Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem co robić

Zdecydować się na dziecko...czy wątpliwości są normą?

Polecane posty

Gość sama nie wiem co robić

Długo czekałam na wygodną sytuację zyciową, na pożądną umowę o pracę, wykończenie domu, spłacenie kredytu, a nawet wyleczenie wszystkich zębów na tip top... wreszcie się udało, a ja zawsze obiecywałąm sobie i mężowi ze to bedzie idealny moment na dziecko..Czujemy, ze tego chcemy, cieszę sie i wyobrazam sobie jak to będzie, a jak jestem sama, siedzę i za duzo myślę lub czytam, nachodzą mnie wątpliwości, lub gdy pokłóce sie z męzem od razu mam myśli, ze to nie moment....nie wiem co robić czy te moje chwilowe zawahania są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielu przypadkach dziecko łączy rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co robić
mam bardzo ciężką pracę która wykańcza mnie psychicznie i fizycznie (na 3 zmiany)...czasem tez myślę, ze może to moje zmęczenie tą pracą pcha mnie w tym kierunku, a nie chcę zeby chęć odpoczynku była pobudką do zajscia w ciąze tylko swiadoma chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w wielu też jego pojawienie rodziców dzieli, bo nie radzą sobie z sytuacją :o Autorko tylko kretynki i wpadkowiczki nie mają wątpliwości. Gdy dziecko jest planowane, a decyzja przemyślana zawsze jakies wątpliwości sie pojawiają. Sama musisz podjąć decyzję tzn z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co robić
Tak bym chciała, a nie wiem czy podołam. Reklamy w tv w których chore dzieci prosza o sms mnie paraliżują dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpliwosci sa i beda zawsze. masz je teraz,przed decyzja o staraniu o dziecko,pojawia sie jak juz bedziesz w ciazy (kiedy sie zdecydujecie), pojawia sie kolejne kiedy juz dziecko sie narodzi... watpliwosci sa zawsze. tak to juz jest. czasem po prostu pragnienie dziecka staje sie silniejsze niz strach,niepewnosc,watpliwosci i wtedy zapada decyzja - teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpliwosci sa i beda zawsze. masz je teraz,przed decyzja o staraniu o dziecko,pojawia sie jak juz bedziesz w ciazy (kiedy sie zdecydujecie), pojawia sie kolejne kiedy juz dziecko sie narodzi... watpliwosci sa zawsze. tak to juz jest. czasem po prostu pragnienie dziecka staje sie silniejsze niz strach,niepewnosc,watpliwosci i wtedy zapada decyzja - teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem że ja wahałam się całe lata, do decyzji dojrzałam dopiero kilka miesięcy temu gdy moja sytuacja życiowa diametralnie się odmieniła, po prostu nastąpił w moim życiu totalny przełom no i jak na razie mimo 5 miesięcy starań ciąży na razie brak.... a zawsze myślałam że nigdy nie zechcę mieć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest wpadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno tego chcesz? O swoich watpliwosciach wypowiadasz sie swoim imieniu a o checi jako 'my chcemy'. A TY chcesz czy ci tylko wypada chciec? Na pewno to sa twoje poglady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpliwości są zawsze. Faktycznie wpadka najlepsza bo jak zaczniesz planować to nic z tych planów może nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze każdy myślący człowiek ma wątpliwości, ja czekałam tak naprawdę 5 lat, bo chciałam pozwiedzać, poimprezowac, popracować kilka lat w jednym miejscu, kuzynka dogadywala ze "najpierw czekają a potem tragedia bo nie mogą zajść " Kiedy się zdecydowaliśmy zaszłam w ciążę w 3 cyklu. Doszliśmy do wniosku ze oboje chcemy takiej zmiany, czy słusznie zobaczymy za parę lat, dopiero jestem w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×