Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość Ona61
Marusia, LIDL pracuje w tygodniu i w niedziele również:), sieciówka nie ma weekendów wolnych, chyba że święto narodowe lub kościelne .

Gość wasz dotyk
Szkoda,ze tamten temat sie wiesza:(Tam sie czulam u siebie,tu brdziej w gosciach

Gość wasz dotyk
Tam byli podobni do mnie,przychodzily dziewczyny z problemami Tu jest tak idealnie-cud,miod i orzeszki.Czuje sie jakbym tu nie pasowala.Wiecie jakby murzyn wszedl do albinosow-cos takiego

Gość wasz dotyk
Ona pozdrawiam:) Mielismy puszki pelne kasiorki.Nawet babcie wrzucaly po wyjsciu z kosciolka ale to byly takie kochane moherki:)

Gość ona61
Hejka Dotyku:) Dotyku bo siła w narodzie:) siła w grupie, bo właśnie w takie dni jak dzisiejszy, jesteśmy równi. Właśnie - kiedy te moherki wrzucają swój cenny grosz, dla mnie to jest ujmujące:). Oby takich dni jak dzisiejszy było więcej. No a teraz pij ciepłą herbatkę abyś nam się nie przeziębiła, choć wiem że zahartowana z Ciebie kobietka:). Pozdrawiam i dobrej nocki życzę wszystkim.

Gość rumburakowaty specowaty
dotyku my też decydujemy o kształcie forum a więc pisz co Ci leży na wątrobie a jak chcesz ja mogę poudawać jakąś dziewczynę z problemami :classic_cool: ale fakt faktem że teraz jakaś sielanka się zrobiła , wszystko cacy , pewnie dlatego że część osób w dużej mierze uporała się ze swoimi problemami

Gość wasz dotyk
Chcialam napisac,ze dopiero sie ogrzalam ale to za sprawa kaleson na mojej doopce ale wlasnie zauwazylam ze Rum paczy:D

poza tym właściwą formą jest nie "kaleson" ale "kalesraków" :classic_cool:

Gość Ona61
Czy macie jakiś pomysł, aby odblokować tamtego topa??? Wczoraj nieźle po mnie pojechano, jako gościem byłam:(, bo tak też się tu czuję. Na poprzednim czułam się jak u swoich, bez urazy:P

Gość tu Wiara
,,Tam byli podobni do mnie,przychodzily dziewczyny z problemami Tu jest tak idealnie-cud,miod i orzeszki.Czuje sie jakbym tu nie pasowala.Wiecie jakby murzyn wszedl do albinosow-cos takiego'' xxxx Dotyku jestem i dda jak Ty i wspoluzalezniona.Wydaje mi sie,ze troche podobna.aaaa jeszcze afera karpiowa nas laczy. Nie wiem gdzie tu cud,miod i orzeszki...no serio.

Gość wasz dotyk
Ostatnio miałam takiego spiocha jakby-ocielacz,na to kurtke nie pytajcie ile rzeczy musialam zdjac zeby siusu zrobic:D w kalesrakach wygodniej tamtego topa mial Muti naprawic swa czarodziejska rozdzka

"Wczoraj nieźle po mnie pojechano, jako gościem byłam" :classic_cool: jeśli to żart to ok. ja nie zauważyłem żeby ktoś na Tobie pojechał , jechał itd. :-P kalesraki to podstawa tu wiaro: może chodzi o to że Ty i nadzieja jesteście jakby już w innym świecie, a dotyk wciąż miotany jest "namiętnościami" :-P zauważ że ostatnio dotyk z problemem był co ja wyczułem byłem rozmawiałem Wy zaś jakby już w innym świecie tylko kciuki trzymam i ślę całusy było :-P hihi 🖐️ dobranoc , tak sobie lubię namieszać na tobie na noc ps. muti miał zrobić bota informatycznego do odblokowania topa, ja nie widzę innej metody poza botem mutancim jak pisanie odblokowujących postów no ale potrzeba ich kilkanaście i ja już tego robił nie będę, poza tym topik alkoholowy też się kiedyś zacinał i poprosiliśmy na redakcyjnym by nam topa naprawili

Gość wasz dotyk
Sle caluski,srutu tutu,wkleje wam jak fajnie zyc mi to kiedys kazali na terapi rano wstawiac i ilesrazy mowic do lusterka-jestes z******ta ale po co skoro ja sie naprawde czuje z******ta ale to nie znaczy,ze nie mam gdzies problemow i bede je miala nawet jesli to nie bedzie picie niemeza

Gość wasz dotyk
Wiaro jesli o tym nie piszesz to ja tego nie wiem.Wyjelam kule przed chwila ale i ona nic nie pokazala;)

Gość tu Wiara
Ja przez lata opisywalam moje przejscia z alko.Kilka lat na topie maz alkoholik.To ze go nie ma,jak wiesz nie znaczy ze wyzdrowialam. Mysle,by rzucic szkole nie wyrabiam,kilka klasowek przedemna,nie mam gllowy do nauki.Martwie sie corka,schudla,od kilku tyg.nic nie je oprocz budyni,zaczela niedawno kartofle i nikt nie wie dlaczego. Chcialabym miec czas i spokoj.

Gość wasz dotyk
Rozumiem,ze Ci ciezko:( a ile jeszcze tej szkoły?Bo jak nie tak duzo to moze zorganizowac jakas pomoc?ja to bym chetnie pomogla ale troche daleko Szkoda przerywac skoro juz troche za Toba

Gość spec idzie spać niedługo
a po co se tyle obowiązków nałożyłaś na łeb wiaro ? :-O 10 srok za ogon ciągniesz to masz teraz :-O Szkoły nie rzucaj, rzucaj inne rzeczy jeśli mam doradzić, szkoła się przyda bo chyba nie podjęłaś jej tylko dla przyjemności

Gość tu Wiara
Co mam rzucic,mam szkole i dzieci.Teraz przez ferie robilam dla kasy...Szkole zaczelam we wrzesniu,jeszcze 2,5 roku.

Gość spec idzie spać niedługo
kawę rzuć bo za bardzo Cię nakręca i powoduje nerwo/wstręt i za bardzo napikowana jesteś i pobudzona 🖐️:classic_cool: pa

Gość wasz dotyk
szkoly nie rzucaj moze jednak masz kogos tam kto by pomogl napisz jak wyglada twoj dzien taki w tygodniu bo weekendy wolne?

Melduję , że w przyszłym tygodniu bot v1.0 powinien być gotowy. :classic_cool: xxx A póki co wrzucę wam tłumacza od musicka , którego ostatnio podrzuciłem , może się przyda : xxx "Podziel się ze mną światem, do którego chcesz iść , Jeśli chcesz poczuć się młodo, możemy podzielić się drogą , Ponieważ ja pamiętam miłość. Trochę minęło odkąd czułeś, że żyjesz. Możemy nie widzieć słońca, ale czujemy wschód , Pewnej nocy zapomnimy o kilometrach, kilometrach przed nami. xxx I jeśli to wszystko znowu zacznie się tej nocy... Znowu tej nocy, zaczniemy znowu tej nocy... Nasze wspomnienia będą kwestią czasu , Więc na co czekasz ? Na co czekasz ? Nic nie smakuje tak dobrze, gdy tracisz głowę. Nasze wspomnienia będą kwestią czasu , Więc na co czekasz ? Na co czekasz ?" ;-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.