Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamuski dajcie jakies przepisy!!!!

Polecane posty

Gość gość

Hej co podajecie swoim niemowlaka na sniadania drugie i po obiedzie bo ja juz nie mam sił mysleć, moze macie coś fajnego dla 10 miesieczniaka:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój je codziennie manne na mleku z cynamonem, je i codziennie trzęsie uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniam tylko obiad i deser. Po co wymyślać na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co podajecie swoim (komu czemu, celownik) NIEMOWLAKOM Nie ma takiego słowa "niemowlaką", nieuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dzieciak 8 miesięcy zjada: różne kasze z owocami, warzywami. Może spróbuj jakieś nowe połączenie np. kasza amarantusowa z marchewką, jaglana z suszonymi śliwkami. Na przekąskę mogą być kulki ryżowe z koperkiem. Fajne przepisy są na stronach wegetariańskich dla dzieci. Np. placki z kapusty, pora. Najczęściej są bez mleka i jajek. Ale Twoj dzieciak już zapewne jajka zjada, a przynajmniej żółtka. Możesz robić różne kanapkiz pastami, np. z awokado. Na typowo deserowe dania: kisiel ( domowej roboty), budyń, zapiekana dynia, melon. Możesz upieć ciastka z amarantusa i banana bez cukru, bardzo zdrowa przekąska. Zapiekane pomidory np. z ryżem. Dla 10 miesięcznego dziecka to naprawdę można wymyślać i wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki:) te kulki z ryżu mnie zaciekawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko powinno kosztować wszystkiego.Oczywiście nie mówię tu o kfc np. Albo innych smażonych potrawach.Ale ryba ,pulpety jakieś,chleb , serem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×