Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość post scriptum i bum cyk cyk
każdy widzi co chce a niektórzy jak powyżej wcale nie widzą :classic_cool: nie będę się narzucał i spełniam prośbę abyście se we dwie pisały bo dla mnie za mało atrakcji :-P 🖐️

Gość gość
Z tego topa nic nie wynika. Jest taka idea, pomagania innym, jeśli Tobie, mnie i innym się udało. Tytuł tego nie wskaże, więc piszą dwie osoby. Jednym słowem ten topik myślę nie pomoże innym, bo ............... ??????? No ale każdy ma swój punkt widzenia , a net dla Wszystkich jest:P.

Gość gość
czy to ty ona 61 ? ;-) czemu spod gościa walisz jak i ja teraz ? :-P

Gość gość
Hmmm no chyba, że co niektórzy nie czują potrzeby pomagania, dzielenia się swymi głębokimi przejściami, które mogłyby pomóc innym. A to już nie byłby zdrowy egoizm, a na taki wygląda tutaj.....Padło tamto przesłanie topika brrrrrrrr.........

Gość tu Marusia
Kuzwa gosciu jakie 2 osoby??? Nie chce mi sie liczyc ale jest ich wiecej niz dwie.:-P O co caly ten raban?

Gość gość
ja nie robię rabanu to ten gość pierwszy robi i udaje że nie jest ona61 i spod gościa pisze :-P jak i ja teraz

Gość tu Marusia
Gosciu przecie ja nie do Ciebie gadam a do pierwszego Goscia.:-P

Gość gość
ale pierwszy gościu jakoś zniknął :-P to i ja znikam, pierścień przekręcam i fruu 🖐️ uważajcie na podszywy i odchody roztoczy

Gość tu Wiara
Gosciu czujesz sie jak gosc....wiesz slowo ,,Gosc,, ma takze pozytywne znaczenie.:) /ten to jest gosc/ :-P Jesli nie czujesz sie jak w domu to napisz nam dlaczego? Nie lubisz zmian?

Gość gość
Wyczuwam tez w Twoim wpisie nutkę złośliwości, ale masz do tego prawo.

Gość tu Wiara
Nie mialam zamiaru byc zlosliwa,nie wiem gdzie to jest odczuwalne. Nie wiem z kim pisze i nawet juz o co chodzi w tej rozmowie...

Gość gość
Jeśli nawet pisała Ona61, to czuć bardzo, jak nie lubi się innego, odmiennego zdania. Nie przerobione na terapii.

Gość tu Wiara
Dobranoc wszystkim. Ciezko cos zrozumiec jak piszecie spod gosci.

Kocham Was👄 Wspominałam dziś rano czas, kiedy postanowiłam ruszyć drogą do UTOPII, o której pisał Muti:) To są zawsze przyjemne wspomnienia:)i nieodmiennie wprawiają mnie w dobry nastrój:)Pomimo,że mam dziś dzień ,kiedy to żagiel zaczyna się bielić w dali ;) to jednak jestem spokojna i uśmiechnięta :)choć zawsze jest niepokój o to,czy szczęśliwie dotrą do celu:)

”Kiedy byłem jeszcze małym dzieckiem,powiedziano mi,że pod każdą tęczą pogrzebany jest cenny skarb.Uwierzyłem w to.Wierzyłem w to tak bardzo,że bezskutecznie ścigałem tęczę przez większą część mojego życia.Dziwię się,dlaczego nikt mi nigdy nie powiedział,że zarówno tęcza,jak i skarb kryją się głęboko we mnie.” Gerald G. Jampolsky

Gość tu Marusia
🖐️ ,,ostatnio to ona miala na mnie dobry wplyw'' xxx Staram sie nie uzalezniac swego samopoczucia od innych ludzi,na ile mozliwe chce byc niezalezna.:)

Gość gość
Marusiu ale ja nie jestem Toba i nie jestem tez idealna:)a czasem wystarczy dobre slowo drugiego czlowieka i swiat nabiera barw❤️

Gość Ona61
Witajcie. Pamiętamy:), nieustannie w tym tygodniu wspieram ten szczytny cel. Mój syn o dobrym sercu wystawił do licytacji kalendarz na rok 2016 ze swymi pięknymi zdjęciami znad morza, i licytacja dość intensywnie idzie :), z czego bardzo się cieszymy. Inwestycja się opłaciła. Skromną nie będę, i dodam, że kalendarz jest zrobiony na wysokim poziomie:).

Gość tu Marusia
hej Ona61 🌼 czy to Ty tesknisz za Rozyczka? Nie zawsze rozpoznaje wpisy z goscia.

Gość Ona61
Nie , to nie ja pisałam o Róży. Ja natomiast ciągle w Lidlu do puszeczki dorzucam:), a serduszka i tak kasjerki nie dają:(, ale nie o to w tym chodzi, chodzi o wsparcie i tyle.

Gość ona61
Papierowe, widzę ze mają koło siebie, ale w odruchu ludzkich może nie:P, bo tak zapracowane są chyba:D, że zapominają rozdawać . Nie wiem, czy zauważyliście że Lidl przy kasach ma przyczepione puszki - skarbonki WOPŚ.

Gość tu Marusia
Ona61 u mnie sklepy w niedziele sa nieczynne.:)i uwazam,ze gut ist so.

Gość tu Marusia
Szkoda mi ekspedientek,ktore musza pracowac w niedziele,a dzieci siedza w domu bez mamy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.