Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy inne kobiety podrywają waszych mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość

jak na to reagujecie? chodzi mi bardziej o kobiety, które wiedzą, że oni są z wami. ja przykładowo mam w osiedlowym sklepie panią kasjerkę, która od ostatniego czasu podrywa mojego chłopaka, gdy ten przyjeżdza do mnie i zahacza po smakołyki dla mnie. są to głupie teksty z tego co mi opowiada... trochę mnie to denerwuje. dziewczyna młoda, ale ma takie tlenione blond włosy i spore odrosty. urodą i inteligencją chyba nie grzeszy. nie czuję zagrożenia, co nie znaczy, że nie czuję się zazdrosna i wnerwiona. może zacznę z nim przychodzić tylko do tego sklepu i patrzeć na nią spod byka. bo rzekome niegrzeczne "nie" nie działąją na nią :p a jak to u was? macie to gdzieś czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie lekceważ wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój na każdym kroku jest podrywany, ale to normalne... w końcu płci przeciwne się przyciągają, a uważam, że ma mocniejsze strony, niż wygląd... mimo wszystko... ma ciągłe branie... faceci mają lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać autorka też inteligencją nie grzeszy, ale uważa się za lepszą :o dziewczyno, z każdego Twojego zdania wygląda "mariolka-blachara" a zdanie masz o sobie, że ho-ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×