Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacekzdw

Balustrady nierdzewne

Polecane posty

Mam od tej firmy balustrady na schodach i tarasie.Wyglądają świetnie i są bardzo solidne.Polecam zakup u tego Pana.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rzetelna firma. W pełni zrealizowali moje zamówienie. Balustrady na schodach są bardzo ładne i solidne.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie przy schodach balustrady ze stali nierdzewnej od www.wroblewskidesign.pl. Bardzo dobrze pasuja do drewna i są dobre w czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Eskatt.pl Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Zamawialiśmy akcesoria do samodzielnego montażu i dostaliśmy wszystko co potrzebne do ich złożenia po ok. tygodniu. Jeśli chcesz zamówić coś innego, czego nie ma nigdzie indziej to oni też wykonują specjalne zamówienia. Myśleliśmy na początku o nieco innej balustradzie i nam ją wycenili ale była trochę za droga więc w końcu wybraliśmy też u nich balustradę w kwadracie 40x40 mm (słupki i pochwyt) z prętami 12 mm jako wypełnienie. Znają się na rzeczy, doradzają, podpowiadają, z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosz551
Ja również wolę balustrady metalowe - zawsze zlecam indywidualne ich wykonanie - ostatnio skorzystałem z usług firmy FERRUM DECO (ferrumdeco.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne balustrady maja w zakładzie metalowym http://seroczynski.info.pl/ - załozyliśmy ich balustrady jakis czas temu - wygladaja pieknie i nie niszcza sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe realizacje widziałam na stronie zakładu http://stalnierdzewna.biz gdzie stwierdziłam że schody i balustrady z metalu mogą wyglądać naprawdę nowocześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam balustrady robiłą firma http://www.dag-mat.eu/ - znają się na rzeczy, trwałe, estetyczne, świetne po prostu, do tego jak na Warszawę - ceny są po prostu śmieszne. Jak ktos szuka, to nie może ich nie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj koniecznie pod adres www.inox-art.com.pl ! Sam zamawiałem od nich nierdzewne balustrady. Świetne wykonanie, jakość a przede wszystkim design. No i nie był to wcale drogi zakup. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty www.pro-met.com.pl , którzy okazali się profesjonalistami. Balustrady spod ich ręki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, one same zaś wyglądają prześlicznie. A to wszystko po bardzo atrakcyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowa reklama co? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre balustrady nierdzewne w korzystnych cenach wykonuje firma www.yachtconstructions.pl Zajmują się też wyposażaniem jachtów, więc mają spore doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji i elementów ze stali nierdzewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne balustrady są w http://techniczny.sklep.pl/. Dziwię się ludziom którzy decydują się na schody czy balkony bez balustrad, przecież oprócz zapewnienia bezpieczeństwa to naprawdę fajny element dekoracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji ze stali nierdzewnej, w tym balustrad jest www.stalnierdzewna.biz Polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli chcecie mieć dobrze wykonane balustrady w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne i dobrze wykonane balustrady w moim domu mam dzięki firmie www.mieczyslawpokoj.pl Firma ta zajmuje się wykonywaniem balustrad i ogrodzeń różnych rodzajów stali, w tym stali nierdzewnej. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie i jestem bardzo zadowolony, sprawdź ofertę http://akrostal.pl może coś Cię zaciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balustrady ze stali nierdzewnej zamawiałem bezpośrednio od www.pphumetalmix.pl ze względu na konkretne i jakościowe podejście do tematu. Przygotowali projekt indywidualny i zajęli się montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą i sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem balustrad ze stali nierdzewnej jest www.mieczyslawpokoj.pl Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która zajmuje się wykonywaniem balustrad ze stali nierdzewnej to polecam wam się zgłosić do www.butrymowicz.pl Mają spore oświadczenie w wykonywaniu balustrad tego typu co widać gdy już je wykonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś z okolic Gdańska to ja mogę polecić firmę https://ogrodzenia-db.pl/. Zamówiłem u nich balustrady kute gdańsk w dobrej cenie i dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam balustradę wykonaną z połączenia włoskiej stali szlachetnej i szkła i super to wygląda, nowocześnie i bardzo estetycznie. Balustrada ładnie została wykonana przez warszawską firmę Euromont tp://www.balustradowo.pl/index.html i bardzo nas cieszy, jest idealnie taka jak nam się marzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Balustrady nierdzewne to świetne rozwiązanie, które wygląda bardzo nowocześnie. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to skontaktujcie się z firmą www.mieczyslawpokoj.pl Zajmują się wykonywaniem balustrad nierdzewnych i robią to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoSiek

Ja swoje balustrady ze stali nierdzewnej zamówiłam przez internet ze strony https://nierdzewnybalkon.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona ;) Wyglądają elegancko i porządnie, a dodatkowo są uniwersalne i bardzo praktczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej są trwałe i mają nowoczesny wygląd. Polecam wam skontaktować się z firmą  www.stalnierdzewna.biz Oni zajmują się wykonywaniem balustrad tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opeeee

Nam piękne schody i balustradę wykonała firma schody-lodz.pl/balustrady/ Mamy balustradę drewnianą z elementami metalowymi, takie połączenie ciekawie wygląda, moim zdaniem dużo lepiej niż sam metal. Mają tam dobre ceny, więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Jachwat

Praktycznie już teraz możemy wybierać bardzo konkretnie ja postawiłem na bossland.pl nie mam żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko, wybór balustrad powinien być uzależniony od stylu wnętrz, nie opinii znajomych 🙂 Ja na przykład z mężem zdecydowaliśmy się na balustrady metalowe od https://ogrodzenia-db.pl/  ponieważ mają konkurencyjne ceny i duży wybór. To znaczy, robią naprawdę indywidualne projekty, które zachwycają. Są praktyczne a jednocześnie stanowią doskonały element dekoracyjny wnętrza i schodów. Do zlecenia podchodzą profesjonalnie, zaproponowali nam świetne rozwiązanie. Wykonana balustrada jest trwała i przyciąga uwagę zarówno estetyką, jak i stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi i tak się najbardziej podobają te szklane. Sam mam takie od ML System i w życiu nie zdecydowałbym się na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×