Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

A! I jeszcze! W sobotę, ludzie w "moim" mieście, szykowali się na wojnę ;chyba trzydziestoletnią. Myślałam, że już wcześniej koronawirus wyżarł z półek sklepowych cały możliwy towar i że gorzej już nie będzie aż do Świąt. Było.

Myślałam, że już wcześniej koronawirus wyżarł z półek sklepowych cały możliwy towar i że gorzej już nie będzie aż do Świąt. Było. 

Ważne , że u nas srajtaśma jeszcze jest.

Melduję , że sobie poszedłem do kina na to :

I melduję , że naprawdę warto. 😷

Poszedłeś do kina??????? Ty sszeł z uma??????? Ja, siedzę i ryczę co chwila a Ty się po kinach włóczysz???!!!!! Zaraz jadę sprawdzić, co jeszcze w marketach zostało 😞

Napisano (edytowany)

Ja, siedzę i ryczę co chwila a Ty się po kinach włóczysz???!!!!!

Bo w kinach jest ciemno , więc jak ja nie widzę kolanoświrusa , to kolanoświrus nie widzi też mnie. 😷😷😷

Edytowano przez Mutantex

Teraz będę odpoczywać

Do odpoczynku polecam dobry music :

Zorganizowaliśmy zbiórkę na ZRZUTCE dla pewnych potrzebujących dziewczyn i w ok. tydzień, udało się zebrać założoną kwotę 🙂 Teraz zorganizowaliśmy kolejną, na pomoc naszemu szpitalowi; wpłacają nawet nasi "przeciwnicy polityczni"= wafle Miernoty 😮 Jesteśmy cudoooooowni 🙂🤩

....a ja czasem wspominam czas, kiedy pisałeś te wszystkie dziwne rzeczy 😮 a ja myślałam, że to przecież niemożliwe, że życie tak nie może wyglądać, że to niemożliwe, że nieosiągalne....a po tym przyszło mi do głowy, że warto wyruszyć w drogę 🙂 i że nawet jeśli uda mi się ujść kilka kroków w tamtą stronę 😉 to i tak będę daleko, daleko od tej czarnej dupy w której wtedy byłam. No i dzisiaj, jestem w tej drodze 🙂 i jest SUPER! A ja jestem wdzięczna, za to że wtedy podjęłam taką decyzję 🙂 a najpierw za to , że Cię wtedy "spotkałam" 🙂

Przez wirusa  ucierpiała kampania prezydencka Adriana , a opozycja tylko się cieszy.

Gdyby nie wirusy i opozycja to miałby już tak duże poparcie , że nawet jego własny długopis by na niego głosował.

dla pewnych potrzebujących dziewczyn

Teraz zorganizowaliśmy kolejną, na pomoc naszemu szpitalowi

Są bardziej potrzebujący na tym świecie !!!

https://www.pudelek.pl/skromny-tadeusz-rydzyk-gorliwie-apeluje-o-wieksze-wplaty-z-powodu-koronawirusa-grozi-nam-zamkniecie-6490936534563616a

Nie pozostawajcie obojętni !!!

I powtarzam :

Prezydent Adrian !!!

czasem wspominam czas, kiedy pisałeś te wszystkie dziwne rzeczy

Spokojnie , właśnie czytam o liczbach Grahama , więc jazda będzie sroga...😷😷😷

a najpierw za to , że Cię wtedy "spotkałam"

Tak , tak , Teoria Strun...

Pojechałam dziś do paliwowni, żeby zatankować autko 🙂 A tu przykra niespodzianka= nie ma Pana , który normalnie wspomaga mnie w takich trudnych chwilach 😞 Na szczęście, po przeciwnej stronie dystrybutora pojawił się jakiś młodzieniec, który na moją prośbę o pomoc, zareagował bardzo pozytywnie i z zapałem podszedł do mojej KACZKI, żeby ją zatankować. Miał na dłoniach gumowe rękawiczki i powiedział do mnie: ale proszę się odsunąć bo wie pani, koronawirus. Rety, jaka mu byłam wdzięczna! Za pomoc, też oczywiście ale najpierw za to, że miał na uwadze środki ostrożności 🙂 w przeciwieństwie do tych po/je/ban/ych klientów, którzy myślą, że dzień bez pięciokrotnego odwiedzenia Biedronki, to dzień stracony.

Trzeba było zakaszleć i mu powiedzieć żeby się pospieszył , bo za chwilę będą Cię sprawdzać , czy na kwarantannie siedzisz... 😷😷😷

sprawdziłam co to jest, ta teoria strun....

To dobrze , fizyka kwantowa się sama nie ogarnie. 😷😷😷

W sumie fajne czasy nastały.

Rządzi jedna partia , niczego kupić nie idzie , wszędzie patrole policji i jeszcze wojsko na ulice wyszło... 😷😷😷

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się