Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry ortodonta Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego ortodonty w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Maria Stenka ze Stenka Clinic w Wilanowie. Polecam - świetny stomatolog, implantolog i ortodonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaTuchowicz
Polecam Panią Orzechowska, która przyjmuje w nowej klinice Dental-Design na Ursynowie . Bardzo dobry specjalista i do tego przesympatyczna Osoba. Każdy, kto ma jakieś obawy przed wizytą, powinien się do niej udac, bo wizyta przebiega zupełnie bezstresowo. Jeżeli chcecie dokładne namiary tutaj jest ich strona http://dental-design.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Borzęcka z kliniki Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl. Moim zdaniem świetna specjalistka z dużym doświadczeniem. Mówię to z autopsji, bo sama leczę się u niej już prawie 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę z Wawy do Łodzi do mojej pani doktor Joanny Ślusiewicz, ale tylko dlatego, że często tam jeżdżę i jest to bardzo dobry ortodonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Witam ja szukałam dobrego ortodonty i wbrew pozorom nie jest to prosta sprawa. Polecam http://ortodoncjakabaty.pl lekarz wie co robi i ma bardzo fajne podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Szukając dobrego ortodonty na terenie Warszawy dobrze jest udać się do gabinetu stomatologicznego http://dobryortodontawarszawa.pl/ znajdującego się przy ulicy Duchnickiej na Żoliborzu. To bardzo ważne, aby nasze zęby były nie tylko zdrowe, ale również proste... Mając proste zęby jest się bardziej pewnym siebie. Niestety, zęby często są powodem występowania kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że krzywe zęby, jak piszesz, leczy ortodonta a nie stomatolog. Ja w Warszawie polecam dr Borzęcką z Rock Your Smile, zakładała mi aparat, świetna specjalistka, a przy tym bardzo miła i z podejściem nawet do wystraszonych perspektywą leczenia pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego, w którym zajmują się ortodoncją to polecam wam udać się do centrum stomatologicznego www.ortodentis.pl Centrum to znajduje się w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi drodzy chciała bym założyć aparat ortodontyczny tej zimy, mam fundusze ale też mam małe dylematy. Mam kilka pytań... może pomożecie... gdzie w Łodzi założyć aparat ortodontyczny, gdzie przyjmuje najlepszy ortodonta ever? czym się kierować przy wyborze gabinetu ortodontycznego? na jaki apartat ortodontyczny się zdecydować? A jakie wy macie doświadczenia? Co doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rock Your Smile ma bdb opinie, ja sama też się zaliczam do zadowolonych pacjentek, poszłam tam bo mój chłopak był tam pacjentem i mi polecił dr Teodorczyk. Noszę aparat pół roku, jeszcze ok. rok. Mój chłopak już zdjął aparat i wygląda bardzo dobrze :) Piękny uśmiech ma! Jeszcze teraz sobie zrobił wybielanie i efekt jest WOW, sama się nie mogę doczekać takiego uśmiechu u siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci Katarzyne Ratynska. Mialam bardzo powazna wade zgryzu. Ona jedna mi pomogla poprowadzila do operacji polecila mi dobrego chirurga i to na nfz. 4 lata nosilam aparat ale teraz wygladam mega :) warto bylo cierpiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

dobry ortodontów mają w Corten Medic w Warszawie (jest kilka placówek), ja akurat chodziłam na ul. Makolągwy i tam też miałam robiony aparat ortodontyczny kryształowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dert

W Łomiankach pod Warszawą znajduje się centrum stomatologiczne http://ortodentis.pl/ Możecie się tam spotkać z doświadczonymi specjalistami. Jeżeli poszukujecie sprawdzonych ortodontów w Warszawie to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza90

Ja chodzę do dr Gatkowskiej w Rock Your Smile i polecam serdecznie. Bardzo dobra ortodontka, świetnie prowadzi moje leczenie, już widzę pierwsze efekty aparatu,  to niesamowite, jak dynamicznie zmienia się wszystko w moim uśmiechu 🙂 Nie mogę się doczekać efektu po zdjęciu, to będzie chyba mój najpiękniejszy dzień w życiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza29

Ja chodzę do ROCK YOUR SMILE do dr Katarzyny Krakowiak. Przemiła pani doktor, która zna się na ortodoncji czego przykładem jest to, jak zmienił się mój uśmiech, odkąd noszę aparat. Efekty są naprawdę wspaniałe. Cieszę się bardzo bo uda mi się zdjąć aparat przed ślubem i spełni się moje marzenie, pójdę do ołtarza z pięknym uśmiechem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA

Spokojnie mogę Ci polecić klinikę http://www.dentalfraternity.pl/. Trafiłam do nich i jestem bardzo zadowolona. Raz że wyprostowali moje ząbki i co ważniejsze wspaniale się zajęli nimi. Świetni lekarze bardzo miła obsługa w ogóle super podejście do pacjenta. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Eurodental. Koleżanka właśnie tam prostowała zęby. Pracują tam naprawdę godni polecenia fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakładałam aparat kilka miesięcy temu w Medykusie, koleżanka mi poleciła tę klinikę. Sama miała doświadczenie z bardzo bolesnymi zabiegami u dentysty, a tutaj chwaliła sobie pracę lekarzy. To był świetny wybór, bo wszystkie potrzebne badania zrobiłam na miejscu, bez jeżdżenia po mieście po różnych przychodniach. Jestem też pod stałą opieką ortodonty, który kontroluje stan mojego uzębienia podczas noszenia aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinka4

Polecam ortodoncję w Corten Medic. Robiłam tutaj aparat estetyczny kryształowy z którego byłam bardzo zadowolona a teraz mam piękny uśmiech i proste zęby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwka

Do ortodonty to ja chodzę do Centrum Demed. Fajnie ze tam trafiłam bo pełen profesjonalizm - wszystko dokładnie i delikatnie robią. Także bardzo na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisska

Aparat zakładałam w centrum Demed i jestem bardzo zadowolona z tej opcji. Nie dość że sprawnie, bez kolejek to jeszcze bezboleśnie. Także ja jestem zadowolona z tej opieki stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi

Polecam Profesora Fudalej - Warszawa ul. Wielicka. To w końcu Profesor i do autorytet jeżeli chodzi o ortodoncję.Polecam! Mojej córce pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulin92

Rock Your Smile, ja akurat chodzę do dr Gatkowskiej. Bardzo dobra specjalistka, z super podejściem do pacjentów. Lepiej trafić chyba nie mogłam. Do tego dobre ceny, przejrzysty i klarowny plan leczenia, z góry określone koszty, diagniostyka za darmo - to mi jak najbardziej odpowiada 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Bardzo dobrego ortodontę mają w tej klinice https://www.dentalfraternity.pl na ul Jana Pawła II. Wyprowadził moje ząbki pierwsza klasa. Z resztą bardzo zadowolona jestem z obsługi u nich. Opiekun pacjenta przypomina mi o wizytach, mają kompleksową obsługę także nie muszę się bujać po innych miejscach. Do tego są w centru co mi bardzo odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakass

Jestem właśnie po kolejnej wizycie orto! Opiekuje się mną mój stomatolog z Krakowa (Periopraktyk), ale tak serio leczenie jest nadzorowane przez Profesora Fudaleja. Namówiona przez koleżankę z pracy, zdecydowałam się na SmileLine. Jest to ortodoncja cyfrowa. Proces przygotowawczy był o wiele szybszy i sprawniejszy. Za każdym razem lekarz prowadzący konsultuje "kolejne działania" z prof. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Do teego mają teraz promocje. Zakładaja dwa łuki zebowe, w cenie 1. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomczyk

W Demedzie na Ursynowie przyjmuje Katarzyna Chmielińska-Popiołek, my tam chodzimy z córką. Córa dostała aparat ruchomy i pracujemy nad ząbkami. Pani Kasia jest bardzo miła i ma podjeście do dzieci, a to też ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×