Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ekspres do kawy

Polecane posty

Gość gość

Jaki ekspres do kawy polecacie do restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ekspres do gastronomii to najlepiej taki wynająć. Nie trzeba wydawać wtedy od razu nie wiadomo jakich pieniędzy. Ja tak zrobiłam przez Flint Espresso www.flintespresso.eu i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre ekspresy robi Nivona. Mam swoją knajpę i zakupiłem ten ekspres w http://www.kawaserwis.pl/ - sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardan
Ekspresy do kawy do restauracji/baru dobrze jest wziąć w leasing, można zachować płynność finansową i nie narażać się na duży jednorazowy wydatek jeżeli kupuje się ekspres w naprawdę dużej cenie. W wielu sklepach można kupić w leasingu online z platformy finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Zgadzam się w pełni z tym, że kawa z dobrego ekspresu smakuje najlepiej. Jeśli do tej pory piliście tylko tak zwaną zalewajkę, to polecam Wam spróbować prawdziwą kawę przyrządzoną w https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Kawiarki/101 To na pewno da Wam dużo pewności na temat dobrego aromatu kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspres to jedno, ale jakościowa kawa to kwestia moim zdaniem wazniejsza. Zamawiam większe ilości ziaren z firmy www.whippetcoffee.pl i jestem zadowolona z takiego partnera biznesowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś profesjonalny, to wiadomo, ja teraz szukałem porządnych zmywarek żeby dokupić do lokalu też i na szczęście mi się udało od Winterhalter zamówić. Oni mają na prawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efsane

U mnie wszystko wygrał ekspres ze sklepu - www.Cafitesse.pl Jak dla mnie jest idealny. A stosunek cena a jakość zdecydowanie na duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

dobra kawa z ekspresu jest również zależna od jakości kawy, pamiętaj o tym 🙂 ja regularnie zamawiam z bogactwokaw.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2019 o 14:55, Gość mimi napisał:

dobra kawa z ekspresu jest również zależna od jakości kawy, pamiętaj o tym

Racja, sporo zależy tutaj od samej kawy. Czasami lepiej zapłacić nieco więcej, ale przynajmniej mieć pewność co do jakości. Polecam zamawiać kawy przede wszystkim na https://szlachetnysmak.pl/. Mają bardzo duży wybór, a przy tym atrakcyjne ceny. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za porządnymi ekspresami do kawy to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy ekspresydokawy.pl Ja właśnie piję właśnie przepyszną kawę, którą zrobił mój ekspres. Warto zainwestować w takie urządzenie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×