje w porównaniu do Twarzy. Najrzadziej mnie zdziwiła emerytka która miła cało jakby by 25 lat młodsze. to jakas głupota z tym wiekiem 25 lat. Aczkolwiek skóra młodych dziewcząt wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste jak dbasz tak masz. Mąż o mnie wie wszystko i ja o nim.Maż jest nawet podczas każdego badania ginekologiczne go pochwy wspierał porody. Dzięki luźnej atmosferze podczas badań cipki mąż często pyta nie zbczonego ( bo zboczy ginekolog wyprasza naruszając Prawa Pacjenta ust 2008 r art 21) o nieszkodliwe antykoncepcje sam ginekolog doradził o masowania piersi po okresie by uniknąć raka i są jędrne! !! itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didaskalia
maja forse owszem, ale podalam je tylko za przyklad bo nie sa anonimowe sa zgrabne bo maja ladne figury z natury i dbaja o siebie kasa wszystkiego nie da sa kobiety bez tej kasy w ich wieku a tez zgrabne pamietam moja ciocie, majac 40 lat miala z******te cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoro chyba nie o cialach piszesz tylko o figurach bo to dwie rozne rzeczy figura moze byc niezla w sukience ale cialo pod ta sukienka juz nie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady ciało niestety się starzeje, są rejony które są newralgiczne: szyja, dekold, pośladki, uda, dłonie, łokcie, kolana, ramiona jeśli się przyjrzeć widać różnicę między 20 latką a 30 latką największy dysonans jest gdy babka faktycznie ciałko ma całkiem całkiem ale twarz już się zaczyna robić niewyjściowa i mocno kontrastuje z resztą np Foremniak czy Rozenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×