Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

" Mądrzy, starzy Chińczycy mówili kiedyś, również takim jak my, jak ja kiedyś i ty dzisiaj: pamiętaj, będzie jeszcze święto na naszej ulicy. Daj szansę Losowi. Daj szansę temu świętu. Uwierz, że to możliwe. Ja w to uwierzyłam. Bądź dzielna!"

Gość czerwona_róża
Macie też ode mnie: "Silni ludzie są dlatego silni, gdyż nie mają za sobą lekkiej przeszłości" 😘

Gość gość
,,Powinniśmy uczyć się z przeszłości, lecz nie możemy w niej tkwić. Czasem wspomnienia nieprzyjemnych zdarzeń prześladują nas i zapobiegają w ujrzeniu naszego prawdziwego potencjału i w rozpoznaniu nowych możliwości. Nie możemy zmienić tego, co już się wydarzyło, ale możemy kształtować naszą przyszłość. Czasem pierwszym krokiem może być proste zerwanie z przeszłością i powiedzenie sobie, że to my jesteśmy u sterów, a nie nasza przeszłość. "

Było suuuper! :)Kurcze,takie wspaniałe uczucie :)Pierwszy film na jakim byłam w kinie,to były GWIEZDNE WOJNY....i teraz, po ponad 30 latach,znów zobaczyłam na ekranie ten sam "zestaw" aktorów i w ogóle...wszystko:)Wszyscy się postarzeliśmy:classic_cool:i to jest pięęęękne :D Było jak w piosence:"....potem kino,kawiarnia i spacer...."(spacer był przez parking :P,bo zaparkowaliśmy dość daleko od wejścia :O) :D

Gość dotyk noca
No to pospalam od 22giej to 23ciej.Pozniej wyrwał mnie dzwiek telefonu.Dzwonila przyjaciolka,zebym podala dokladny adres bo jej maz wiezie nieprztomnego mojego niemeza i nie ma z nim kontaktu.Powiedzialam adres-pod most.Byla zdziwiona i zapytala-nie przyjmiesz go.Ja,ze nie.Dodala-to nie wiem chyba musi spac u nas.Pozniej dzwonil jeszcze jej maz ale powiedzialam,ze absolutnie nie wpuszcze swini. Mam nadzieje,ze go wysadzili i zamarznie dziad:O Ale sie bedzie wstydzil

Gość gość szarik
kochom cie Marusia,ale juz nie sprzataj... patrz porzadku a bedzie w porzadku...

Gość dotyk rano
Wolnosc Tomku w swoim domku... Ze zlosci mialam w nocy zadzwoniś do jego rodziców ale dzisiaj z zyczeniami im nowiny zaniose niech beda dumni z synka

Gość gość
Nauczyłam się, że cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało, że jest, życie idzie do przodu i jutro naprawdę będzie lepiej. Nauczyłam się, że bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane. Nauczyłam się, że bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia. Nauczyłam się, że zarabiać na życie to nie to samo, co żyć. Nauczyłam się, że życie czasem daje drugą szansę. Nauczyłam się, że jeśli podejmuję decyzję z otwartym sercem, to zazwyczaj są one trafne. Nauczyłam się, że nawet jeśli coś mnie boli, to ten ból nie jest mną. Nauczyłam się, że każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Nauczyłam się, że wciąż jeszcze muszę się wiele nauczyć. Nauczyłam się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli. [ Maya Angelou]

" bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia." &$$$& Być może jestem wyjątkiem,ale póki co nie tęsknię za ojcem,choć nie żyje już od ponad 6 lat. " ...każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach" &$$$& To lubię :)Kontakt fizyczny,jest dla mnie bardzo istotny.Żałuję,że niektórych ludzi nie mogę czasem dotknąć/przytulić/po przyjacielsku poklepać po plecach :)

Gość wasz dotyk
" bez względu na to, jaką masz relację ze swoimi rodzicami, będziesz za nimi tęsknić, gdy znikną z Twojego życia." a do mnie to trafia mimo,ze relacje mialam nienajlepsze

Gość wasz dotyk
Dla odmiany zadzwonilam do tescia bo zawsze tesciowej skarze na synka. Pijus ma do jutra sie zdecydowac czy idzie na terapie albo do psychologa jak go stac prywatnie czy pakuje walizki Poki co powiedzial,ze my wszyscy powinnismy sie leczyc i ze wszyscy jestesmy przeciwko niemu W jednosc siła:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować