Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zigi_32

Modne ciuchy dla Panów

Polecane posty

Gość zigi_32

Ktoś poleci jakiś fajny sklepik z ciuchami dla facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modne ubrania kupisz w markowym sklepie Cipo&Baxx: https://cbj-wawa.pl/ Znajdziesz tam kurtki, swetry, jeansy, t-shirty, a nawet bieliznę. Wszystkie ubrania są oryginalne. Obecnie ubieram się tylko w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w Diverse. Ciuchy są dobre jakościowo i wyglądają jak na faceta przystało, a nie jakoś tak kobieco. W dodatku ceny są przystępne. Kupiłem u nich już dwie bluzy i jestem bardzo zadowolony. Proponuje sobie zobaczyć ich ofertę na przykład bluzy męskie http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/bluzy.html Mają tam też kurtki fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałem kupować w Polsce, przeniosłem się Aliexpress Tu są opisane modne męskie ubrania które można tam kupić. Podkreślam że Męskie, a nie jakieś p... http://vintage24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Ja ostatnio widziałam fajne torby vintage męskie na: http://supergalanteria.pl/ . Wydaje mi się, że są one godne uwagi. Faceci coraz częściej zwracają uwagę na takie modne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modne ciuchy dla Panów? Coś o tym wiemy. :) Nazywamy się Edoti i ubieramy facetów stylowo, modnie i co ważne - za małe pieniądze. :) Warto przekonać się o tym na własnej skórze! -> www.edoti.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lidlu są często fajne ubrania męskie. I wcale nie są złej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeżeli poszukiwane są modne ciuchy dla Panów to zdecydowanie u nas! Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas szeroki asortyment produktów, a wszystko to w super jakości i naprawdę niskiej cenie! Bez owijania w bawełnę, zapraszamy do nas, bo naprawdę WARTO! Jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biski
mój facet jest zadowolony z noor.pl - ubrania są ładnei uszyte, mówi ze wygodne i z fajnych materiałów. A ceny są przystępne wiec w sumie dobrze jest poszukać fajnych sklepów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż najczęściej chodzi do Carry, bo jak mówi, "po trzydziestce to już trzeba wyglądać porządnie", więc najczęściej kupuje tam koszule, polówki i spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebbas
dlatego jak chce modnie wygladać to niech zobaczy w noor.pl - tam maja eleganckie i fajne ciuchy męskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halkapalka
Jeśli chodzi o eleganckie ciuchy to tylko i wyłącznie Pako..ceny - jakoś mega spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Kate
Zgadzam się w PAKO można znaleźć naprawdę fajne ciuchy. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do PAKO - właśnie mają promocję i obkupiłam mojego lubego po same uszy haha ^^ zobaczymy co powie jak mu pokażę te wszystkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakma
ja jestem zadowolona z noor.pl - tam mój mąż kupował garnitur ślubny i doskonale na nim leżał. i była to dobra cena! także fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1992
Kupiłam bratu ostatnio krawat i pasek. Zamawialam ze strony Pako Lorente bo akurat trafiłam na przeceny i musze przyznac ze jak za taka cene to bardzo dobry produkt. Dobrze zapakowane, dobrze wykonane no i wizualnie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja_lil
Odpowiem, że najbardziej lubię, kiedy mężczyźni wybierają siłowni i biegania, stad takie preferencje. :D Mój chłopak ofc też taki styl nosi, w takich ubraniach czuje się wygodnie. Kupił ostatnio ubrania w tym stylu na Dare2b, bo na sklepie są spore promocje, można kupić fajny ciuch taniej do -75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprecyzowałaś o jakie ciuchy dokładnie Ci chodzi, ale mój chłopak lubi jeansy z crossjeans.pl Zawsze znajdzie tam coś wygodnego dla siebie. Jemu zaś normalnie ciężko coś dobrać, bo tu go ciśnie, tam go drapie itp. Po zakupach w crossjeans jakoś tego typu komentarzy nie ma, więc jeśli chodzi o spodnie polecam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcom ma rację dużo fajnych ciuchów znajdziesz w crossie -jeśli chodzi o męskie spodnie jest ich duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej eleganckich ubrań masz na Pako Lorente- od koszul przez marynarki aż po garnitury. Do tego jakieś paski, krawaty itd.. sporo tego :D mój chłopak dosyć często coś od nich zamawia i nie słyszałam żeby narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Pako Lorente. Mają świetny wybór ubrań i dodatków, a z tego co wiem obecnie trwają wyprzedaże garniturów i marynarek, warto tam zerknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór pszczółko, w crossjeans mają fajny wybór, a do tego nic nie się nie przeciera, czy po kilku praniach nie przypominają spodni "wyciągniętych jak psu z gardła" ;) Trzymają się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka6
Dzięki. Też tak uważam. Kupujemy dla niego spodnie raz na jakiś czas. Nie tu co dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaczek
Najlepiej przejdź się po sklepach stacjonarnych,. Zobacz w czym dobrze wyglądasz. Wtedy łatwiej robić zakupy w tych samych sklepach ale przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również noszę jeansy kupowane w sieci crossjeans. Jak dotąd nie narzekam na ich markę. Nic się nie przetarło, kolana się nie wypchały, ani też nie mam dziury choć pracuję w jeansach fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×