Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość gośćnadziejabezlogowania
Oczywiście,znalazłam w/w ale na tym kończy się ta historyja :OBo kolejne kroki ,to dla mnie jakiś straszny rzecz jest :O 😭I chciałabym ,i boję się :O :D

Gość rumburakowaty specowaty
🖐️ lubię Twojego bloga nadźka. :classic_cool: Muti daj szczegółowe instrukcje albo sam zajmij się odblokowaniem topa żeby można było pisać normalnie. To co napisałeś o bocie jest zrozumiałe tylko dla nadźki i to nawet nie w 100% ps. wiara skonała przy książkach ? róża ma już tak dobrze że już nie pisze? dotyk z niemężem się pogodził ? ona 61 ?

dobra, wpadnę na bloga nadźki później, jak pojawią się inni 🖐️

Gość gość
Kocham Was👄 Mamy z dziewczynami imprezkę na fejsie i nie zamierzamy wpadać,bynajmniej ;) Pomysł z blogiem mi się podoba nawet,ale pewności nie mam :) Na imprezie są jajka :P i miss mokrej piżamki:classic_cool:Nie ma to, jak wolny wieczór piąteczkowy:classic_cool: 👄👄👄

Gość tu Wiara
Jeszcze zyje...jutro pisza co niektorzy zalegle klasowki ,a ja nie.:-P Nie wiem kiedy bede moje pisac.Mam zwolnienie na corke.

Gość tu Marusia
Mam duzo nauki.Tak wiem,trzeba uczyc sie systematycznie...😭 Dzis chce sie skupic na komputerze,bo nawet taki przedmiot mam.Mam zrobic dwa zadania i wyslac nauczycielce.Zaraz przyjedzie siostrzenica i zrobimy razem:D W zamian ma obiecana kapiel w zabytkowej wannie i tosty z serem i cebula.

Gość Ona61
Hejka. Dzięki Rumku ze o mnie jeszcze pamiętasz:D. Hmmm jak można mieć imprezkę na fejsie??, czy ja już naprawdę jestem sks:P, czy ludzie wolą tylko wirtualne spotkania???Ja jednak wolę bezpośrednie spotkanie z ludźmi, z człowiekiem, bo to bardziej naturalne, i potrzebne. Idąc za myślą którą pisałam, jutro idę do syna na urodziny:D, oj ma już tych trochę latek, ale ja ciągle nie czuję, swoich hehhehehhhehe:D.

Gość Ona61
No i siedzę sobie w cichym mieszkanku, odpoczywam po kszątaniu w kuchni, a tu proszę - wiecie co słyszę hehheheh jak sąsiad puszcza bąki w swojej wannie, uśmiałam się na maksa:D. Dobrze że zapachy nie przyszły do mnie buhahahhaha. Różyczka, jakoś się odcięła , choć kliknęła tutaj, jednak pewnie nie ma czasu, bo siedzi na fejsie:P. Zabiegana dziewczyna pewnie jest.

no proszę tylko o was wspomnieć i już zbiegowisko :classic_cool: jedyna róża co nie napisała cze ona 61 :-P wiaro: nie wolno oszukiwać pani nauczycielki :classic_cool:

takie niby cichutkie... nic nie piszą.... :classic_cool: ona61 co ty masz za chatę że takie atrakcje słychać ? W Sylwestra to rozumiem "strzały" ale teraz ?

Gość Ona61
Rumku Wiara nie oszukuje:), Wiara potrafi pracować w grupie, a tego nauczycielka nie zastrzegła że nie wolno:P, więc czemu nie pomóc sobie :D:P.

Gość Ona61
Hehehe Rumku, takie atrakcje są w prawie każdy wielorodzinnym domu :D, jak sąsiad lub sąsiadka nie ma tej świadomości, a mają wannę hehhehhehe. Mam drugie mieszkanie i to samo słyszę:P, sąsiedzkie piordu :Phehhehheheh. Może dorobię się kiedyś własnej schedy:D, piordów innych nie będę słyszała hehhehhe

wiesz taka nadźka tam na wsi...w tej (takiej) gminie... to ma jeszcze lepsze atrakcje :classic_cool: my miastowi to niewiele na ten temat wiemy ja to bym nie wytrzymał z tymi zapachami tam na wsi

i chlewiki i kozina i u nadźki na wsi bywa taka gmiiiinaaaa x i nadzina i krowina i bo nadzina to piękna dziewczyna taka gmiiiinaaaaa x wim, rymuje się słabo :D :D:D:D

Gość Ona61
Rumku, ja też:P, ale marzy mi sie scheda poza miejskim szumem:D, niby wieś, ale bez piordów, itp:D. Mam już dość tego szumu wielkiego miasta:P

Gość gość
wasz dotyk dziś Ja sie z niemezem nie klocilam tylko jego nie wpuscilam x a co słychać w ogóle ? ( wiem że się nie kłóciłaś. myślałem że się pogodziliście, że on z Tobą rozmawiał rozsądnie itd. )

to ja wyżej tam.... co jadam ? A nic nic.... jajo na twardo, potem pierdu :classic_cool:

Gość Ona61
Przecież dotyk, pisała, że niemąż nie potrafi nie chce zmienić swego stanu, bo co by inni powiedzieli, że przecież taka praca, taki facet że......... Dotyk jest tego świadoma.

Gość Ona61
Hmm Rumku, jajo na twardo, ma wiele znaczeń:P:D, no ale najważniejsze, że gazy oddajesz, bo to tylko dla zdrowia jest :), jak mówią konowały i lekarze:P.

co jest najciekawsze że to niemąż a jednak tak trudno podjąć jakieś radykalne kroki ... ale pogadamy jak dotyk się pojawi :classic_cool: Wiara powinna robić plan dnia jak kazał mutek. W sumie on powinien jej w tym pomóc , twierdził że czas się zawsze znajdzie.

Gość Ona61
Pytanko mam, czy był ktoś na filmie"Moje córki krowy"???, kurna z wsią mi to się kojarzy , a jednak tak nie jest:P. Czy warto obejrzeć??? Tytuł powalający.

Gość Ona61
Hmmm Dotyk pewnie nie lubi swojej samotności, uzależniła się od niemęża :P, od tych emocji , od tej adrenaliny, szkoda. Dziś usłyszałam, że osoby współuzależnione, mają większą skłonność do uzależnień. Coś jest na rzeczy.

Gość Ona61
Rum, podobno- to ja wiem z TV:D, i myślę że trzeba obejrzeć, choćby pośmiać się:D, bo to lubię.

dobranoc, krowina na noc i córki dwie 🖐️

Gość Ona61
Dobranoc stado krów na noc:D, a w filmie dwie:D, ja też uciekam do spatowic:D. Narka.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.