Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Miln_76

Szkolenia zawodowe

Polecane posty

Minęły czasy, kiedy pracodawca inwestował w pracownika i wysyłał go na dodatkowe szkolenia. Teraz trzeba o to zadbać samemu. Pracuję w zawodzie, który nie jest związany z moim wykształceniem. Chciałabym dowiedzieć się więcej, bo praca mi odpowiada. Nie mam czasu na studia podyplomowe, ale chętnie poszłabym na jakieś szkolenie, na przykład z funduszy unijnych, księgowości (znam tylko podstawy), zarządzania czy logistyki. Znacie może coś godnego polecenia? Podobno mogę liczyć w pracy na dopłatę do takiego szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz dziwnego pracodawce. Bo mój pracodawca w nas czyli pracowników inwestuje. Uważa że dobra firma to dobrzy pracownicy i raz w miesiącu robi nam szkolenia z asortymentu i dodatkowo raz na 2 miesiące dodatkowe szkolenia odpowiednie do stanowiska zajmowanego w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też mnie to dziwi, że pracodawca się wywija, jak kot ogonem... U nas też szefostwo raczej inwestuje w pracowników, bo to jest inwestycja. No, ale szefostwa się nie wybiera... Co do takich szkoleń, to musisz poszukać ich w necie, ale popatrz sobie na takie firmy, które mają dobre opinie, tym bardziej, że chcesz to robić dla siebie. Poszukaj kompetentnej firmy, która przeprowadzi takie szkolenie pod kątem praktycznym, nie tylko teoretycznym. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie szkolenia zawdodowe są świetnym motywatorem dla pracowników i moim zdaniem pracodawcy powinni o tym wiedzieć, że w kształceniu kadry leży sukces firmy w przyszłości i ewentualna poprawa wydajności (a co za tym idzie zysków) Od siebie mogę polecić tę firmę szkoleniową: [url=http://www.szkolenia-semper.pl/]szkolenia-semper.pl mają pełne spektrum szkoleń, tak naprawdę patrząc na ich ofertę każda firma - czy to handlowa, czy usługowa czy nawet produkcyjna znajdzie jakieś szkolenia dla konkretnej komórki firmy które mogą potem przynieść owoce w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawaa
Z tego, co się orientuję większość pracodawców podnosi kwalifikacje pracowników inwestując w szkolenia i kursy zawodowe, także jestem zdziwiona wypowiedzią autora wątku. Tak czy inaczej, szkolenia to dobre rozwiązanie, z tym, że trzeba wiedzieć jaki kurs skończyć. Jeżeli jesteście zainteresowani podnoszeniem swoich kompetencji, warto zajrzeć na stronę http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/komunikacja-negocjacje - firma organizuje między innymi szkolenia z zakresu prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji oraz autoprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy na szkolenia z koncetracji i lepszej pracy mózgu. Takie cwieczenia o których piszą tu www.biomed.org.pl naprawdę są w stanie pomóc, a dzięki temu wzrasta efektywność pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się to czy pracownicy są wysyłani na szkolenia zależy od pracodawcy, a przynajmniej ci którzy zdają sobie sprawę, że inwestycja w dobrego pracownika może się w przyszłości realnie opłacić to wysyłają. Niestety są też i ta ci którzy tylko wymagają . Tutaj przeczytasz fajny art o szkoleniach dla pracowników http://www.rynekszkolen.pl/zainwestuj-w-swoich-pracownikow-wyslij-ich-na-szkolenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiara
Jeśli nie masz szans na dalsze zdobywanie wiedzy i nudzi Cie dotychczasowa praca, to zmień profesje. Teraz jest mnóstwo ciekawych szkoleń. Ja szukałam podstawowego kursu detektywistycznego i niedługo zaczynam to http://zostandetektywem.pl/ i liczę, że rozwinę się w tej coraz bardziej popularnej branży i zacznę zarabiać na tym, co od lat mnie pociąga i co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w przypadku innych szkoleń, ale sprzedażówkę dobrze robi Delta Trainig, ilekroć z nimi współpracujemy tylekroć dostajemy bardzo dobry feedback od pracowników, że są zadowoleni itp. Inna sprawa że też po wynikach sprzedażowych widać, że szkolenia się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na co dzień jako kosmetyczka więc u mnie szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji są bardzo ważne. Ostatnio byłam na bardzo dobrym szkoleniu z podologii w ośrodku Lukomades. Byłam tam pierwszy raz, ale jeśli wszystkie kursy są tak dobrze prowadzone jak ten z podologii to na pewno jeszcze to powtórzę. Było to jedno z bardziej merytorycznych szkoleń w jakich brałam udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

 

Techniczne kursy np. na spawacza, zgrzewacza czy na hakowego możecie zrobić w Ośrodku Szkolenia Zawodowego MAR-PLAST w Zabrzu. Brat robił tam kurs i jest zadowolony, pracę znalazł całkiem szybko i zarabia przyzwoicie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samest

Beauty Lux - pewnie, że to właściwy kierunek, można wiele zyskać, ale też bardzo dużo jest do wykonania pracy.

Polecam zrobienie sobie zawodowego szkolenia za stylizacji paznokci. Zdaje się, że to było 160h, mała grupa, genialne kosmetyki, wszystko wygląda jak należy. Pod tym względem nie ma łatwiejszej drogi do tego zawodu - przynajmniej tak wyglądają moje doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikmak

Szkoleniami zawodowymi na wysokim poziomie zajmuje się Zakład Szkolenia Zawodowego z Łodzi. Działają też w okolicznych miastach, sprawdźcie sobie dokładnie gdzie. Brat chodził do nich na szkolenie z wózków jezdniowych i potem całkiem szybko znalazł pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak

Moim zdaniem, w obecnych czasach trzeba przede wszystkim znać język angielski. Nie trzeba od razu korzystać z usług tradycyjnych szkół językowych. Niektóre, takie jak Tutlo, uczą języka za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Jedna lekcja trwa 20 minut i nie trzeba na nią zapisywać się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak

Moim zdaniem, w obecnych czasach trzeba przede wszystkim znać język angielski. Nie trzeba od razu korzystać z usług tradycyjnych szkół językowych. Niektóre, takie jak Tutlo, uczą języka za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Jedna lekcja trwa 20 minut i nie trzeba na nią zapisywać się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Waszym zdaniem wartościowe szkolenia zawodowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×