Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała Mi9393

Spadek pewności siebie w związku

Polecane posty

Gość Mała Mi9393

Witam. Od kilku miesięcy mieszkam z narzeczonym i dostrzegam duże różnice, które zaszły głównie we mnie samej. Czuję się źle sama ze sobą, w swoim ciele i ogólnie psychicznie. Mój facet jest do rany przyłóż ale... nie czuję się doceniana, atrakcyjna. Kiedyś komplementy prawili mi koledzy i koleżanki, teraz wyprowadzka do innego miasta ograniczyła moje kontakty ze znajomymi do minimum i zauważyłam, że moja pewność siebie budowana była na podstawie komplementów prawionych przez inne osoby, bo mój facet nie mówi mi zupełnie nic miłego. Mówi że kocha i na moje pytanie czy ładnie wyglądam odpowiada że tak - wydaje mu się, że to wystarczy. Wiem, że to może się wydawać bardzo płytkie, ale naprawdę jest to dla mnie ważne bo tracę chęci do jakiegokolwiek ubierania się w ładniejsze ubrania, najchętniej ubrałabym się w dres i wszędzie w nim chodziła (nie było tak wcześniej). Mam wrażenie że jestem gruba i nieatrakcyjna. Może to problem myślenia o sobie samej? Ktoś ma podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz żyć komplementami to uznaj za komplement jego "tak". Facet uwielbia prostotę, może nie każdy ale w większości. Dla niego te trzy litery mogą wyrażać więcej niż raffaello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×