Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakich perfum uzywacie?

Polecane posty

Gość gość

Ja ostatnio chorowalam na Mexx'a- Ice touch. Zakupilam wode toaletowa za 54 zl, bo perfumy kosztuja okolo 104 zl. Ale woda tez jest swietna. Ogolnie bardzo lubie perfumy o swiezym zapachu, nie lubie ciezkich ani slodkich, a Wy?

Gość gość
Nie lubie zapachu perfum ani na sobie ani na nikim

Gość gość
Bon bon V&R.

Gość gość
Nie mam kasy. Sa strasznie drogie. A te tanie albo śmierdzą spirytusem albo po 5 minutach nic sie nie czuje

Gość gość
Estee Lauder Modern Muse

Gość gość
skunksa polecam:)

Gość gość
Uwielbiam Chloe See By Chloe ale to właśnie trochę taki świeżo-słodkawy zapach, oprócz tego Chanel Chance albo Diesel fuel for life ale ten brązowy czyli unlimited. Z tańszych fajne są perfumy playboya play it lovely albo play it rock :)

Gość gość
To gdzie wy pracujecie ze stac was na takie drogie perfumy?

Gość gość
Za granicą, kochanie, za granicą.

Gość gugusiakiwa
Ja używam perfum oryginalnych, ale kupuję co jakiś czas świeże, w małych pojemnościach na odlewkiperfum.pl . Nie przywiązuję się do jednego zapachu, lubię zmieniać. Ostatnio "zachorowałam" na Si Armaniego i właśnie zamówiłam sobie flakonik 8 ml. z atomizerem za 48 zł. , oraz Sun (J.Sander)- też 8 ml. za 24 zł. (plus koszty dostawy oczywiście). Nie kupuję w perfumerii, bo tam są większe butelki, na które mnie zwyczajnie nie stać.

Gość gugusiakiwa
Nie lubię natomiast Channel nr 5., oraz Coco Madmoissel ( też Channel), niektórzy się nimi zachwycają, ale mi one nie pasują na kimś, ani na sobie, one mają w sobie jakąś taką nutę zapachową, która mnie odpycha. Nie wiem , co to jest, bo się na tym nie znam, ale mi one nie pasują.

Gość kester

Tak z ciekawości sie zapytam. Testował ktoś może z Was zapachy z feromonami? Przyznam,że temat mnie interesuje ponieważ jeszcze nigdy nie miałem takich perfum, ale przgladałem sobie ostatnio allegro i było tego tam sporo. Zastanawiałem się czy sobie nie kupić ( wybrałbym jakies tańsze za 20 zł bo nie chcę wydawać więcej)/
Działa czy ściema? 

Gość stont

Jak się spryskasz tańszymi feromonami (20 zł na Allegro to rozbój w biały dzień!) to przyciągniesz te tańsze.
Pamiętaj - nie warto dokładać do interesu. A tak na serio to fermony działaja ale musisz sobie kupic te droższe.

Gość Miodzio

Jak sobie kupisz feromony za 20 zł to faktycznie będzie to ściema. Nie ma feromonów, które zawierają w sobie prawdziwe feromony w tej cenie. No chyba,ze kupisz sobie w jakimś sklepie mini filkę na próbę. W tej cenie nie ma opcji aby wyprodukować coś porządnego i działającego. To jakie feormony warto jest wybrać zależy czy chcesz sobie kupić feromony w biznesie czy może jakieś feromony na początek na podryw. Czasami warto jest również zmiksować kilka porządniejszych zapachów ( ale to raczej opcja dla tych, którzy już mają pewne doświadczenie bo trzeba wiedzieć jak takie miksy robić). Na początek kup sobie Love Desire. Nie są drogie, a dość fajne feromonki.

Gość kester

Ale jakie? Bo widzę,ze są w dwóch wersjach. Te tańsze niebieskie no i są jeszcze czarne, ale tych czarnych to raczej nie kupię ;/ Nie wiem czy byłbym w stanie wydać tyle kasy za zapach.

Gość stont

Możesz wypróbować sobie te niebieskie.Używałem ich przez dobre kilka lat ( już nawet nie wiem ile butelek zużyłem). Potem rzecz jasna przerzuciłem się na ciemną wersję która jest moim zdaniem o wiele bardziej opłacalna. Zapach jest mocniejszy, feromonów również większe natężenie tak wiec pomimo wyższej ceny to Ci taka butelka wystarczy na naprawdę długi czas. Ale te tańsze są ok. Poprawiają pewność siebie, próbuj od niewielkich dawek, potem możesz przechodzić na większe. Same mają swój zapach, raczej nie polecam łączyć z innymi perfumami Ale zapach moim zdaniem spoko Pachną ładnie, na ubraniu i ciele trzymają się długo.

Gość michnik

Ostatnio czytałem sobie książkę pana doktora Lwa Starowicza i on pisał że zapach ma bardo duże znaczenie w poznawaniu tej drugiej osoby. Działa tutaj raczej podświadomość. Wiadomo,że feromony nie załatwią wszystiego ale trochę zmienią nastawienie tej drugiej osoby.Przynajmniej tak właśnie to opisywał 😛
Sam jeszcze feromonów nie probowałem ale zastanawiałem się poważnie nad tym aby sobie je wypróbować.

Gość Wirtuoz

Jak najbardziej warto jest wypróbować o czym tutaj pisałem. Tylko uderzaj w te porządniejsze. Albo Love Desire o którym pisali wcześniej albo w jeszcze mocniejsze pheromone essence.

Gość kester

No dobra ale jak w takim razie dobierać dawkę? Skąd będę wiedział ile jest skutecznie ile nie?

Gość Wirtuoz

Jest napisane w instrukcji. Jeśli chodzi o love Desire to stosujesz jak standardowy zapach. Wiadomo, że nie wylejesz na siebie połowy butelki aby się za Tobą nie ciągnął nie wiadomo jaki o gon. Jeśli chodzi o pheromone essence to są one już o wiele bardziej skoncentrowane. Na początku wypróbujjedna czy dwie krople w gorętszych miejscach takich jak szyja czy nadgarstek (przykrywasz to potem innym zapachem). Więcej raczej nie bo zamiast przyciągania feromony mogą wywołać agresje.

Ciało musi pachnieć. Ja używam dobrych perfum , a na codzien kusze meża naturalnymi zapachami olejków, stosuje zamiast perfum odżywczy olejek Afra i pieknym orientalnym zapachu, trzyma się ponad 8 godzin nawet, pachnie i odzywia jednocześnie skóre. Same naturalne skąłdniki bez chemii , to co natura dała

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat. Mianowicie jakie macie zdanie o perfumach z feromonami? Działają czy nie? Bo czytałam ostatnio pewien artykuł ( co ciekawe pisany przez profesora Lwa Starowicza) o tym,ze zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o relacje z tą druga osoba i kwestia feromonów nie jest wymyśloną bujdą. ale taki zapach rzeczywiście może mieć bardzo duży wpływ na inne osoby.

Zapach to nie wszystko ale faktycznie znaczenie ma duże. I nikt tutaj nie zaprzeczy, że bardziej podobają sie osoby, ktore ładnie pachną. Jeśli chcesz sobie wypróbować feromony to tylko te lepsze. Na przyklad Love Desire. Ewentualnie pheromone essence.

Jeszcze nigdy nie stosowałem takich zapachów i jestem ciekaw czy to działa czy nie. Jeśli chodzi o efekt na dziewczyny to również byłoby fajnie jakby działalo. I nie tylko podczas podrywu ale również w robocie (pracuję w damskim towarzystwie i czasami baby są bardzo trudne do wspólpracy nieestety.). Te o których piszesz są zapachowe czy nie?

Love Desire to typowe perfumy z dodatkiem feromonów. Są dwie wersje. Tańsza niebieska i droższa czarna (która kosztuje o wiele więcej ale polecam zainwestować bo sam zapach super, dobrze się trzyma oraz ma zauważalny wpływ na inne osoby. Pheromone essence to esencja feromonów. Nie ma zapachu. Są niewielkie ale tutaj wystarczy tylko jedna kropla ( nie więcej raczej ponieważ można spowodować agresję u innych a nie o to przecież chodzi). Możesz je przykryć dowolnym zapachem.

Guerlain: CHAMPS-ÉLYSÉES- moje ulubione

Rzadko jednak je nosze poniewaz wiele osob ma uczulenia na rozne zapachy wiec do pracy w ogole nie moge nosic.

Nie mam jakiegoś swojego ulubionego zapachu, wiele perfum mi się podoba. Obecnie używam jakąś mgiełkę od Bruno Banani, którą dostałam na urodziny 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować