Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie kosmetyki do brody polecacie

Polecane posty

Gość aaad

Może nie powinienem się wypowiadać w kobiecym wątku, ale do tej pory najlepiej mi się sprawdza olejek do pielęgnacji brody kupiony w tym sklepie https://e-naturalne.pl/pl/c/Dla-mezczyzn/145. Kiedyś korzystałem z typowych sklepów dla drwali :D ale jakoś trafiłem na ten katalog, spróbowałem i tak już zostałem może od dwóch lat. Olejek jest bardzo wydajny. Niewielka aplikacja daje różnicę. Jeżeli takie są pozostałe kosmetyki to tym bardziej polecam.

Gość kadent

Proszę tutaj - fryzomania.pl/category/kosmetyki-barbieri Przede wszystkim to kwestia systematycznej pielęgnacji - jeśli broda jest pielęgnowana, to powinna wyglądać spoko. Kwestia dopasowania rozwiązań i zrobienia tego tak, żeby całość działał, jak należy. Ale bez systematyczności to tutaj cudów nie będzie. 

Gość Golas Manufaktura

Serwus!

odświeżamy temat bo warto! Niedługo święta wiec są to fajne prezenty dla mężczyzn! 
OLEJEK DO BRODY Gola’s Manufaktura to ekologiczna receptura oparta o naturalne oleje roślinne. Kompozycja 18 starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych olei pochodzących z certyfikowanych upraw
całego świata wzbogaconych o nadające indywidualności każdemu z jej rodzajów nuty zapachowe olei eterycznych zadowolą najbardziej wymagających entuzjastów zarostu. W naszej ocenie to najlepsze a zarazem niezbędne surowce do stworzenia formuły dla mężczyzny, który ceni sobie jakość, indywidualne podejście i tożsamość, którą otrzymuje wraz z każdym produktem naszej Manufaktury.

Polecamy olej do brody w sześciu kompozycjach zapachowych. Dostępne na: 

https://golasmanufaktura.pl/

Gość kogos

Super opcja - fryzomania.pl/proraso-wood-spice-balsam-do-pielegnacji-brody-100ml.html Kosmetyków do brody w dalszym ciągu jest dosyć mało, ale można wybrać produkty wysokiej jakości. Akurat ten temat już przerabialiśmy i wiemy, co ma największe znaczenie. Po prostu - bez odpowiedniej pielęgnacji broda nie będzie wyglądać dobrze. 

Odswiezam temat bo potrzebuje porady. Za miesiac maz ma urodziny i chce mu kupic fajny zestaw do brody. Zapuszcza od niedawna i ma tylko grzebien i szampon ale nie wiem czy sa odpowiednie. Co jest takie najbardziej potrzebne i z jakiej firmy? Moge przeznaczyc 200/250zl

a jak dluga jest ta broda i czego uzywa? chce zapuscic? moze nie warto kupowac typowych kosmetykow jak ma zaraz zgolic?

Faktycznie na rynku jest jeszcze niewiele kosmetyków dla mężczyzn w porównaniu do ilości kosmetyków dla kobiet, ale na szczęście sytuacja jest lepsza niż parę lat temu. Ja nie tak dawno na ceneo po dobrych opiniach znalazłam dobre kosmetyky dedykowane dla meżczyzn a w szczególności dla brodaczy - AngryBeards. Kupiłam mężowi na święta zestaw do pielęgnacji brody - był bardzo zadowolony.

Mi się bardzo podobają faceci z brodą, szkoda, że mojemu nie rośnie…. W sensie nigdy nie osiągnął pożadanego wyglądu….

Dnia 29.04.2021 o 17:23, Ritka85 napisał:

Mi się bardzo podobają faceci z brodą, szkoda, że mojemu nie rośnie…. W sensie nigdy nie osiągnął pożadanego wyglądu….

Bo o brodę trzeba dbać, tak jak na przykład o włosy. Po prostu zapuszczać i czekać że będzie wyglądać jak z obrazka… hmmm niestety nie ma cudów….

Dnia 25.04.2021 o 12:48, kwiczakowski napisał:

a jak dluga jest ta broda i czego uzywa? chce zapuscic? moze nie warto kupowac typowych kosmetykow jak ma zaraz zgolic?

Niee mowi ze zapuszcza 😄 kiedys mial lata temu jak sie nie znalismy i teraz zapuszcza dla mnie 🙂 to bedzie prezent i napewno sie ucieszy tylko nie znam sie bo tyle tego po drogeriach 😄

Dnia 16.12.2015 o 20:29, Gość gość napisał:

witajcie chciałbym was zapytać jakie kosmetyki do brody polecacie? Brodę myję aktualnie mydłem . Co polecacie? Jakiś szampon , hmm olejek czy coś?

Do skóry? Do włosów? Sprecyzuj.

Dnia 29.04.2021 o 17:23, Ritka85 napisał:

Widziałam też na Angrybeards specjalne zestawy wspomagające porost brody, są nawet witaminy,ale wiadomo dużo zależy też od genetyki.

No ok, to na stronie angrybeards.pl masz wszystkie potrzebne kosmetyki. Olejek albo wosk i do tego drewniany kartacz . Fajny jest tez roller poprawiajacy krazenie co dziala na wzrost wlosa.

Nie znałam tej firmy, widze maja tez zestawy. Cos wybiore, dziekuje ci

Ja stosuję szampon do brody witaminowy, od czasu do czasu  do nawilżenia skóry olejek migdałowy, oraz odżywkę  o zapachu mango.

chcialabym cos kupic dla mojego narzeczonego bo zapuszcza brode 🙂 co polecacie??

moj brodacz sam sobie kupuje, brode ma juz od paru lat i strasznie o nią dba 🙂 jesli chcesz, to moge zapytac co poleca do stosowania 🙂

No jasne, ze zapytaj! 🙂 zawsze to lepiej kupic cos z polecenia niz w ciemno 🙂

Moj zamawia na Notino, z firmy Tabac. Tam maja ich sporo, a wlasnie szukal drogerii z ktorej kompleksowo zamowi wszystko co potrzebne 🙂 wosk, szampon, odzywke 🙂 czasami mam wrazenie, ze on o swoja brode dba bardziej niz ja o wlosy xd 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować