Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mojej żonie wylizał młodszy

Polecane posty

Gość gość

ona - 35, on 24, ja 31 tak czy owak po tym jak mi to powiedziala, mam ochote na seks z nia z jeszcze kims... w sensie innym. Mial ktos podobnie, ewentualnie - jest ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbyś przy żonie wylizać inną cipkę, czy patrzeć jak inny facet liże twojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu myśmy doszli do tego wniosku by był seks z drugą parką. Takie lizanie i minetka przez kochanka to normalne podczas spotkań jak i obciąganie. Nawet my się namiętnie całujemy i pieścimy gdy kochanek mnie a mąż kochankę rżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super ja żony nie mogę namówić na takie coś. Chętnie bym popatrzył jak inny facet zajmuje się jej cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej nie musiałem długo namawiać. Powiedziałem jej, że w moim wieku potencja już słabnie, a ona ma dopiero 43 lata i duże potrzeby, dlatego chciałbym, żebyśmy czasem zapraszali młodszego, sprawnego faceta do zabawy na dwa "baty". Z początku żona miała trochę obaw, ale kiedy zobaczyła, jak bardzo dwudziestoparolatek potrafi się podniecić na jej widok, zdecydowanie polubiła te zabawy w trójkącie. A ja jestem szczęśliwy widząc, że ma potężne orgazmy, których sam już nie zawsze mogę jej dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie wiele szczęścia. Zazdroszcze takich widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×