Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co robią sondaże wyborcze skoro wybory będą dopiero za 4 lata ?

Polecane posty

Gość gość

bez sensu co zmieni sondaż w ktorym 50% pytanych zle ocenia rząd i PIS ma 27% poparcia a Nowoczesna 24% ? dla mnie moze miec i 80% poparcia, co to zmienia ? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zasiać niepokój wśród społeczeństwa. Chcą wyprowadzić ludzi na ulice.Nie mogę pogodzić się z przegraną. Marzą im się przedterminowe wybory.Oderwanie ryja od koryta bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mentalności zmienia a że Polacy to durny naród który myśli telewizorem i protestuje w obronie tych którzy ich okradali (150 mld zł z***bane z OFE przez PO (teraz nowoczesną) a TK to przyklepał) to już inna sprawa. Polacy są podatni na manipulacje a skoro myślą nie mózgiem tylko tv które w 75% jest niemieckie to jest jak jest, ja się tylko patrze i śmieje - raczej już z bezradności niech się dzieje co chce mam broń w razie czego się obronię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś płaci za sondaż to go robią, ty tez mozesz zamówić sondaz na jakis temat np o lubieniu i nie lubieniu grubych ludzi, albo czy pan/pani zdradzil/a chociaz raz partnera/ke :D rząd PIS to taka sama kupa jak rzady PO nic sie nie zmieni dla nas zwyklych ludzi, prawdziwe zmiany by byly wtedy gdyby wygrali ludzie naprawde spoza układów, ru/ch narodowy, kor/win, komuniści z razem dla równowagi w sejmie ale te partie musialby wygrac zdecydowaną większością, a tak to bedzie jedno i to samo, ja wiadomosci nie oglądam bo to bez sensu, kto sie z kim poklocil, kto jak kogo nazwal, gierki polityczne sa dobre dla nieudacznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory beda bardzo szybko, bo nie ma szans zeby rzad Pisowski wytrwal cala kadencje :) Tak samo bylo przy poprzednim rzadzie Pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań, już tydzień po wyborach opublikowali sondaż dla partii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×