Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ja jestem nadzieja

Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

Polecane posty

Gość wasz dotyk
Na corki krowy mialam isc w tygodniu ale sie nie udalo wiec w nastepnym na pewno to zdam relacje xxxx Tak uzaleznilam sie od adrenaliny chyba i emocji bo niemaz wyjechal 2 godziny temu a ja przezywalam juz ten wyjazd w tygodniu Dziwne to bo nie jestem jakos szczegolnie z nim zwiazana.On czesto wyjezdza,prace ma niegegulowana,czesto 2 dni sie nie widzimy mimo ze jest na miejscu-praca zmianowa Obiecal,ze pic nie bedzie i tyle.Lapie jakis punkt zaczepienia.On najczesciej pije jak sie nudzi,jak sie nic nie dzieje,ma mniej pracy jesli znajdzie sobie jakis punt zaczepienia albo rozwija to co lubi to nie pije

Gość wasz dotyk
Ale sama lubie pobyc,duzo rzeczy lubie robic sama.Mam swoja przestrzen i nie pasuje mi jak ktos chce w nia wejsc

Kocham Was👄 Ruda pisała,że "Córki krowy" to w rzeczywistości smutny film(albo coś koło tego) Zapachy na mojej wsi,to właściwie przeszłość...Takie czasy.Kilka razy w roku,kiedy właściciele pobliskiej fermy świń wylewają gnojowicę na swoje pola,śmierdzi okropnie;nie przypomina to bynajmniej zapachu normalnego gnoju,bardziej szamba;ale to tylko kilka razy w roku,przez ok. 2 dni,więc idzie przetrwać :) :) :)Poza tym,że czasem śmierdzą :P ,są pożyteczni dla naszej gminy( ;) )więc wybaczamy im te fanaberie z gnojowicą :D ;)

Gość Ona61
Hejka Ndźka :D. Co do filmu, też tak myślała, więc nie wiem czy warto mi iść i się smucić, zastanowię się . Co do Twojej wsi, to masz rację wyższe cele są ważniejsze. Domyślam się o czym piszesz:), bo mam takie swoje miejsce gdzie często wyjeżdżam aby odpocząć, i tam też wylewają to na pola, aby je użyźnić. No i wtedy jest masakra, jeśli to jest lato, ale jak napisałaś, da się to wytrzymać. Mi natomiast naprawdę już marzy się mały domek na przedmieściach, cocby do pracy nie było za daleko:P. To są moje głębokie marzenia, może uda się kiedyś zrealizować??? Miłego weekendu życzę:)

Gość tu Wiara
Bardzo lubie tak nic nie robic.:) Jutro sie wyspie,bo z corka do kontroli,a nad ranem sie poucze....taaa

Gość tu Wiara
Sen to jakby nieswiadomwy odpoczynek a ja teraz tak swiadomie siedze i pisze przed snem i mysle jakie mam szczescie,ze kaloryfery grzeja( dni nie grzaly !)Jutro nie ide do szkoly i poprostu to mnie tez uszczesliwia.:D

Gość mekota blekota pekota
🖐️ no to masz niezłą perspektywę wiaro, po oszustwie jakiego dokonałaś z funfelą i okłamałaś nauczycielkę udajesz się na zasłużony odpoczynek :D

Gość tu Marusia
Nadziejo <3 tez Cie kocham🌼 Tak pomyslalam,ze nad Twymi wyznaniami przechodze obok i nawet nie odpowiadam.....:D

Gość gośćnadziejabezlogowania
Moje wyznania,są ważne dla mnie samej;a czy dla innych to zupełnie osobna sprawa,nie mająca wpływu na moje uczucia :) ❤️

Gość tu Wiara
Niewiadomo czy ,,oszustwo'' wyszlo,zaraz szczegoly...:O i nie funfela a siostrzenica,chyba,ze gubie sie w gwarze mlodziezowej?

Gość gość
,,Moje wyznania,są ważne dla mnie samej;a czy dla innych to zupełnie osobna sprawa,nie mająca wpływu na moje uczucia '' xxx zupelnie nie ma wplywu na uczucia???ja tam nie jestem wylewna bo i po co?:D

Gość tu Wiara
Gwiezdne wojny...bylo o drazu mowic,ze o to chodzi,a nie o zemscie pisac :D Znam te wojny syn ma bzika i budzik ,nawet posciel ,kubek i talerz itp.z tym gosciem w czarnej masce.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować