Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość wasz dotyk
Teraz tesknie nawet za wpisami Mutiego na tamtym topie,dotyczacych mnie i tym co w glowie mialam,czytajac jego-on jest z innej galaktyki. kiedys mnie to czasem draznilo,dzis za tym tesknie

Gość tu Marusia
,,napisz jak wyglada twoj dzien taki w tygodniu bo weekendy wolne?'' xxx Zaczynam szkole rano z dziecmi a koncze o 15. Soboty pracuje,corka jest wtedy u siostry,a syn u ojca.Niedziele mam wolne. Nie mam czasu na nauke,brak mi czasu.Kolezanki tu urodzone mowia,ze im trudno z tym slownictwem pedagogicznym.Wlasciwie to wcale nie ucze sie w domu. Tak bardzo chcialabym dzis zostac w domu i ogarnac siebie i dom.

Gość tu Marusia
Corka lezy w lozku,mowi ze brzuch i nogi ja bola. Dzis pierwszy dzien szkoly,ale nie mam serca ja zmuszac,lekarka mnie wysmieje juz chyba.Nie wiem czy da mi zwolnienie na dzis. Idzie oszalec mi.

Gość wasz dotyk
Marusia 15ta godzina to nie jest zle na,Myalalam,ze siedzisz tam do wieczora albo pol dnia i pol w pracy Rozumiem,ze masz problem z nauka ale mysle ze twoje dzieci nie powinny cierpiec z powodu Twojej szkoly.W koncu w pracy tez sie siedzi czasami i po 10h

Gość tu Marusia
Ona nie poszla do szkoly i ja tez.Lezy w lozku z ciepla poduszka na brzuchu i smarka. Jak zrezygnuje to wlasnie musze isc gdzies do pracy i tez moga byc zmiany chocby na kasie.Z pol etatu nie oplace nawet czynszu i bede zalezna od pomocy socjalnej.Ta szkola to bylo moje marzenie ale to duzo nauki,nie wiem kiedy sie uczyc mam.Odbieram corke o 16 i potem z nia lekcje,z synem,a gdy usna to padam i nie chce mi sie juz uczyc po 22. Dzis mam tez termin o 16 z synem u lekarza,kontrolnie.O 13 w szkole,ale to eks ma pojsc. Choinka 2,5 metrowa bez baniek juz stoi i patrzy kiedy ja zloze.

Gość wasz dotyk
Dzieci trzeba troche usamodzielniac.Duzo wymagałam od swojego syna,a raczej dlatego,ze wyboru nie mialam.Wyprowadzil sie w wieku 19lat,sam sie utrzymuje-pracuje na etacie i 2och zleceniach,uczy sie rowniez.Mieszka na drugim koncu Polski.Ostatnio od znajomej uslyszalam,ze mozna o mnie powiedziec,ze jetem wyrodna matka bo mu kasy nie sle,zlotowki mu nie dalam. W tamtym tygodniu rano przyjechal,kupil auto i pojechal.13h bo droga koszmarna.Od razu poszedl do pracy Z syna to naprawde jestem dumna i z tego jak go wychowalam❤️

"By pokochać siebie, zrzuć z piedestału zewnętrzną ważność i przestań czcić cudze standardy. Kto Ci zabrania stworzyć swoje własne? Niech lepiej inni dostosowują się do Ciebie.Zrzuć swoją wewnętrzną ważność i uwolnij siebie.Nie jesteś zobowiązany odpowiadać cudzym standardom. Zawsze trzeba zdawać sobie sprawę, że ważność jest potrzebna nie Tobie, a wahadłom. Kiedy całym umysłem pokochasz swoją duszę, zewnętrzny zamiar sam przeniesie Cię na linie życia, na których będziesz usatysfakcjonowany sobą w pełnej mierze. Jeżeli nie zważając na nic, spodobasz się sobie, uda Ci się oszukać zewnętrzny zamiar i odkryć zalety, których istnienia nawet nie podejrzewasz. Kiedy energia Twoich myśli będzie emitować zadowolenie z siebie, zewnętrzny zamiar uchwyci Cię i przeniesie na linie, na których rzeczywiście jest się czym szczycić." Zeland Vadim

Gość tu Marusia
Poradze sobie,aby ....trzeba zaczac zakuwac.:D xxx ,,Wszystko, co mnie otacza jest lustrem, w którym wyraźniej widzę to, co już mam w sobie.''

"Zatańczmy, włóż swoje czerwone buty i zatańcz bluesa Zatańczmy do piosenki, którą grają w radiu Kołyszmy się, gdy kolor rozjaśnia twoją twarz Kołyszmy się, kołyszmy przez tłum do pustej przestrzeni Jeżeli powiesz "biegnij", pobiegnę z tobą Jeżeli powiesz "ukryj się", ukryjemy się Ponieważ moja miłość do ciebie Przełamałaby mi serce na pół Jeżeli wpadłabyś W moje ramiona I zadrżała jak kwiat Zatańczmy lękając się, iż twój wdzięk zmniejszy się Zatańczmy lękając się, iż dziś wieczór to wszystko Kołyszmy się, mogłabyś spojrzeć w moje oczy Kołyszmy się pod światłem księżyca, pod tym poważnym światłem księżyca Jeżeli powiesz "biegnij", pobiegnę z tobą Jeżeli powiesz "ukryj się", ukryjemy się Ponieważ moja miłość do ciebie Przełamałaby mi serce na pół Jeżeli wpadłabyś W moje ramiona Odszedł, kolejny z idoli TAMTYCH LAT :)

"Z pol etatu nie oplace nawet czynszu i bede zalezna od pomocy socjalnej." xxx Zmniejszenie godzin pracy dało by Ci więcej odpoczynku i czasu na naukę. Co złego jest w socjalu , na który cały czas łożysz ? xxx "Odbieram corke o 16 i potem z nia lekcje,z synem,a gdy usna to padam i nie chce mi sie juz uczyc po 22." xxx http://www.psychologia.edu.pl/czytelnia/50-artykuly/728-nauka-szkolna-problem-dziecka-czy-rodzica.html xxx Proszę mnie przedstawić realny plan pogodzenia wszystkich rzeczy. Bo się da i nawet na odpoczynek czas znaleźć. :classic_cool: A Ty na razie bez żadnego planu mnie tu działać próbujesz , a później padnięta jesteś. :-P

Gość rumburakowaty specowaty
A pisałem mniej kawy :classic_cool: żeby piła, nakręcona jest jak turkawka na bączku dla dzieci

Gość rumburakowaty specowaty
"tesknie nawet za wpisami Mutiego na tamtym topie" Na tamtym topie rzeczywiście zdarzało mu się czymś błysnąć . Albo na nie albo na tak. Częściej na nie. Ale na tym topie to nie jest mutant.

Gość to ja tkotaka
Cze chlopaki :) Ide spac,tak kawe niedawno skonczylam. Nie loze na socjal nic teraz,bo pracuje sobotami na czarno.:-P Nic sie nie ucze,nie mam kiedy i nie mam tu drzwi,bo kiedys szybe stukl i wyjelam.Nie spi,wstaje co chwile siku do 23 jak teraz .Wiec sie klade bo musze miec spokoj do nauki. Kolezanka kladzie sie o 21 i wstaje o 24 na 2 godziny gdy jej dzieci spia.Jutro tak sprobuje. Sory ze bez ladu i skladu,

Gość wasz dotyk
Nadzka mnie nawet w kinie sledzi ;) Polecielismy wczesniej zrobic rezerwacje.Na seansie bylo 10osob :O policzylam u nas,na wsi nie chodza do kina

Gość czerwona_róża
Czesc kochani 😘 Jestem Jestem ;) mam się dobrze, nie zagladalam przez to na kafe. Xxxx Gościu miło, ze moje wpisy działają na Ciebie pozytywnie 🌻 Można nie uzalezniac swojego samopoczucia od innych, ale po prostu kogoś lubic. Mam nadzieję, że w tych kategoriach Ci mnie brak ;) :) Mi brakuje diety Rumka :-o święta mnie zubily: ( Dotyku Ciebie coś już zaczyna trapic jak widzę. Bardzo dobrze, ze piszesz. Nie przeszkadza pisanie o chorym niemezu nawet na tym topie, wkońcu chodzi o terapię, a my jesteśmy specjalistami w kwestii wspierania się, hehehe: ) Pamiętam jak wpisy Mutka do Ciebie nie przemawialy, może dlatego ze były trafione, ale mechanizmy wyparcia działały tak na Ciebie, ze teksty odbieralas na odwrót ? :)

W związku dwojga ludzi może się zdarzyć tak, że jeden z partnerów pragnie iść naprzód, podczas gdy drugi boi się i nie dąży do rozwoju. Kiedy pierwszy zaczyna głosić podpowiadaną mu przez serce prawdę, drugi może odczuwać przykrość i przygnębienie. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, musisz zapytać sam siebie, co jest ważniejsze: twój związek (być może oparty na kłamstwie), czy pełne, płynące z serca wyrażanie swej prawdziwej jaźni. Dla niektórych ważniejszy okazuje się związek, choćby taki, którego podstawą jest kłamstwo. Jeśli ty również zdecydujesz się podtrzymywać taki związek, pamiętaj, że dokonałeś świadomego wyboru i musisz się liczyć z jego konsekwencjami. Czy jesteś gotów je zaakceptować? Weź pod uwagę fakt, że wybór ograniczający twą rzeczywistość okaże się nieodpowiedni, jeśli zechcesz pójść ścieżką osobistego rozwoju. Możesz wyrzec się świadomości swego wyboru i przyjąć postawę nieświadomą, aby w ten sposób uniknąć konieczności życiowych zmian, ale zapłacisz za to wysoką cenę. Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów. Lyssa Royal - MILENIUM

Gość ja jestem nadzieja
Kocham Was👄 Żeby móc kochać (w sensie zbliżonym do właściwego znaczenia takiego stanu uczuć, relacji), trzeba być w jakiejś mierze człowiekiem wolnym. Co znaczy, być człowiekiem wolnym? To znaczy, być człowiekiem, który uwolni się od własnej przeszłości, na przykład od negatywnych, obciążających wpływów swojego rodzinnego domu, wychowania, niefortunnego dziedzictwa kulturowego, uwolni się też od lęku o siebie, lęku o własne przetrwanie, o przyszłość, o to, czym jest. (...) Można powiedzieć - ile wolności tyle miłości. Wojciech Eichelberger

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.