Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość zmorka0
Koniec 10 dnia. Ciężko jest, naprawdę bardzo ciężko. Momentami mam wrażenie, że się złamie, ale to mój najdłuższy wynik od kilku lat więc walczę. Anatratol Po około dwóch tygodniach powinno być lepiej tak? Igrek oka A ty jak tam, trzymasz się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś Gratuluję!!! Już jest o co walczyć:) Tak, po 2 tygodniach powinno być już lepiej. To napięcie nie będzie już narastać w tak niekontrolowany sposób. Poza tym jest już coraz bardziej wtedy o co walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek ik
nie, masturbacja to namiastka, lepsza w kwestii intensywności orgazmów, ale samo czekanie, mizianie, pieszczoty, bliskość, narastanie podniecenia, to jest kwestia nie do zastąpienia co do lepszy - gorszy. Facet z którym byłam najdłużej miał jeden wytrysk, zdecydowanie przedwczesny. twierdził, ze ja tak mocno na niego działam, cóż, teraz jestem mądrzejsza :) gdyby mógł drugi raz, byłoby ekstra długość - tak, jest ważna, ale dla mnie dopiero przy kolejnych orgazmach, pierwszy zwykle mam szybko i w wyniku stymulacji na ten odcinek początkowy, jeśli wiecie co mam na myśli facetów miałam w różnym wieku, nie chcę podawać zbyt wielu szczegółów, bo jednak chcemy tu być anonimowi, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol dziś Cóż..mam szczerą nadzieje, że tak będzie bo na razie to nie jest zbyt kolorowo i bezwiednie zaczynam się tam masować. Swoją drogą również jak igrek zastanawiam się jak z takim libido udało ci się wytrzymać tak długo.. Jak z twoją interesującą koleżanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś Wierz mi, że sam do końca nie wiem...;) a to już 69;) dzień minął praktycznie;) Na pewno trenuje to psychikę w wysokim stopniu...:) Duże też jest człowiek się na swój temat w ten sposób dowiedzieć - chociażby co dzieje się z nadmiarem płynów, które przecież facet cały czas produkuje... Nie chcę zapeszać, ale relacje z koleżanką są na dobrej drodze - zaczyna się delikatnie mną interesować. Przyjąłem podejście taktyczne i nie działam za szybko, żeby tego nie spieprzyć;) bo jest o Co walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
igrek ik dziś fajnie masz i fanie mają z Tobą faceci, że tak szybko osiągasz orgazm... z każdym ze swoich partnerów osiągałaś orgazm podczas penetracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
O, tydzień dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek iksińska wczoraj No przynajmniej mnie się nie trafił jakiś wulkan namiętności, ale może taki mój pech. X Piąteczka! Pierwszy mój, byc może jedyny, także ten, troszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Igrek ik, jestes?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek ik
Nie, nie z każdym orgazm w wyniku ruchów frykcyjnych. A z jednym to w ogóle nie powinnam była się zadawać, ale wiesz jak jest - błędy młodości :) poza tym uważam, że Ty Anatratol powinien zostać gdzieś opisany jako przypadek rzadki, wyjątkowy, wręcz wybryk natury z taką silną wolą ;) moja na razie nie jest wystawiana na wielką próbę, bo raz że w tym wieku hormony już tak nie uderzają, a dwa mam to złamane serce, a obniżony nastrój raczej nie występuje wprost proporcjonalnie do że tak powiem wiadomej intensywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Ale rozumiem, że był jednak taki, z którym nie miałaś problemu, żeby dojść w czasie ruchów frykcyjnych:) Przepraszam za dociekliwość, ale próbuję dociec, czy faktycznie jeśli jakaś kobieta ma problemy z orgazmami, może trafić na takiego, z którym te orgazmy będzie miała. Wiesz... ogólnie, to ciekawski jestem w tych sprawach:) Dziękuję jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie ;) Dawno sie tu nie udzielałem, w miedzyczasie miałem serie 7 dni, a teraz licze od nowa od 2 dni. Ogolnie w lutym zgrzeszylem tylko 4 razy :) Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Gratuluję Adamie!!! Jestem bardzo ciekaw co u innych, którzy tutaj bywali... Wypowiadajcie się... Przecież to nic złego, jeśli upadliście. U mnie póki co 74. dzień leci i nachodzą mnie dywagacje co dalej... Czy aby nie zaczekać do pełnych 90 dni i nie pofolgować... A może jakaś Pani by mi w tym dniu pomogła;))))) oj, by się działo jakbym jakąś dopadł wtedy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Czemu taka cisza?:( Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek iks
Ja póki co nie obserwuję żadnej poprawy jakości życia w wyniku abstynencji. Dalej nie mogę zapomnieć i popadam w doły. W sumie może to dobry moment, żeby rozważyć dożywotni celibat i już się nie narażać na zranienie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylimarol Ina
Ciężko u mnie w życiu prywatnym ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
igrek iks wczoraj A ile dni już wytrzymujesz?:) Sylimarol Ina dziś Czekamy xxxxxxxxx U mnie 76 dzień mija... Kurcze, niedługo zapomnę, jak smakuje orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tydzień, później mi się zdarzyło to zrobić 4 razy wciągu dnia, dwa dni przerwy i znowu od nowa. Teraz jest 3 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Sylimarol Ina dziś Depresja, to nic przyjemnego. Mam nadzieję, że trzymasz się postanowienia? Masturbacja tylko potęguje zjawisko depresji... xxx Libra i pozostali, co z Tobą, czemu się nie odzywasz?:( U mnie 77 dzień mija. No i to był trudny dzień pod względem pokus. Byłem na basenie, no i niestety wiele ładnych damskich ciałek widziałem... Ale już nie wspominam...;) bo będę miał problem... A z ciekawszych rzeczy - w pewnym momencie w pracy czułem jakby ciśnienie w najądrzach, jakiś czas później zrobiłem siku, no i pod koniec sikałem... spermą... Tzn. nie była to sperma (nie miało jej zapachu), był strasznie gęste (jak gęsta galareta - taka mniej więcej konsystencja). Podejrzewam, że była to wydzielina tym razem najądrzy - skondensowane plemniki. Widać mój organizm na różne sposoby radzi sobie z nadprodukcją, ale orgazmu choćby nocnego nie chce mi zafundować...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sikasz to czasami ci gowno nie leci?moze spruboj nie srac jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra09
Anatratol, bo poległam na całej linii i nie potrafię zebrać się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra, a będziesz próbowała, czy na razie dajesz sobie spokój i cieszysz się orgazmami? Jak często to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra09
Cały czas próbuje, ale wytrzymuje dwa dni i wracam na 'zła droge'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
18 dni za mną, więc chyba nieźle się trzymam. Anatratol Mam wrażenie, że moje 'dwa tygodnie ' wciąż trwają, ale wydaje mi się, że z każdym kolejnym dniem jest trochę łatwiej. XX Narazie nie widzę zbytnio jeszcze plusów, ale nie minęły nawet trzy tygodnie także na cuda nie liczę i czekam cierpliwie aż nastąpi jakiś przełom, choćby bardzo delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piąteczkowy
Generalnie wytrzymuję ok. tydzień ;-) Więcej z reguły nie próbuję, bo jest to dla mnie bolesne. W każdym razie (prawie) wyzbyłem się obsesyjnych myśli o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś Zmorka, gratuluję!!!:) Jeszcze trochę i mnie pobijesz, bo ja czuję, że jestem u kresu swojej wytrzymałości... Wszystkie "zbiorniczki", które magazynują poszczególne składniki spermy, są już przepełnione i każde z osobna w różnych sytuacjach się wydostaje z mojego organizmu... również za pośrednictwem pęcherza. Ty z tymi płynami problemu nie będziesz mieć, więc na Twoim kobiecym etapie tak, z każdym dniem powinno być lepiej. Oczywiście będą się pojawiały okresy silniejszego popędu, ale początek jest najgorszy. Z drugiej strony słyszałem wersję, że u kobiet jest coś na wzór męskiej prostaty i w wyniku orgazmu płyn z niej jest uwalniany zwykle do pęcherza moczowego, a przy małej pomocy kobiety, mamy do czynienia z damskim wytryskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś Zmorka, na które z plusów wstrzemięźliwości najbardziej czekasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×