Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KerstiNn

Przedłużanie rzęs na Sylwestra Kraków pilne!

Polecane posty

Gość KerstiNn

W ostatniej chwili dowiedziałam się, że ide na Sylwestra na taki całkiem pokaźny bal. Eleganckie suknie, garnitury, no trzeba sie do tego przygotować i jestem w totalnie w proszku :/ na razie w panice szukam jakiejś sensownej sukni i znaleźć coś w odpowiednim rozmiarze i fasone teraz graniczy z cudem. Ledwo udało mi sie wcisnąć na termin do mojej fryzjerki, na ostatni moment, bo ktoś zrezygnował. Szukam jakiegos salonu, który w miare tanio ale przede wszystkim szybko i porządnie zrobi mi przedłużanie rzęs metodą 1:1. Nie znam sie za dobrze na Krakowie, ale lokalizacja jest mi obojetna. Ktoś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj, jak sie nie uda to chyba i tak pójdziesz? to tylko rzęsy, dobry tusz i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere_za
KerstiNn, nie wiem gdzie już szukałaś, ale możesz spróbować zgłosić się do Vesuny. Ja w zeszłym roku też robiłam wszystko na ostatnią chwilę, ale udało mi sie wbić w terminy, może tobie też się uda :) Maja czynnie dosyć długo ale nie wiem jak w okresie świątecznym. Powinnaś być zadowolona, ja moje firanki miałam prawie 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie Melkiora sztuczne rzęsy, są lepsze niż zabieg, na który trudno się przed sylwestrem dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerstiNn
Nie widze tam zbyt wiele o skutkach ubocznych? Nie nosze okularów ani soczewek wiec dla mnie to nie problem no i nie pierwszyzna, już miałam robione. Niestety sama nie umiem tego zrobić, a boje sie, że w kluczowym momencie zaczna mi odpadać. @tere_za a gdzie to w ogóle jest? to jakis salon kosmetyczny czy większy gabinet? zupełnie nie znam sie na Krakowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere_za
Nooo całkiem spory gabinet, a nawet dwa ;) Krokusa i Bonarke pewnie kojarzysz, tu masz dokładne info: http://vesuna.pl/kontakt/ Wujek google nie gryzie :D Ale zakładam że może zaczęłaś szukać czegoś na własną rękę. Teraz może być juz naprawde ciasno, ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n0bigdeal
Ale chyba pójdziesz na tego Sylwestra nawet bez przedłużonych rzęs? To chyba nie jest aż TAK bardzo ważne, tylko rzęsy i pewnie nikt nie zwróci uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po prostu musiał pisać jakiś chłop, który jak zawsze nie rozumie istoty problemu :P jasne, że to tylko rzęsy, ale to też aż rzęsy! dziewczyna chce dobrze wyglądać, czuć się atrakcyjnie i jak zawsze nie może, bo nonameowi eksperci sie znaleźli i będą mówić co wolno, a co nie. KerstiNn mam nadzieje, że znalazłaś kosmetyczke i dopniesz swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila3333
Na każdą okazję możesz znaleźć odpowiedni salon lub klinikę dla siebie na www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×