Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosc Monika

Różne seriale z Magdą Walach ( M jak miłość Twarzą Twarz, Komisarz, Pensjonat)

Polecane posty

Gość gość
No hej to chyba dzieki Tobie kilka osob sie wciagnelo w serial twarza w twarz Ale Tobie ogolnie bardzo serial sie spodobal czy gra magdy? Czy jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie jestem osoba ktora duzo oglada jak ma tylko czas wiec jak cos jest naprawde cos dobrego to polecam nie tyczy sie to tylko seriali ale tez filmow a Twarza w Twarz polubilam bo to serial jednak o milosci prawdziwej. Tam nie bylo zdrad a glowni bohaterowie kochali sie prawdziwie .. i mieli calkiem inne problemy a Milosc to pojecie w tym serialu jak najbardziej trafne i to chyba jest fantastyczne bo oni sie nie zdradzali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a powiedz z malaszynskim tez ogladasz seriale typu magda m tudziez oficer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo dziekuje bo mi sie mega spodobal watek kryminalny w pierwszym sezonie szczegolnie ta strzelanina w babicach lekko zagmatwane lubie takie co nie co do myslenia a watek milosny super i malaszynski mi pasuje chyba bardziej do walach niz do brodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a drugi sezon watek milosny uwazam ekstra ta rocznica slubu i te ich codzienne zycie milosc do dziecka ale watek kryminalny ciut naciagany bo w banku kopii zrobic nie mogli ale ekran laptopa przeciez mogli nasgrac telefonenm np mieli mnostwo wyjsc uwazam i ciekawa jestem jakby wygladal trzeci sezon... ciekawe czy tak chcieli zakonczyc scenarzysci drugi ze znakiem zapytania czy chcieli miec furtke na trzeci chopciaz jask sie chce zawsze mozna dokrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam twarzą w twarz jak leciał w tv, czyli dosyć dawno i uwielbiałam ten serial :-) jakiś czas temu sobie o nim przypomniałam, ale nie mogłam nigdzie znaleźć, a player jest dla mnie niedostępny. jak wczoraj ktoś dał namiar na serialenet to od razu sprawdziłam czy działa i działa super :-) obejrzałam dwa odcinki i dziś też bym oglądała, gdyby nie to, że muszę robić świąteczne porządki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj skoncYlam drugi sezon i tak mi szkoda ze to juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze Wam sie serial podobał. Ja ogolnie Malaszynskiego takze cenie jako aktora I Sceny Marty i Wiktora bardzo mi sie podobaly byla bliskosc byla nienawisc ( Choc to slowa nie pasuje raczej przerazenie Marty bo ona nie wiedziala na czym stoi) no ale Szczesliwe zakonczenie.Kazda z serii mi sie podobala a pierwszy odcinek mnie zachwycil oni tacy slodcy byli ha ha ha :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ogolnie wiktor i matta bardzo pozytywni rozumiem dziecko rodzina nawet wystawienie pawla bym zrozumiala ale konrad i karolina pomagali im bezinteresownie ostatecznie pomogli odnalezc dziecko Ajak karolina prosila zeby jej pomogli pomoc konradowi to juz tak nieladnie sie zachowali... chociaz ze wz h ledu na dziecko to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ponoc charakteryzacja wiktora przed operacja to zawsze 2godziny... az tak wielkiej roznicy nie widzialam przed i po jego operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez z ta charakteryzacja tak slyszalam ze nie za dlugo trwala ale ogolnie tam wszyscy sobie pomagali i swietnie im to wyszlo byl tez mlody Kuba Wesolowski hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako bromski wesolowski bardziej mi sie podobal a charaktteryzacja no wlasnie mi sie wydaje strasznie dlugo jak na to ze wiekszej roznicy oprocz blond wlosow u bylego wazki i mniej wydatnych kosci policzkowych nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ogladal odc 85 komisarza alexa i znak szatana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensjonat pod różą, to był serial, bez święcenia tyłkiem, bez wiecznych zdrad i romansów, bez sexu po 3 dniach znajomości :-) A Iwa taka ciepła, serdeczna i piękna kobieta. Zresztą wszystkie bohaterki bardzo lubiłam i historie gośc***ensjonatu takie zaskakujące ale jednak prawdopodobne i życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w drugim sezonie twarza w twarz tylko marta i wiktor sie powtorzyli z aktorow a mogl moim zdaniem wystapic piekarz brazyl psycholog agnieszka tylko wnuk chyba gral w kominiarc antyterroryste ale nie jako wnuk bo przeciez na emeryturze... takze czym wiecej aktorow tych samych tym bardziej czujemy ze to ten sam serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie moze jakaktorzy ogarniaja swoja prace? No np malaszynski na codzien gra w warsAwskim teatrze raz bylam nawet na z******tej komedii :-) i w warszawie nagrywal Twarza w twarz nie wiemczy tez w szwajvarii chyba. A np magda walach gra na cosziwnw teatrze w krakowie komisarza nagrywa w lodzi m jak milosc w warszawie byla tez w jednym odcinku ojca mateusza... jak ona to robi godzi i w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pensjonat pod różą, to był serial, bez święcenia tyłkiem, bez wiecznych zdrad i romansów, bez sexu po 3 dniach znajomości usmiech.gif A Iwa taka ciepła, serdeczna i piękna kobieta. Zresztą wszystkie bohaterki bardzo lubiłam i historie gośc***ensjonatu takie zaskakujące ale jednak prawdopodobne i życiowe." x Oj, jak bardzo mi brakuje takiego klimatu w obecnie kręconych serialach. Czy to jeszcze kiedyś wróci? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogladalam wywiad z Łepkowska i ona mowila ze obecni scenarzyści ogolnie sie nie staraja nie ma przekazu jest pojscie na latwizne bo widz coraz mniej wymaga i sprzedaja chlam zamiast wzorcow a to jest okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×