Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zigi_32

Modne ciuchy dla Panów

Polecane posty

Gość gość
Najwięcej modnych fajnych ciuchów dla facetów jest na Pako Lorente :D Swojego chlopa tam ubralam od góry do dolu a i dla siebie cos znalazlam ( o dziwo maja tez damskie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek 67
Teraz prawie w każdym sklepie znajdziesz Sklepy zarówno koszule, jeansy, t-shirty jak i kurtki. Sklepy poszerzają swój asortyment. Zatem jak już polubisz jakąś markę to ubierzesz się u nich od stóp do głowy. Jednak na początek proponuję przejść się po sklepach stacjonarnych i poprzymie. A dopiero później robic zakupu w internetowym odpowiedniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ciuszki dla mężczyzn są na https://domodi.pl Szczególnie bardzo dobry jest wybór spodni jeansowych. Znanych marek takich jak: Bigstar, Wlangler, Crossjeans, HM, Mustang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle takie rzeczy kupuje dla swojego chłopaka w sklepie www.HirexShop.pl - mają bardzo dobre ceny i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

co prawda ciuchy to nie wiem gdzie moj facet kupuje, ale buty to zawsze przez schaffashoes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Ja ubrania kupuję na receapl. Bardzo duży wybór, dobre ceny i super jakość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sitka

Lubię jak facet ubiera się elegancko. Dlatego lubię kupować swojemu mężowi ubrania w noor.pl bo wiem ze zawsze są fajnie skrojone i dopasowane. Także taki zakup jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×