Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość tu Wiara
Zdrowego i dobrego Nowego Roku :)❤️,by nasz nowy temat rozwijal sie pozytywnie i nie zacinal juz wiecej.:D

Gość dotyk z zimna doopa
u mnie na termometrze -10c,odczuwalna pewnie -16c wiatr biegalam i weszlam do wody ale w ciuchach

Gość wasz dotyk
Nadzka tylko nie bierz ze mnie przykladu :Pbo raczej nie jestem wzorem do nasladowania dzis dzien 2gi wchodzenia do wody zimniej niz wczoraj ale woda cieplejsza od powietrza

Gość tu Marusia
Większość ludzi uważa, że na zmianę potrzeba dużo czasu. To nieprawda. Zmiana następuje w jednym momencie, w mgnieniu oka! Podjęcie decyzji do gotowości do niej może trochę potrwać... Ale sama zmiana trwa ułamek sekundy. [ Andy Andrews] xxx ciekawe.czy to naprawde takie proste

Gość Ona61
Witajcie kochani:D Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, a życzenia przed NW:P pisałam na poprzednim topiku. Weszłam na poprzedni topik, który się nie odblokowywał, i odczytałam ten nowy link. Jestem, melduję się , i mam nadzieję pozostanę, jeśli mnie nie wykopiecie:D. Dotyku, Ty to miałaś niezłego Sylwestra jak czytam. Kobieto fajna, powiedz co Cię przy nim trzyma, skoro On nic ze sobą nie robi, a lata lecą, choroba też się pogłębia. Taka fajna dziewczyna zasługuje naprawdę na spokój radość itd. Szkoda czasu i zdrowia na taką huśtawkę uczuć, emocji. Sory że zabrałam w tym temacie głos, ale szkoda czasu zdrowia i uciekających lat. Jestem ciekawa co zdecydował Twój niemąż, bo dziś już mamy 04.01. Bądź konsekwentna w tym co mu powiedziałaś, chyba wiesz co może być po braku konsekwencji, a byłoby szkoda Ciebie, i tylko Ciebie dziewczyno. Pozdrawiam serdecznie wszystkich:D

Gość wasz dotyk
Niemaz nie bedzie sie leczy; bo mu wstyd,bo jeszcze ktos zobaczy go i co pomysli-taki powazny ma zawod a pije:Otak mi powiedzial pewnie jakbym naciskala bardziej to dla spokoju gdzies by poszedl ale czy tak to ma wygladac Wszystkiego dobrego Ona w Nowym Roku🌻

Gość rumburakowaty specowaty
🖐️ nie loguję się z powodu kłopotów kompem i wyłudzaniem loginów wirusem :classic_cool: Póki co jeden post i ostrzeżenie by się nikt nie podszywał pode mnie :classic_cool: dla autoryzacji ukrywam w tej wiadomości info które mnie identyfikuje a jest nim @34% :-P Życzenia w Nowym Roku dla wszystkich wszystkiego naj naj... 🌻 a dotykowi radzę zająć się swoją psychiką bo ponownie agresję i destrukcję wyczuwam u Ciebie chyba że to tylko taki Twój temperament jest ... ale w mrozy nie zostawia się nikogo nawet "pijaka" tylko dzwoni na milicję :-) ;-) pozdrawiam, burak , wpadnę może jeszcze ale kiedy nei weim 🖐️

ps. aha !!! tytuł topa bardzo ładny ale osoba szukająca pomocy i mająca problem z mężem alkoholikiem może taki temat nie skojarzyć ze swoim problemem

ps. 2 chyba że się mylę ... :-P nadźka nawet mi linka nie dała na gie gie do nowego topa chociaż ogromnie zaryzykowałem logując się tam bo mi wyłudzają loginki :-( a nie mam wirusa anty a darmówki to pewnie nie dadzą rady, wniosek: nadźka mnie nie chce na tobie no to były trzy posty 🖐️

Gość ona61
Hejka :D Rumku witaj również w Nowym Roku, i masz racje 100%, iż osoby szukającej pomocy na pewno nie skojarzą tego tytułu topika z terapia zarówno dla współuzależnionych itd. Terapie są różne, ale może nie chodziło o topik pomocowy???, a szkoda jeśli tak byłoby, bo wiele osób w necie poszukuje wsparcia i pomocy. My natomiast, tzn każdy z nas tu obecnych, może podzielić się swymi doświadczeniami, a na pewno one pomagały innym. Dotyku, ok niemąż się nie leczy, ale czy dotrzymałaś swych decyzji, jakie określiłaś niemężowi???? Pozdro:)

Kocham Was👄 "Dobre życie wymaga dobrych nawyków. Nawyków miłości i akceptacji. Także mądrości. Ostatnio dochodzę do wniosku, że miłość pozbawiona mądrości bywa niebezpieczna. Starożytni filozofowie greccy kładli nacisk właśnie na mądrość. W teologii chrześcijańskiej mamy pojecie Sophia, czyli Mądrość Boża. Wagę przebudzonej mądrości podkreślają także filozofowie i religie Wschodu. Mądrość i miłość są nierozdzielne niczym dwa skrzydła ptaka. Dziś jednak o cnocie mądrości mówi się rzadko. Wydaje się, że dobrze znamy natomiast miłość ślepą, oderwaną od mądrości. Z miłości bijemy dzieci, bo chcemy, by wyszły na ludzi. Zachowujemy się nadopiekuńczo, argumentując, że chcemy ich dobra i naprawdę je kochamy. Z miłości nie pozwalamy dorosłym dzieciom odejść do własnego życia. W związkach miłości kontrolujemy siebie nawzajem, usiłujemy uzyskać przewagę i władzę. Ulegamy romantycznej iluzji, że szczęście odnajdziemy w relacji. Czujemy w sobie brak czegoś i tworzymy związek, by to coś znaleźć. Szczęście spoczywa w nierozpoznanych głębiach ludzkiej istoty. Każdy z nas musi na wzór nieustraszonych podróżników podjąć życiową wyprawę, aby tam dotrzeć." Paweł Karpowicz, socjolog i terapeuta.

Gość ona61
Nadźka też Was kocham❤️ Piękne i mądre jest to co wkleiłaś, bo to wszystko jest tak prawdziwe, ale, trzeba lat i doświadczenia, aby zrozumieć czym jest życie, czym jest miłość. No cóż miłość w młodości to typowe zaślepienie, i kiedyś pisano że to właśnie działa jak narkotyk, więc jak w tym być mądrym, rozsądnym, skoro jest się w amoku??? Młodej miłości nikt nie zmieni, a potem wiemy, z biegiem lat, co jest dla nas dobre a co złe. Kocham Cię życie .... jak śpiewała E.Gepert:)

Topik ,jaki jest,każdy widzi :)Tytuł,wybrałam taki jaki uważałam za słuszny-bardzo mi bliski.Tak jak napisałam na "mężu do naprawy" ;) bez obciążenia w postaci męża alkoholika;Marusia i ja, chciałyśmy żeby tak to wyglądało.Miało się kojarzyć z życiem po terapii:) Na stary topik,zawsze możemy zajrzeć i jeśli wola,doradzić potrzebującym itd. ale chodziło o zmianę klimatu.Rozważałam zaadoptowanie topika Ptaśki,ale ostatecznie stanęło na stworzeniu nowego :classic_cool: :)

Gość ona61
Nadzejo, topik nazwa ok, tylko właściwie my jedynie kumamy o jaką terapię chodzi, ktoś natomiast poszukujący może mieć problemy z wyszukaniem potrzebnego tematu. No ale każdy widzi, spostrzega inaczej, i mamy do tego prawo:). Nie krytykuję wybory tytułu, a jedynie zal mi tego, że zainteresowani tematem do nas nie dołączą.

Gość ona61
Nadźka ale też jest powiedzenie"szukajcie aż znajdziecie", więc wierzę że nas znajdą Ci którzy bardzo będą chcieli, i tego się trza trzymać. W końcu myśmy się tutaj odnaleźli, więc inni też może?❤️

Gość wasz dotyk
Rumku taki wlasnie moj temperament:)Naprawde mnie nie obchodzi gdzie bedzie spal skoro zdecydowal sie napic.Tu ma nacleg jak jest trzezwy.Koniec kropka xxxx Ona niemaz obiecal ze pic nie bedzie.Ja slowa nie dotrzymalam.On pewnie tez nie dotrzyma xxxx W ogole mam straszny metlik w glowie ale nie jest to tylko zwiazane z jego piciem

Ona 61 :);ale tu nie chodzi o konkretną terapię,tylko o terapię w ogóle.Taki jest zamysł tego topika-życie po terapii,ew. chęć podjęcia terapii w celu zmiany dotychczasowego życia:)Dyskusje o braku potrzeby robienia terapii,również są wliczone w ryzyko ;) :P Starzy bywalcy tamtego topika,są poza wszelkim "konkursem",oczywiście :) https://www.youtube.com/watch?v=BjzTObImLpI

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować