Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens składać się w takim przypadku

Polecane posty

Gość gość

Wynajmuje dom ze studentami. Oni są z okolic a ja z drugiego końca Polski, studiuje i pracuje więc nie ma szans żeby pojechać do domu na weekend czy w środku tygodnia jak to oni robią. Na majówkę udało mi się, za to święta spedzam tutaj sama.nie mam wyjścia. Składamy się na chemię, papier itp. Zauważyłam już kilka razy ze jak jest czyjaś kolejka do kupna papieru A ta osoba wyjeżdża ( i reszta zostaje albo tylko jedna osoba) to nie kupują papieru, dopiero po przyjeździe kiedy sami Beda z tego korzystać. Nie raz tak bylo, i wtedy musimy mieć papier czy mydło do rak we własnym zakresie. Czy jest sens składać się czy może powiedzieć że nie mam zamiaru się dokładać? I żeby każdy we własnym zakresie kombinowal głównie papier? Bez sensu bo ponosimy większe koszta aci co wyjeżdżają maja to w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o pieniądze a sam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie jest to mega wydatek, ale to MEGA irytuje kiedy tylko ty kupujesz, a wszyscy z tego korzystają. skoro nie ma innej opcji to kupuj tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn oni kupują ale wtedy kiedy sami są w domu. Jak papier sie skonczy i przychodzi ich kolej, a np wyjezdzaja to nie kupuja, maja gdzies, że reszta zostaje bez papieru ( lub innych środków typu mydło do rąk ale to pomine) . Rozmawiamy ze sobą i wiemy na bieżąco, kiedy i na ile ktos wyjeżdża wic uważam że to jest chamstwo. Ostatnio ja kupowałam papier. Skończył się 19 grudnia, po mnie powinna kupić wspollokatorka. Nie kupiła, choc do dzisiaj była w domu, wychodziła z niego kilka razy dziennie (sklep mamy obok domu), z toalety korzystała. Wychodzi na to ze uznała iż się nie opłaca i kupiła dla siebie i nosiła ze sobą do wc. Teraz ja zostaje bez papieru bo nikt o to nie zadbał, i muszę isc sobie kupić. Często tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzylam się, nie o to chodzi, że to duży czy maly wydatek. Mam kase, ale gdybym nie miała bo czasami się tak zdarza? Chyba mam prawo spodziewać się tego że papier będzie. Siedzę sama w domu, jestem chora,z wc korzystam rzadko, raz na dzień albo i rzadziej. Co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×