Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola11383

Kosmetyki na trądzik. Co polecacie?

Polecane posty

Gość Ola11383

Trądzik... pewnie wiele z was ma problem z krostami, wągrami, zmianami tradzikowymi itd. Itp... Niedawno zakupiłam kilka kosmetyków aby troszkę pozbyć się tych problemów. Mianowicie: Krem nawilżająco matujący przeciw blyszczeniu firmy UNDER TWENTY Naturalny oliwkowy płyn micelarny oczyszczanie twarzy demakijaż oczu firmy ZIAJA żel myjący normalizujacy na dzień/na noc firmy ZIAJA (liście manuka) I zamówiłam sobie tonik z AVONu z kwasem (chyba salicylowym) teraz używam tomiku z Garniera nawilżająco Uzywalyscie? Co sądzicie o takim zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku dostępnych jest wiele preparatów. Niestety nie wszystkie przynoszą wymierne korzyści. Dlatego najlepiej stosować sprawdzone preparaty. Jednym z nich jest krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomaga regulować pracę gruczołów łojowych na skórze odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Wszystko za sprawą trzech składników aktywnych: srebra koloidalnego, cynku i krzemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam ten żel normalizujący na dzień i na noc i jestem z niego zadowolona, ale jak trądzik atakuje ze wzmożoną siłą, częstuję go tormentiolem :) Mam lekki krem na bazie euceryny, linotormentialae, który normalizuje pracę gruczołów i niweluje stany zapalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rynku jest tak duży wybór kremów, pianek, toników do cery z trądzikiem. Problemem nawet nie jest cena, bo - nie oszukujmy się - dla komfortu związanego z fajnym wyglądem każdy z nas jest gotów ponieść duże koszty. Ale prawdziwa sztuka to odkryć coś na prawdę skutecznego, a przy tym w przystępnej cenie. Zresztą jednego cudownego leku na trądzik chyba nie ma. To musi być działanie skomasowane, a więc: dieta, ruch, świeże powietrze, umiarkowanie Słoneczko, o codziennej higienie to nie wspomnę, a dopiero potem coś... na zewnątrz. Nie wiem czy ktoś z Was słyszał może o czymś takim jak gans. Są różne gansy do leczenia różnych schorzeń, m.in. skórnych. Są dobierane w sposób indywidualny. Ten który ja mam ma postać przezroczystej cieczy. Jest jak woda. Świetnie łagodzi świąd, zaczerwienioną i podrażnioną skórę. Leczy wypryski. Niestety, nie chcę tu nikomu strzelać wykładu czym jest gans. Wszystko znalazłam na stronie http://plazmamagrav.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Mam do sprzedania tubkę Effaclaru Duo +. Użyłam może ze 4 razy, ale dostałam uczulenia, że raczej po niego drugi raz nie sięgnę.. Termin do 2019 roku. Za pół ceny - 25zł. Odbiór Warszawa, mogę też wysłać. Kontakt: ewa.pilip@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cere problematyczna nalezy dobrze oczyszczac, to podstawa! Wybieramy produkty antybakteryjne, ktorze doglebnie oczyszczaja. Takie produkty znajdziemy w bielendzie, seria carbo detox. Oczyszczajacy zel do twarzy bardzo dokladnie wchlania toksyny, matowi cere i dziala antybakteryjnie, z tej samej serii mozna siegnac po maseczke z glinka zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleje z czarnuszki też stosowałam, są okej. Ja miałam trądzik lekki, niby nic wielkiego, ale dokuczało mi to, zwłaszcza na wiosnę. I tak, izoteku mi nie dali, bo cera się nie kwalifikowała, więc dali mi antybiotyk, wiadomo pomógł, ale obciąża masakrycznie wątrobę i wyżera florę, z resztą nie od dziś to wiadomo. I zaaplikowałam suplementy diety, bo zmagam się też z suchością skóry niestety :( I efekt super bo mi nie wyskakują już krosty, a miałam taką kaszkę jakby, zwłaszcza na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszrotny
Ja też zaaplikowałem suplementy i wziąłem Neoglandynę i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki z Zeolitu wulkanicznego sa niezastąpione! To jest rewelka!!!!!!! Nie wiedziałam ze sa z tego maski a ktos tu właśnie na forum w innym temacie juz napisał ze sa i można dostać na Allegro ! :-) ja piłam tylko z tego proszek codziennie , wyglądało jak mleko rozproszone w wodzie . Smak neutralny takze spoko ale pozbyłam sie pryszczy i wyprysków po zużyciu juz pół tamtego opakowania!!okolo 2 tyg to było czy cos. Raz tylko wróciły jeszcze to zrobiłam taka kuracje kilka razy, i czasem powtarza. Ale to drogie bardzo :/, Dlatego polecam tanie ale sprawdzone firmy tego minerału . Jest fajna forma ZeoMedic na Allegro i tylko to stosuje bo 800g tego proszku do picia kosztuje tyle samo co z innych firm 200g jest różnica nie ? :/ a ta firma jest certyfikowana z Serbii ! Ja tam dzwoniłam !!! Wysyłki mi certyfikaty , omsultowam ich autentyczność ze znajomym co siedzi w tej branży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!! WON kuuuvrvo ze spamem zeogówna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anti Acne Floslek, najlepsze co mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aMeLcIa

Polecam takie cudo: https://ava-laboratorium.pl/sklep/kosmetyki/zestaw-ac-tonik-krem-matujacy-maska-gratis-kopia/. Zapobiega wypryskom i pomaga w usunięciu już istniejących i dobrze odżywia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×