Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarzenaZiel

Sklepy odzieżowe godne polecenia

Polecane posty

Gość MarzenaZiel

Witajcie. Czy macie jakieś ulubione sklepy odzieżowe/ butiki, które możecie polecić? Nie chodzi mi jednak o sieciówki lub sklepy z tandetną, chińską odzieżą... ;/ Proszę o Wasze propozycje z okolic Siemianowic Śląskich, Piekar ;) Pozdrawiam. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitson
Polecam nowy sklep "Szafiarka" zaraz przy rynku miejskim ;) Kupiłam już kilka ciuszków i dodatków- jestem zadowolona. Dobre ceny i bardzo fajna jakość. Nie sprzedają chińskich wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkastar91
Również gorąco polecam Szafiarkę, Nabyłam genialną torebkę i sukienkę w której wyskoczyłam na sylwestra ;) Mają też śliczne dodatki, łańcuszki i bransoletki.. Pozłacana stal chirurgiczna <3 Cudo... w dodatku Pani ślicznie pakuje biżuterię, idealne na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyrka123
A ja polecę targowisko... Mnóstwo chińczyków, przymierzalnie na kartonach ;p i ceny nieraz wyższe niż w sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj inspiracji w sklepach internetowych. Masz tam ogromny wybór i nie przepłacasz. Mogę polecić ci sklep http://modana.com.pl w którym kupiłam ostatnio kilka rzeczy np. gruby długi sweterek i futrzaną kamizelkę. Zestawiam te rzeczy razem i jest to moja ulubiona stylizacja. http://modana.com.pl/SWETER-DAMSKI-11-2-p21954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://qck.pl/9Ej jest rozpoznawalną marką o ugruntowanej pozycji w branży eleganckiej galanterii skórzanej w Polsce. Od ponad dekady proponuje najwyższej jakości wzornictwo w sklepach na terenie całego kraju. Oferta firmy jest bardzo szeroka – zaczynając od portfeli, toreb na bagażu kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej, zacznij pisać gramatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Ja bym Ci poleciła sklep ZOiO https://zoio.pl/wyprzedaze , gdzie mają dobre ciuszki i tanie a teraz do tego wiele ciekawych niskich cen. Wysyłka od 50zł darmowa i odzież letnia, zimowa różnego kroju i koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję w sklepie internetowym www.sklepgaba.pl z odzieżą dla puszystych. Zanim poznałam ten sklep miałam straszny problem z kupieniem ubrania w moim rozmiarze. A teraz mam pełno sukienek, tunik i żakietów z tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sklep internetowy też może być? Bo ja Ci mogę polecić sklep www.metafora.net.pl z damską odzieżą. Ostatnio kupiłam od nich sukienkę na wesele i jestem nią zachwycona. Dobrze uszyta, wygodna i przepiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz odzieżowy sklep internetowy http://modana.com.pl Ostatnio kupiłam tam śliczną sukienkę, a parę innych rzeczy też mi się tam spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonalinka
Ja polece mały butikowy sklep z sukienkami, plaszczykami itp www.ledorfashion.com, maja piekne wzory i bardzo dobrej jakosci wykonczenie. jest mozliwosc dopasowania i widac, ze bardzo sie staraja, daja ubranie ze swoim wieszakiem, ladnie zapakowane. Zamowilam juz sukienke i plaszcz typu wlochacz, polecilam kolezankom. Wole kupowac rzeczy w internecie, ale sieciowki mnie wkurzjaa, czlowiek odsyla te rzeczy bo zle leza, albo rozmiarowka jest niedobrana, kiedys duzo kupowalam w topsecret ,ale sie spsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko robię zakupy w stacjonarnych sklepach czy galeriach, większość lepszych marek zaczyna się od 70zł także za stówkę niewiele kupię. Zaczęłam robić w polskich, internetowych sklepach jak np. ebutik czy Yups http://yups.pl/odziez Mają bardzo fajne wzory, dobrą jakość w porównaniu do galeriowych butików i są przystępne cenowo, co ma znaczenie dla biednej studentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może postaw na polskie firmy, z reguły mają towar lepszy jakościowo niż sieciówki, a ceny przyzwoite :) jak szukasz swetrów, to polecam www.brotex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Jeśli szukasz coś markowego z bielizny to polecam www.ekubas.pl szybka dostawa wiarygodność i gratisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuchy mają na www.ekstraciuszek.pl , mają nawet nowe ubrania i to w fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź i zobacz ofertę sklepu internetowego http://stylija.pl Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam ostatnio w sklepie Moodo i jestem zadowolona z zakupów. Natomiast parę razy sparzyłam się już na Mosquito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaasia
Ja tam kupuje dla siebie w Manufakturze albo innej galerii ale jak mam iść z dzieciaczkami na zakupy to wole w sieci,tym bardziej ze znalazłam fajny sklep który ma oddział w moim mieście. Jak widzę coś fajnego ( ostatnio maja boskie wręcz płaszczyki) zamawiam w sieci i odbieram w stacjonarnym :) Ciuchy dobrej jakości, Polskie a nie jakieś Malezje czy Chiny Zobaczcie z resztą same tutaj https://nicomag.pl/ Zdecydowanie POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne ubrania, koszulki i dodatki są sprzedaje sklep Kocie Kłaki na cupsell.pl/Jest też strona www.facebook.com/kocieklaki/. Coś oryginalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jellka
no ja kupiłam ostatnio na fly or die - bardzo dobrej jakości i ładne ubrania:) w sumie w sieciówkach nie spotka się takich ubrań wiec jeżeli ktoś chce być oryginalny to akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.primoda.com.pl super ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyrka
a czy ktoś słyszał o Nico pod Krakowem? słyszałam że mozna tam niezłe zakupy zrobić, duża hala, wielki wybór...wyjazd prawie na cały dzień? wlasnie kuszą mnie takie zakupy bo wszystko jest w jednym miejscu. no i ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×